.
Затворена тема
Резултати от 1 до 7 от общо 7
  1. #1
    Guest

    Maluk problem s kojata na penisa

    Zna4i ot 1 godina 4e i malko pove4e na penisa imah edni super malki bezcvetni pap4ici te se namirat po kojata nad glavi4kata i ot okolo 3-4 meseca vzeha da stavat pove4e 4e i daje imam malko po ruba na glavi4kata. Po4ti bezcvetni sa moje da se kaje 4e sa leko svetli ne beli. Nito me bolqt nito me surbqt. Spored vas ot kakvo sa se polu4ili? Poprincip ot 3 meseca dosta mi izsahna kojata na glavi4kata i kato go zabelvam ne me boli ama se edno e dosta zalepnala kojata. Bihte li mi kazali tezi 2 neshta v rezultat na kakvo moje da sa se polu4ili. Za izsuhvaneto na kojata na glavi4kata sum se mazal s Lorinden no mai ne pomaga. Govoril sam s nashte i te mi kazaha s tova da se maja i kazaha ako ne pomaga da hodq na kojen lekar. I zatova iskam da vi pitam imali li ste takiva problemi i kak moga da gi opravq bez da hodq na lekar.

  2. #2
    ibre
    Guest
    Ami i az imam takiva samo 4e sa beli i sa po ruba na glavi4kata

  3. #3
    Изсушаването може да се получи от прекомерното миене на пениса. Пениса се препоръчва да се мие сутрин и вечер, но без сапун тъй като има микроорганизми, които унищожават вредните микроби. Трябва да забравиш за използването на сапун, какъвто и да е той само ще го използваш когато се къпеш, но не повече от двапъти на седмица. Опитаи 2-3 седмици така, може и да се оправиш. За по-горе написаното съм чел няколко статийки. А що се отнася до онези малки пъпчици, за които спомена другия потребител и аз си имам такива и още сумати и хора, които съм засичал във форума и мисля, че са си напулно естествени.

  4. #4
    Guest
    Emi sigurno si prav za sapuna mieh go 1 mesec vseki den po 2-3 puti sas sapun! Zna4i shte spra. A dali shte se opravi ot samosebe si ili trqbva da izpolzvam nqkakvi kremove?

  5. #5

    Регистриран на
    Aug 2005
    Град
    Стара Загора
    Мнения
    21
    трябва да се оправи от самосебе си...
    по прницип кожата на пениса не е по различна от тази на тялото (е по-тънка е ) но си е кожа...затова се и изсушава...
    би трябвало да се оправи
    Стеснителната написа:
    И бате тва 5.1 е най смешната музика на света, Ела в нас да послушаш как звучи продиджи на мойта система

  6. #6
    anonymous796009
    Guest
    И ад имам същия проблем на 11години съм но не се притеснявам прочетох много статии и открих там некво лечение с некъм крем но няма да го правя щтото може да стане по зле!!!

  7. #7
    Мега фен Аватара на kalpazanka
    Регистриран на
    Jan 2007
    Град
    пространството на Дисе
    Мнения
    15 777
    ^Леко си закъснял.

    Чудиш се дали си бременна? Кажи:
    1. Дата на последна редовна менструация /ПРМ/ 2. Дата на рисков полов акт и 3. Продължителност на менструалния цикъл /МЦ/.
    Списък на медикаментите, отпускани без рецепта- http://www.bda.bg/images/stories/doc...ed_inf/OTC.pdf За всички останали отнасяте БАН!

    Шофирай разумно- стигни жив!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си