.
Затворена тема
Резултати от 1 до 2 от общо 2

Тема: Женен е!!!

  1. #1

    Женен е!!!

    Здравейте реших да споделя това,което ме измъчва в момента. От 4-5 месеца вече се виждам с един мъж,но той е женен и доста по-голям от мен. Наясно съм,че правя грешка с него,но просто не мога да го оставя. Познаваме се от много години, но никога не сам гледала на него по някакъв по-различен начин освен приятелски.Сега не е така! Нито аз нито той можем да издържим без да се чуем поне. Искам да го оставя,но не мога...Искам да стоя далеч от него,но не мога...Искам да не развалям семейството му... Но каквото и да направя,където и да ида той винаги ме намира. Не мога да се скрия от него,просто не става. Моля Ви,кажете какво да направя и не ме упреквайте защото много добре разбирам вината си,но може би просто имам слаб характер.

  2. #2
    Мега фен Аватара на kalpazanka
    Регистриран на
    Jan 2007
    Град
    пространството на Дисе
    Мнения
    15 777
    Една тема е предостатъчна.

    Чудиш се дали си бременна? Кажи:
    1. Дата на последна редовна менструация /ПРМ/ 2. Дата на рисков полов акт и 3. Продължителност на менструалния цикъл /МЦ/.
    Списък на медикаментите, отпускани без рецепта- http://www.bda.bg/images/stories/doc...ed_inf/OTC.pdf За всички останали отнасяте БАН!

    Шофирай разумно- стигни жив!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си