.
Затворена тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 31

Hybrid View

  1. #1

    Kak da uveli4a razmera na penisa mi?

    Na 19 sam a penisa mi e 13sm - 13,5sm kakvo da napravq za da go uveli4a. Ne sam pravil sex i me e strah 4e 1 pat mn 6te se izloja 4e na momi4eto nqma da i xaresa i 6te kaje nestava6 za ni6to i mn ti e malak nemoje da me zadovoli6. KAJETE MI KAK DA UVELI4A RAZMERA NA PENISA SI PLSSSSS((((((((
    Drive Fast Die Young!!!!!!!!

  2. #2
    Мега фен Аватара на bulgarche
    Регистриран на
    Dec 2004
    Град
    Стара Загорка
    Мнения
    8 699
    От къде знаеш, че момичето ще си помисли такова нещо за теб? Не се шашкай, по - смело Ще се справиш

  3. #3
    Guest
    Абе не се излагах.Щом си на 19 едва ли ше спиш с некоя кака а момиче на тея годи и 10см са и много,верваи ми казвам го от личен опит Просто сички женки се праат на мого оборотни, нищо ч едва 1 от 6 момичета има цици (.)(.)

  4. #4

  5. #5

    Re: Kak da uveli4a razmera na penisa mi?

    Цитирай Първоначално написано от San_Andreas
    Na 19 sam a penisa mi e 13sm - 13,5sm kakvo da napravq za da go uveli4a. Ne sam pravil sex i me e strah 4e 1 pat mn 6te se izloja 4e na momi4eto nqma da i xaresa i 6te kaje nestava6 za ni6to i mn ti e malak nemoje da me zadovoli6. KAJETE MI KAK DA UVELI4A RAZMERA NA PENISA SI PLSSSSS((((((((
    Да не си зодия дева?

    Бе давай го по-смело! Все едно някои момичета да не се е*ат, защото имат малки гърди. E, не е същото, ама не трябва да се комплексираш!

  6. #6
    Guest

    Re: Kak da uveli4a razmera na penisa mi?

    Цитирай Първоначално написано от San_Andreas
    Na 19 sam a penisa mi e 13sm - 13,5sm kakvo da napravq za da go uveli4a. Ne sam pravil sex i me e strah 4e 1 pat mn 6te se izloja 4e na momi4eto nqma da i xaresa i 6te kaje nestava6 za ni6to i mn ti e malak nemoje da me zadovoli6. KAJETE MI KAK DA UVELI4A RAZMERA NA PENISA SI PLSSSSS((((((((
    Abe pi4, kf0 se strahuvash, tq da ne si n0si liniika, 4e da g0 meri k0lk0 e? Puk ak0 uspeesh da g0 izp0lzvash kakt0 trqbwa, nqma dai ma pr0blem

  7. #7
    golqmoto_zle
    Guest

    tc tc tc

    пич, сутрин като станеш го подръпвай и така за 1 месец ще стане поне с 2 см по-голям!

  8. #8
    Супер фен
    Регистриран на
    Feb 2004
    Град
    sofia
    Мнения
    1 863
    ne moje6 da go uveli4i6 bes operativna namesa, taka 4e mu se radvai takuv kakuvto e Plus tva ako se spravi6 dobre 6te i haresa

  9. #9
    gasi lampata i na tamno.. ili i go vkarvai bavno da si misli 4e e dalag

  10. #10
    pe4en
    Guest

    davai smeelo

    emi az sam na 15 i mi e 18 ) bazik we man ei spox vkarvai go bavno ... i to 6te si doide sam orgazuma

  11. #11
    Повече от фен
    Регистриран на
    Apr 2005
    Град
    София, Борисова градина, стадион "Българска Армия", сектор "Г
    Мнения
    340
    това е от един форум не съм аз - Може би няма да ми повярвате , но аз съм си горд с резултата- от 16 см на 18см и диаметър от 5 на 6 см.Доста тренировки ми бяха нужни за да постигна тези резултати в продължение на 4-5 месеца.Тези упражнения ги научих когато прочетох за диви африкански племена как възпитават децата си от мъжки пол още от най-ранна възраст.

    Упражненията са три , които ги правих.
    Едното е да притискаш с ръка като със скоба пениса си малко под главичката за 10 тина секунди и да го отпускаш за толкова.
    Другото е да опъваш пениса си като ластик когато е полуеректирал пак със същата ритмичност
    Третото е да стягаш и отпускаш мускулатурата си като че ли се опитваш да пикаеш.

    Не бива да се прекалява с упражненията, а ги правете по 15 мин на ден.

  12. #12
    кучка
    Guest
    имах един бойфренд на който му
    беше 12см. ама правеше чудеса с
    тоя приятел

  13. #13

    Регистриран на
    Nov 2004
    Град
    Пред компа, под щангата и над дъмбела
    Мнения
    77
    Цитирай Първоначално написано от foursquare
    това е от един форум не съм аз - Може би няма да ми повярвате , но аз съм си горд с резултата- от 16 см на 18см и диаметър от 5 на 6.
    И кво има да се гордееш?
    "This is the end my beautiful friend
    this is the end my ONLY friend...
    ...all the children are insane."

    Ей мърли, престанете да пишете на маймуница и с цветни букви, щото дразните!

  14. #14
    Guest
    Znachi haide az malko smisleno da kaja neshto.
    Problema ti e s njakolko momenti. Te sa v poslednovatelnost. Psihologicheski i fizicheski.
    Purvo, pshihologicheski, razmera ti spored statiskite e zadovolitelen za seks, no moje da ima momicheta koito da im e kef. Tova go imai predvid, nikoga nemoje da ugodish na vscihki. Tezi s golemi razmeri prichinjavat bolka a neznam za teb , no me me ujasjava musilta da nemoga da i go vkaram do krai , nali ?, Vtoro, razmera e duljina + shirina. Shirinata e po-vajna za jenite. Ta obratno na osnovnoto, ako imash psihologicheski zadrujki, shte imash problem s polzvaneto. Razbiraemo e kakvo chustvash no ne vurvi da ne si go izpolzvash zaradi tova. Mojesh da kompensirash s umenie, tova e neshto koeto veche mnogo pomaga jenata da te prieme nezavisimo ot razmerata. Ljubovna igra, oralen sex (vnimavai, prez oralen sex moje da se predadat bolesti vse pak). Izpozvai prustcheta, masajira, raboti po tjaloto si kato cialo, da e sexy i nai veche ebi strasno. Kakvo oznachva strasno za boga ?, razlichno za njakoi e hard sex (ne prekaleno), za drugo e nejen i chustven sex koito gi kara da se chustvat edinstvenite. Experimentirai.
    Veche fizicheskoto. Dam, kvoto imash do sega tova shte ostane (t.e. ot samosebe si njama da porastnepoveche). No, vijdal si mnogo objava v neta za ogelemjavane na penis. Razlichni sa metodite, pompi, uprajnenia, bilki, strecher-i.
    Za hirirgcheska namesa zabravi, pompite sushto. Uprajneniata sa ti nai-eftinija e bezobiden metod. Hapchetata, ot tova koeto sum chel, samostetelno ne davat osobeno goljam efekt, njakoi ot tjah se pijat, davat efekt, posle se iska da piesh opredelena kontrolna doza i t.n. no njakoi ne. Strechter-a chestno kazano izglejda obeshtavashto reshenie, chesto se prodava v kombinacia s hapcheta, i lichno moe mnenie e chi bi trjbavlo da dade rezultata. Zashto ? Eto malko info. Hapchetata osnovno ovelichavat pritoka na kruv. T.e. ideata e tezi kameriki koito se izpulvat s kruv , ot povecheto naljagane postepenno da stavat po-golemi. Da ama ne, ima oshte edna obvivka okolo tezi kamerki koiato njama da pozvoli tova da stane, V kombinacia s stretcher-a obache zcuchi logichno s vremeto da se raztegli tazi obvivka i suotvetno vutre kamerkite da si ovelichat obema. No tova e na teoria, nemoga da ti kaja konktreno raboti. Cenata na tozi strecher + hapcheta za 2 meseca (bilkovi, spoko) e okolo 500$. Tursi v google informacia , ima mnogo no tursi i mnenie, vuv forumi, tursi i saitove koito razglejdat vaprosa ot medicinska gledna tochko.

    Uspeh

  15. #15
    Фен
    Регистриран на
    Jun 2005
    Град
    Вкъщи
    Мнения
    116
    Тия комплекси с големината на пишката ви не ви ли писнаха ве??? На момичетата един език 5 сантиметра им стига вие се плашите. А ве ебете там и тва е. Като каже че иска голям хуй фкарай си ръката в путката и да видим дали ще и е кеф

  16. #16

    Регистриран на
    Oct 2004
    Град
    In the 5-th dimension
    Мнения
    23

    Re: tc tc tc

    Цитирай Първоначално написано от golqmoto_zle
    пич, сутрин като станеш го подръпвай и така за 1 месец ще стане поне с 2 см по-голям!
    На мен тогава досега да ми беше 30 см бе човек.

    Много се изписа, ама да ти кажа, най-важното е да не ти пука ,защото кучки дето, макар че сигурно ако дойде някой с 18 см, ще се насерат, иначе много им знае устата да се подиграват и все да са незадоволени. Вместо да кажат кво предпочитат си кълнат там. И защо? Защото, както вече споменах са мръсници, кучки и така се опитват да покачат собственото си самочувствие.
    Животът е вреден... от него се умира!

    Усмихни се! Утре ще бъде по зле...


    http://barbaros.darkgod.net

  17. #17
    btk
    Guest
    pravilno samo taka kat iskat golqm h... vkarvash si rakata i gotovo

  18. #18
    Едно момче от стария ми клас пи витамин Д около една година в 8ми клас и му стана от 14 на 16-17см. Но тогава беше на 14-15 години, не знам дали на 19 ще помогне и не знам каква е дозата.
    Ако един ден се събудиш и не видиш Слънцето, значи или си мъртъв или ти си Слънцето.

  19. #19
    Shmatko
    Guest
    Важни са уменията, иначе и аз искам моя да е 20 ама не може сичко на куп

  20. #20
    mi brat mn 4ikiii i si kupi ima pompi4ki za uveli4avane abe nz opravqi se
    tova ti prepory4vam tai sam 4uval
    Йо, йо, йо брат ми е кравар, а аз съм рапър!!!!
    "Аз сам различен фотогеничен
    за хейтарите зривът е пластичен,
    жените ме харесват,но аз не съм красавец аз съм квартален мерзавец!

  21. #21
    Phoenixche
    Guest

    За размера...

    Малко старо (и от съвсем, съвсем друг форум), но все пак...

    Попаднах на питането на една девойка "За вас има ли значение размера на пениса" и това разтърси моята и без друго крехка душевност, внасяйки едно голямо неизвестно в редицата от комплекси, които колекционирам от най-ранна детска възраст. Взех, че се замислих. Отначало реших, че лично за мен няма значение моя размер, но когато вникнах по-дълбоко в материята на въпроса, взех да се тревожа - ами ако липсата на достатъчен размер ми пречи да вникна още по-дълбоко?
    Оказа се, че все пак е по-добре да ти е голям и дебел, отколкото малък и тънък. Както казваше още дядо през далечната 1938г, "единственото малко нещо в един мъж трябва да е мобилния му телефон" - той беше свързочник през войната, и очевидно далновиден мъж. Бих казал, че конкретно той предвиди тенденцията за производството на малките мобилни апарати 60 години по-късно. Но стига за дядо.....
    Та замислих се аз, как "отма" (знаете кого поздравявам с тази дума) да увелича размера на пениса. Според емпиричните проучвания на д-р Смит от Масачузетския Пенален Институт, редовното дърпане на пениса в продължение на 3 мин. по три пъти на ден ще доведе до увеличение в размера до 1,5 инча, демек около 3,5см за два месеца. Впуснах се с чутовна сила да докажа неговите твърдения на лична основа...за кратко време усукване, дърпане и теглене успях да постигна чутовни резултати - можех да направя прост двоен моряшки възел (понеже докато го дърпах и теглех се чудех как да запълвам времето четях една книга, наречена "Възлите и как да ги направим"). А това си е страховито постижение - много впечетлява всички дами, които обичат морето....съседката не правеше изключение - когато ме видя тя отвори уста(от изненада), а когато отново бе в състояние да говори, за да не изглежда твърде впечетлена, каза, че въщност размера НЯМА ЗНАЧЕНИЕ,... СТИГА ДА Е ГОЛЯМ.
    За нещастие попаднах и на такава, която прие този номер като проява на безвкусица от моя страна, като заяви, че ако бях романтик, щях да й го поднеса не на прост двоен моряшки възел (очевидно израз на простотия), а на фльонга. Кратко измерване показа, че за това не ми достигат още 12 см. Гадост. Математиката и принципът на д-р Смит показаха, че ако си го тегля нон-стоп по 47 часа на ден, след ден и половина ще достигна желания размер. Това ме ободри. Когато се почувствах готов се обадих на въпросната дама. Тя каза: "Ами аз приготвям вечеря на свещи-ще бъде много романтично"...
    Представете си как се почувствах - човек, който прави прост двоен моряшки възел, както и фльонга, да бъде заменен от прост восъчен наръчник - демек свещ. И това ми било романтика...отказах.
    Оказа се, обаче, че номерът с омотаването около кръста, който постигнах след неуморни денонощни тренировки, ме оприличава по-скоро на бензино-колонка, което пък, за моя най-голяма изненада, не предизвикваше сексуален възторг у никого. Това ме накара да потърся начин да си го измеря точно 15-16 сантиметра, както бе препоръчала и авторката на трусовата тема "За вас има ли значение размера на пениса"........
    След дълги опити достигнах желания размер - просто си го сгъвам на три. Това, драги читателю, реши като махване с магически шнур (ако позволите така да се изразя) моите сексуални проблеми.
    Затова и искам да благодаря да горепосочената авторка за нейната индиректна помощ - сега съм щастлив, самоуверен. Трябва ми само едно сгъване на три, канапче за връзване и съм готов.....но възникна нов проблем - когато вечер си го развързвам, ЗАПОЧВАМ ДА СЕ ЧУВСТВАМ НИСЪК...
    Моля Ви, помогнете....

  22. #22
    Guest

    Re: Kak da uveli4a razmera na penisa mi?

    Цитирай Първоначално написано от San_Andreas
    Na 19 sam a penisa mi e 13sm - 13,5sm kakvo da napravq za da go uveli4a. Ne sam pravil sex i me e strah 4e 1 pat mn 6te se izloja 4e na momi4eto nqma da i xaresa i 6te kaje nestava6 za ni6to i mn ti e malak nemoje da me zadovoli6. KAJETE MI KAK DA UVELI4A RAZMERA NA PENISA SI PLSSSSS((((((((
    много ти е малък за тази възраст е нормално 16-18 см.

  23. #23
    Startersss
    Guest
    Не се спичай. Ако ти става значи всичко е наред. Ти преди секс подаваш линииката на партньорката си да ти го мери? Много ще разбере дали е 10-15 или 20. Техника и практика му е майката. Все едно някоя тясна мацка да се срамува и да не прави секс защото е тясна.

  24. #24
    sloji i go purvo u dupeto da vidish dali she ti kaje neshto za razmera
    Никой не е умрял от работа,но защо пък да рискувам?!?

  25. #25
    Незнаен
    Guest
    Абе всичко идва на психична основа. И при мен е така 12 см и не съм правил секс защото го има този комплекс в мен а съм на 21. Това е цялата причина каквото и да говорим така е. С каквото ме е дарила майката природа с такова ще си работя явно няма управия. Проблема е че психичната нагласа играе лоши номера когато не си уверен в себе си. Аз пробвах веднъж и таман да стане нещо и малкия падна точно затова защото не бях сигурен. Повтарях си ще се справиш но пак нямаше ефект. Трябва да не мислиш затова колко ти е голям и да действаш. Трябва да си избиеш комплексите и да го направиш когато си готов. А ако жената е свясна и е с теб заради самия теб , няма да гледа само размера. Жалко е че останаха малко такива. И това че ти го пиша това незначи че аз съм се избавил от този комплекс напротив казвам ти какво да направиш за да не станеш като мен на 21 и още да го имаш.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си