.
Отговор в тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 36
  1. #1
    Guest

    Гаджето ми не иска да прави секс с мен

    Здравейте,проблема е такъв,аз съм на 13.знам че всички ще кажете поредната курва и др. такива коментари,но не е така.ходя с гаджето ми(той е на 17)от 1 година.много се обичаме,знам това,знам и какви рискове поемам ако правя секс,болести,забременяване ...но много го искам и когато реших да му го кажа,неговата реакция беше "Та ти още си дете.." много се издразних тогава и направо ми идваше да го скъсам кажете ми според вас защо не иска?защото съм още малка или заради нещо друго?

  2. #2
    Аватара на MostHated
    Регистриран на
    Jul 2007
    Град
    L.A. \ Moscow
    Мнения
    2 373
    правилно е постъпил! ти си още дете!
    Raise your fist!

  3. #3
    Guest
    Trqbva da se radva6,4e si s takav razumen 4ovek!!!A za seksa naistina epo-dobre da iz4akate>

  4. #4
    foribden
    Guest

    ....

    emi dete si 13 godini neznam daje kak te e hvanl tolko malka

  5. #5
    Супер фен Аватара на thefreak
    Регистриран на
    Jul 2007
    Град
    Пловдив
    Мнения
    2 720
    Може да е девствен.
    - Всички авто-части на едно място!

  6. #6
    Guest
    ЦЕНЗУРА!

    т.2
    Крем4ет0

  7. #7
    Приятелят ти найстина те обича от това можеш само да се радваш.
    Не бързай да го правиш има време,но щом си го решила го остави той да реши кога е готов не го притискай
    Не Използвам авто-бронзанти,изкусвена коса нямам,прашките не си показвам...ем не ми се кефиш нали?!?

  8. #8
    Guest
    pravilno.trqbva da si blagodarna 4e si popadnala na takova mom4e.Ako be6e nqkoi drug 6te6e da te na... i nai veroqtno sled tova 6te6e da te ostavi
    btw - za kade si se razbarzala da pravi6 sex, ima vreme za vsi4ko

  9. #9
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    pravilno.trqbva da si blagodarna 4e si popadnala na takova mom4e.Ako be6e nqkoi drug 6te6e da te na... i nai veroqtno sled tova 6te6e da te ostavi
    btw - za kade si se razbarzala da pravi6 sex, ima vreme za vsi4ko
    ами много го обичам и ме възбужда адски много

  10. #10
    Ами я пак ..Приятеля ти е много разумно момче!!!Не го притискай щото той ще зареже уууууууууууууууууууууу секс та секс

    ♫ Beautiful.. ♫
    Ако ти дам душата си, дали ще ме забравиш ти.
    Ако ти дам сърцето си дали ще ми повярваш ти,
    че те обичам както никой друг,
    искам те, искам да си тук!
    Не спира да боли, живота ми това си ти,
    сърцето ти е лед, да дишам мога само с теб.
    Не спира да боли, живота ми това си ти,
    сърцето ти е лед да дишам мога само с теб.

  11. #11
    Аватара на swords1010
    Регистриран на
    Jun 2007
    Град
    Асеновград, България
    Мнения
    3 028
    Та ти наистина си си дете!
    Няма път към щастието, щастието е пътят.

  12. #12
    =D> =D> браво на приятеля ти браво!
    дано се осъзнае и да си намери някоя на неговата възраст!

  13. #13
    =======
    Guest
    абе май приятеля ти е гей кое нормално момче ще му предложат секс и то ще от каже xaXax

  14. #14
    Супер фен
    Регистриран на
    Aug 2005
    Град
    HeLL ..
    Мнения
    2 930

    Re: Гаджето ми не иска да прави секс с мен

    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    Здравейте,проблема е такъв,аз съм на 13.знам че всички ще кажете поредната курва и др. такива коментари,но не е така.ходя с гаджето ми(той е на 17)от 1 година.много се обичаме,знам това,знам и какви рискове поемам ако правя секс,болести,забременяване ...но много го искам и когато реших да му го кажа,неговата реакция беше "Та ти още си дете.." много се издразних тогава и направо ми идваше да го скъсам кажете ми според вас защо не иска?защото съм още малка или заради нещо друго?
    след тази постъпка бих респектирала приятеля си още повече ...! много е прав ....

    Don`t tell me what to do and who the fuck are you?!..Don`t tell me how to live or what the fuck to wear..I`ve got my own idea ....And I don`t give a care....

  15. #15
    Цитирай Първоначално написано от =======
    абе май приятеля ти е гей кое нормално момче ще му предложат секс и то ще от каже xaXax
    Що па да не е нормално Просто момчето явно е свестно и не иска тя да става няква курва

  16. #16
    По-дорбе изчакай той да си поиска. Наистина си малка, явно не иска да прави глупости, или му е писнало от малолетни к**ви. Евала му правя на момчето, че така разсъждава!

  17. #17
    Guest
    пфффф не съм курва бе деба девствена съм ! просто го обичам и мисля,че 1 година е напълно достатъчно,винаги ли ще сме така?ако иска може и да не ме докосва а да сме само на "Здрасти,мило."

  18. #18
    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    пфффф не съм курва бе деба девствена съм ! просто го обичам и мисля,че 1 година е напълно достатъчно,винаги ли ще сме така?ако иска може и да не ме докосва а да сме само на "Здрасти,мило."
    Извинявай ако си ме разбрала грешно, не намеквам, че ти си курва, може момчето да си е имало работа с такива преди.

  19. #19
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от Ани
    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    пфффф не съм курва бе деба девствена съм ! просто го обичам и мисля,че 1 година е напълно достатъчно,винаги ли ще сме така?ако иска може и да не ме докосва а да сме само на "Здрасти,мило."
    Извинявай ако си ме разбрала грешно, не намеквам, че ти си курва, може момчето да си е имало работа с такива преди.
    радвам се,въпреки че повечето ме помислиха за такава

  20. #20
    Здрасти,мило!

  21. #21
    наистина си още дете

  22. #22
    Трябва да се радваш,че имаш такъв приятел...много рядко се срещат момчета като него..не го притискай,изчакайте-ти все пак си му казала,че искаш и че си готова за това-той ще си прецени кога А и наистина все още си дете

  23. #23
    Аватара на bloodranger
    Регистриран на
    Jul 2007
    Град
    nqkade tam
    Мнения
    944
    Evala na pi4a =D> =D> =D> =D>
    nemam ko da dobavq
    Неподходящ размер на снимка в подпис!

  24. #24
    анонимка
    Guest
    Виж сега, човека просто иска да те предпази...
    Казваш, че той не е девствен, значи се е сблъсквал с всичко това преди.
    Повярвай ми, сега си мислиш, че знаеш какво те очаква. Че знаеш за рисковете и за начините да ги сведеш до минимум. Но това са само теоретични познания. Когато ти дойде реалното нещо до главата, става напълно различно. И осъзнаваш с пълна сила, че си поела много по-голяма отговорност, отколкото си предполагала.
    Довери му се. Ако се чувстваш странно, просто поговорете на темата - щом си образована и достатъчно начетена, за да говориш за секс и след като сте си толкова близки, не би имало проблем да обсъдиш нещата с него.

  25. #25

    Регистриран на
    Aug 2007
    Град
    В Малка Зелена Горичка Край Една Рекичка
    Мнения
    433
    Евала на момчето!!!Това показва само,че е свестен и наистина държи на теб.А ти трябва да се радваш.А относно това,че ти е казал,че си малка-напълно съм съгласна с него.Ти си на 13,животът е пред теб.Закъде бързаш???

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си