.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 4 от общо 4

Тема: Help !

  1. #1
    някой
    Guest

    Help !

    Абееее знам ли и аз защо пиша тая тема ама айде да ви чуя мнението. Та значи с едно момиче там сме излизали два три пати и днеска да подчертая в IRC директно си ми намекна че иска да спи с мен до тук добре момчетата ще си кажат "ебииии и да не ти пука" само че аз не я познавам добре и незнам дали не е някоя курва (с извинение но си казвам всички как си е) или просто си ме е харесала и тва е по голяма е от мен с 4 години аз съм на 17 (без 1 месец 18 yeee най-после ) и това че бърза толкова не ме притеснява само това дето незнам какав човек е чул сам че не е печена ама не ме интересъва другите какво мислят но и знам че е ходила с един пак така по малък и го е накарала доста да страда смислъл заряза го. Ми кажете си мнението защото утре ще ходим на кафе и трябва да и кажа дали ще ходим в нас а знае каде живея и не искам ей така да ми се довлече че като я знам к'ва е .... btw аз я харесвам ама просто секс ли иска или к'во ? Да взема да я питам и така а ?
    give me advice
    И извинявайте че съм анономен и в този раздел съм писал но другите не ги посещавам и за това не я местете
    поздрав със Snap! - Rhythm Is A Dancer

  2. #2
    Повече от фен
    Регистриран на
    Feb 2005
    Мнения
    434
    ami nai dobre ne i kazvai tva da hodite u vas..

    ako ne e kurva moje i da si pomisli 4e samo q iska6 za sex
    a pak ako e...ami nedei da spi6 s neq..zeme6 si lepne6 nqkoq bolest...abe ti si znae6

    kakvato i da e tq e nai dobre da si stoite vav kafeto ili da se porazhodite [vse pak stava vapros za parva sre6ta]nqkade a pak ako tq ve4e spomene 4e iska da hodite u vas togava ve4e re6avai

  3. #3
    някой
    Guest
    фокси и преди сме излизали и не аз а тя каза да идваме в нас

  4. #4
    Повече от фен
    Регистриран на
    Feb 2005
    Мнения
    434
    hm..ami tq ako e kurva bi trqbvalo da se darji kato kurva..da se obli4a kato kurva..

    6tom se haresvate i dvamata go znaete no ne hodite ..spored mene e dosta vazmojno da iska samo sex

    no ne mislq 4e nie tuka mojem da i kajem dali da q vodi6 u vas...sam trqbva da re6i6 ti kakvo iska6 ot neq vrazka ili i sexa ti stiga?6toto ako e vtoroto dori i da e kurva kakvo ti puka? a pak onova mom4e deto go e naranila - ami vazmojno e tq da ne e tolkova gadna a toi prosto da e 4uvstvitelen..no ne znam ti gi poznava6

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си