.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 8 от общо 8
  1. #1

    Кожичка,главичка--проблем

    Значи проблема ми се състои в това, че когато не е влажен и кожичката не може да се дръпне назад, а когато съм например под душа става чат-пат по лесно, но пак не е както трябва.
    Дайте съвет как да се оправя?


    Moderated by ^npocTo^a3^f^
    Точка 1 от правилника!
    Благодаря!

  2. #2
    Фен
    Регистриран на
    May 2004
    Град
    grad Stara Zagora
    Мнения
    215
    ami da ti kaja ne si purviq koito ima takuv problem ako ne se luja poneje ne sum momche otivash na lekar i tam ti pravqt neshto na kojichkata ako ti jelaesh razbirase te shte ti obqsnqt procedurite i ako iskash shte go napravish za da imash pulnocenen polov jivot znam che se rejeshe neshto na kojichkata no to e kogato ti opuva glavichkata nazad no i tova e neshto takova ne se sramuvai na kolko godini si ne si nito purviq nito posledniq koito ima i shte ima takuv problem uspeh ti jelaq i suvurshen polov jivot
    pussy wet as a river
    you need a boat for me nigga
    come on baby just lay down
    or to bed with me baby
    see me rubbin' my clit
    suckin' (suckin') my tits

  3. #3
    На 16.
    Няма ли начин без ходене на доктор и без да ми размахват нищо остро в близост до члена ми...?

  4. #4
    Guest
    ima... vseki den si go zabelvai malko po malko... predi imah su6tiq problem... a pri sexualen kontakt 100% 6te se opravi za6toto togava ima pove4e suprotivlenie... uspeh i dano se opravi

  5. #5

    Регистриран на
    Jun 2005
    Град
    LoGi4n0.......TaM Na LuNaTa
    Мнения
    68
    Цитирай Първоначално написано от madawc
    На 16.
    Няма ли начин без ходене на доктор и без да ми размахват нищо остро в близост до члена ми...?
    Mi sorry pi4 ma nqma pone az neznam za takuf na4in,a i ako otide6 nema da razmaxvat ni6to ostro

  6. #6
    Абе вие не сте вред! Оставете го момчето, няма да му режат нищо, това се оправя с времето! А точно тази кожичка лично аз знам че доставя на жените по различно удоволствие, така че каквото и да правиш не я режи!

  7. #7
    anonymous796009
    Guest
    аз имам такъв проблем

  8. #8
    Мега фен Аватара на Claymore
    Регистриран на
    Oct 2009
    Град
    София
    Мнения
    3 194
    Темата е от 2005
    Стига си дигал стари теми
    I believe that time destroys everything. You can take one beautiful apple, red. After a while, it becomes shrivelled and full of worms, just like what happens to us.
    -M.B.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си