.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 4 от общо 4
  1. #1

    Проблем с насочване на пениса надолу

    Здравейте!Проблемът ми е следния-когато пенисът ми се надърви докато е насочен нагоре(към пъпа) после не мога да го мръдна повече от 1-2 см надоло (към земята) и това ме ограничава в избора на пози...и за мен е голям проблем...бих искал да ви попитам каква може да е причината за това? И съответно решението? ПЛС ХЕЛП!!ОТЧАЯН СЪМ....

  2. #2
    какъв доктор си ти бе "Тийн" ? кажете поне ,че е безнадежно или безвъзвратно или каквото и да е ,но не да се надявам напразно.....

  3. #3
    Супер фен Аватара на filmimilmi
    Регистриран на
    Nov 2008
    Мнения
    1 334
    @MuzZaiK, "д-р Тийн" вече не посещава сайта защото помощта му стана услуга, за която се заплаща. Колкото до проблема ти, ще трябва да се примириш с природата на тялото си. Ако един ден това все още ти създава излишни комплекси можеш да се обърнеш към пластичен хирург. Лекарства или упражнения, които да дават някакъв сигурен резултат в опитите за промяна на формата и дължината на пениса за съжаление няма.

  4. #4
    Радвам се ,че поне един се отзова...мерси много за мнението ти братле!Но ако някой друг реши да изкаже компетентно мнение по въпроса няма да му се разсърдя!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си