.
Затворена тема
Резултати от 1 до 24 от общо 24
  1. #1
    Guest

    Gel za ugolemqvane na gyrdi

    V Oriflame ili Avon imashe edin gel za ugolemqvane na gyrdi.Dali deistva?nqkoi moje li da mi kaje neshto po vyprosa?

  2. #2

    Регистриран на
    Jul 2005
    Град
    svilengrad
    Мнения
    1

    za gela

    ami kvo da ti kaja..mai ne..ne sam sigurna no moi pr sa go izpolzvali i nishto ne epravel.po dobre si maji gardite sqka sutrin s krem za tqlo i seki pat kato se kapesh minavai gardite si sas studena i topla struq na dusha.kolkoto poveche tolkova po dobre.taka shte stmulirash kravoobrashtenieto i rasteja im.tova e lichno izprobvano ot mene: :P kasmet
    saita e strahoten!!

  3. #3
    az sam polzvala toq krem na avon mi ni6to ne pomogna,vse mi e taq 6toto nqmam problem s malki gardi ama si go vzeh ot liubopitstvo!no naistina ne pomaga kakto i toq za otslabvane(celulit) prosto vse edno s normalen krem se maje6

  4. #4
    Фен
    Регистриран на
    Jul 2005
    Град
    големото село софия
    Мнения
    174
    прекалено сте наивни, щяха ли хората да лягат под ножа и да им бутат силиконови топки за цици, ако такива 'гелчета за разтеж' помагаха? прави повече лицеви, и това с душа е добра идея. без труд н-и-щ-о н-е с-е п-о-с-т-и-г-а
    registraciata mi na bif6a i nastoq6ta chupacabra e zapazena. c`est moi, obi4am fi pilenca /q elati pilenca pri batkoooooo haha/

  5. #5
    Abe ne vqrvay na takiva neshta be..nqma magichno sredstvo s koeto shte ti porasnat ili shte se stegnay za vsichko sa nujni mnogo fizicheski uprajniq
    Правете любов,не война..
    и не предавайте приятелите си!
    [/img]http://www.zulumoon.com/butterfly-jewelry.asp[/img]

  6. #6
    Голям фен
    Регистриран на
    Oct 2004
    Град
    Stara Zagora
    Мнения
    627

    Re: za gela

    Цитирай Първоначално написано от mimadespova
    ami kvo da ti kaja..mai ne..ne sam sigurna no moi pr sa go izpolzvali i nishto ne epravel.po dobre si maji gardite sqka sutrin s krem za tqlo i seki pat kato se kapesh minavai gardite si sas studena i topla struq na dusha.kolkoto poveche tolkova po dobre.taka shte stmulirash kravoobrashtenieto i rasteja im.tova e lichno izprobvano ot mene: :P kasmet
    дали помага...защото аз всеки ден като си взимам душ ги обливам със студена струя и след това разбира се,се мажа с лосион за тяло....дано има ефект

    *ThE~WorLd~Is~MinE*

  7. #7
    Специално този гел на Ейвън ги стяга и повдига малко, така че може би за това може и да изглеждат по-големи, но определено не ги уголемва!
    И все пак големината не е най-важната...трябва да са добре оформени и не разпуснати и овиснали като на някоя крава, така че използвай гела!

  8. #8
    Супер фен
    Регистриран на
    Jun 2005
    Град
    твоето легло=)
    Мнения
    1 191
    ох разбира се 4е не помагат

  9. #9
    Guest
    po dobre si maji gardite sqka sutrin s krem za tqlo i seki pat kato se kapesh minavai gardite si sas studena i topla struq na dusha.kolkoto poveche tolkova po dobre.taka shte stmulirash kravoobrashtenieto i rasteja im.

    tova vqrno li e?naistina li 6te pomogne za rasteja?krema kakvo ob6to ima

  10. #10
    Повече от фен
    Регистриран на
    Mar 2005
    Град
    Ако всичко свърши утре..искам да знаеш,че днес аз те обичам...
    Мнения
    499
    Една позната си беше взела,ама каза че само ги стяга,но не ги уголемява

    "I`m RiCh You`Re a BiTCh"
    ЦЪкНи ТуК ! {}

  11. #11
    Фен
    Регистриран на
    Jul 2005
    Град
    големото село софия
    Мнения
    174
    еми значи екстра гела, по-добре малки и стегнати отколкото некфи дамаджани до пъпа... то грозно напрао
    registraciata mi na bif6a i nastoq6ta chupacabra e zapazena. c`est moi, obi4am fi pilenca /q elati pilenca pri batkoooooo haha/

  12. #12
    estestveno kato zadnicite-po-dobre maluk no super stegnat otkolkoto golqm i super razplut s celulit!!!!
    a za tiq ne6ta nz
    az nqmam golemi cici no otodavna tva ne mi e problem-prosto sam se priela takava kakvato sam
    1 pr ima straxotni bombi oba4e ima i straxoten celulit a i na kvo 6e stanat tiq cici sled 10-20 godini??
    6e uvisnat i stanat na ni6to
    a za tva za du6a ako e vqrno super
    love is the name
    sex is the game
    fuck the name and play the game

  13. #13
    Фен
    Регистриран на
    Jul 2005
    Град
    На самотен остров в океана от сълзи където ме изпратиха ...
    Мнения
    127
    neznam kakvo i kak go pravi no s1s sigurnost nqma da ti ugolemi byusta
    Koito ne iska kogato moje nqma da moje kogato iska

  14. #14
    Фен
    Регистриран на
    Jul 2005
    Град
    големото село софия
    Мнения
    174
    Цитирай Първоначално написано от sladurankata
    estestveno kato zadnicite-po-dobre maluk no super stegnat otkolkoto golqm i super razplut s celulit!!!!
    a za tiq ne6ta nz
    az nqmam golemi cici no otodavna tva ne mi e problem-prosto sam se priela takava kakvato sam
    1 pr ima straxotni bombi oba4e ima i straxoten celulit a i na kvo 6e stanat tiq cici sled 10-20 godini??
    6e uvisnat i stanat na ni6to
    a za tva za du6a ako e vqrno super
    аз няям никви цици, не се оплаквай
    бе много пъти гаджетата са ми доказвали, че тфа не ги вълнува особено (не ми се вярва де) искат или не искат, не разполагам с екстри като цици. ама кфото имам поне стегнато ! (от тае-бо-то много е полезно, за 2 месеца сте като нови!!!!)
    registraciata mi na bif6a i nastoq6ta chupacabra e zapazena. c`est moi, obi4am fi pilenca /q elati pilenca pri batkoooooo haha/

  15. #15
    emi az ni6to ne sam kazala nito pak sam se oplakvala
    i az moga da ti kaja 4e vapreki 4e nqmam osobeno golemi cici ne mi lipsvat gajeta
    love is the name
    sex is the game
    fuck the name and play the game

  16. #16

    Регистриран на
    Jul 2005
    Град
    Тук на Земята
    Мнения
    48
    Гърдите са съставени от масни клетки, мазнини и прочие...когато напълняваш те растът, акогато отслабваш - те са първото нещо на което ще намалиш обиколката! Съставени са от мазнини заради бебчето, което ще кърмиш да расте по-бързо и такива неща...
    Как би могъл един крем да ти помогне в случея? Да ти телепортира мазнини през кожата Не ми се вярва...а и както беше написал някои по-нагоре никои нямаше да ляга под ножа за изкуствени цици, когато неговите могат да станат по-големи

  17. #17
    Фен
    Регистриран на
    Jun 2005
    Град
    sofia
    Мнения
    129
    pii mn boza hahahahahaha
    ne be ni6to ne pomaga moje da si gi stegne6 s uprajneniq.ili da si sloji6 silikon ili nekuv drug raztvor ima6e ami be6e fiziologi4n raztvor ma ne sum sigurna

  18. #18
    MR.MAT
    Guest
    ne razbiram kakv vi e problema,imali zna4enie obikolkata na gardite?

  19. #19
    Супер фен
    Регистриран на
    Feb 2004
    Град
    sofia
    Мнения
    1 863
    pulni gluposti spored men

  20. #20
    Голям фен
    Регистриран на
    Oct 2004
    Град
    United We Love You
    Мнения
    675
    q ne se zanasqite gel za ogolemqvane na gardi?! ahahahhahahahahahahahhahahahahahahah OMFG! kak mojete i za sekunda da si pomislite che moje da podeistva :}
    т. 2, 9

  21. #21
    ne mislq 4e pomaga,no nishtu ne ti pre4i da probvash


    искам езика ти да играе бреик в устата ми и да потъваш като титаник между краката ми

  22. #22
    Супер фен
    Регистриран на
    Jun 2005
    Град
    твоето легло=)
    Мнения
    1 191
    да ве то ако ставаше така лесно-с някфо лосионче за 10лв никой нямаше да ляга под ножа.

  23. #23
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от mil4eto_
    ох разбира се 4е не помагат
    И аз съм на тва мнение.Взимар ви парите,ама и вие сте толкова заблудени

  24. #24
    Гледайте датите, темата вече не е актуална!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си