.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 22 от общо 22

Тема: smqna na pola

  1. #1
    Голям фен
    Регистриран на
    Aug 2003
    Град
    ae.. nqkade tuka sam [;
    Мнения
    633

    smqna na pola

    nali sega stana vapros za tva.. za 22godi6noto momi4e deto iska da si smenq pola. tq dnes gostuva v "iskreno i li4no". vie gledahte li q? kakvo mislite? kak go priemate tva ne6to?
    I can't live wihtout you 'cause every time I breathe I take you in and then my heart beats again!
    I may not be perfect, but I'm always me!


  2. #2
    Всеки си има право на личен избор. Аз не бих предприел такива дрстчини мерка, ако бях на нейното место, но щом тя си е решила заставам твърдо ЗА

  3. #3

    Регистриран на
    Jun 2005
    Град
    bulgeria
    Мнения
    72
    ami neznam tva e si e nein izbor

  4. #4
    Супер фен
    Регистриран на
    Aug 2004
    Град
    Ups & Downs
    Мнения
    2 188
    ааа тва е голяма простотия !!! щом се е родила жена , какъв е смисъла да променя това ??? дори и тялото й да е мъжко , отвътре тя си остава жена!не знам защо е решила да го прави , но аз никога не бих го направила!вярно е , че мъжкият живот е по-хубав , но що за простотий са това ?!?! да се подлагаш на десетки операций ... за какво , за да разбереш какво е да си мъж ! в каквото и тяло да си , душата е важна и не можеш да я промениш!щом ти е писано да си жена - си жена!!!

  5. #5
    Голям фен
    Регистриран на
    Jun 2005
    Град
    Къде има шоколад? О.о
    Мнения
    605
    Awe izbora si e nein...oba4e az ne go razbiram tfa da predpolagam 4e ima nqkvi problemi za da se re6i na tva...oba4e vse pak az nikoga ne bih!

  6. #6
    Повече от фен
    Регистриран на
    May 2005
    Град
    izvan grada...v kofite...u vas
    Мнения
    458
    Ami ne go gledah.No vseki spore dmen sama si re6abva,taka 4e kakvoto iska da pravi s tialoto i jivota si,no vinagi sam si povtariala"jivota si e tvoi,no ne zabraviai koi ti go e dal".No vse pak e tapo da go napravi6 kato si roden edin,i da se napravi6 na drug.No vseki sam re6ava za sebe si
    Докато има Балъци ще има и Тарикати.
    Има ли смисъл, когато няма значение?
    Въпрос на глупост е да обещаеш, а въпрос на чест е да изпълниш!
    Пите бира, защото от водата се раздясва.

  7. #7
    И аз го гледах "Искерно & Лично"!
    Мене ми стана жал като го гледах това момиче...и не да си променя пола, ами на психолог трябва да отиде! Личеше си, че не е добре и това е ясно на какво се дължи - побоят от страна на баща и в детството. Но това в никакъв случай не значи, че като си промени пола ще може и тя да го набие...или пък може би ще иска да си го изкара на нейните деца (въпреки че каза, че не иска да има такива)? Тя иска сила (и сама го каза), но определено НЕ е избрала правилния начин да я получи.
    Това, че на мъжете не им идвало, не трябвало да разждат и т.н. са пълни глупости! Така е наистина, но това не е никаква основателна причина за човек да си смени пола! И аз съм си мислела колко по-хубаво им е на мъжете (от тази страна), но не бих си сменила пола само заради това.
    Това момиче сякаш изпитваше някакъв страх и недоверия към хората (аз бих казала - и с основание!) и може би си мисли, че така ще е по-сигурна, че никой няма да може да я нападне, че няма да попадне отново на агресивни мъже, НО - не, това не е гаранция и е много тъпо! Сама каза, че няма приятели и това е още едно доказателство, че не може да се довери на хората - тя си мисли, че чрез промяната на пола ще си осигури една защитна маска и това ще я предпази! Колко жалко наистина...
    А пък и тя дори да иска да си смени пола - НЕ МОЖЕ и то поради 2 причини:
    1. Няма необходимите средства
    2. Няма необходимите причини. Защото тези, които са гледали предаването сигурно са чули, че за да си смениш пола трябва да посетиш редица специалисти, които да остановят, че ти си транс сексуален! Но тя не е такава, тя си има други причини, които нямат нищо общо с това, за това казах, че нея само психолог може да я оправи!

    Аз никога не бих си сменила пола. Опредлено си се харесвам такава, каквато съм и не бих се обезобразила по подобен начин!

  8. #8
    Супер фен Аватара на LP_girl_14
    Регистриран на
    May 2005
    Мнения
    2 095
    и аз го гледах тва и чесно да ви кажа не я разбирам.Особено тва че искала да си отреже гърдите,защото й пречили да тича с тях.Мисля,че всичко е започнало,защото е била прекалено затворена в себе си и се е чувствала различна от останалите.Наистина не я разбирам ,но все пак избора е нейн,тялото също ,така че сама си решава какво да прави с него!

  9. #9
    Guest
    LP,не си права.Тези хора се раждат с объркан половоопределящ център в мозъка и смяната на пола не е поредната им прищявка,а необходимост да се чувстват пълноценни хора.Гадно е да се чувстваш затворник на някакво чуждо тяло...Всичко идва от мозъка по рождение и те нямат ни най-малка вина за състоянието си.

  10. #10
    Голям фен
    Регистриран на
    Apr 2005
    Град
    Beyond the limits of the mind
    Мнения
    795
    Цитирай Първоначално написано от LiNkiN4eTo
    ааа тва е голяма простотия !!! щом се е родила жена , какъв е смисъла да променя това ??? дори и тялото й да е мъжко , отвътре тя си остава жена!
    Да, ама там е работата, че точно това не е така - тя е с психиката на мъж. А в последните изследвания се доказва, че още на новороденото може на генетична основа да бъде организма му програмиран за неправилен синтез на хормони, т.е. ражда се момче, ама жлезите му нали слушат кво казват някои гени, синтезират хормони, като за момиче. Така става момиче с мъжко тяло. Може и обратното. А специално за това момиче от "Искрено и лично" - аз също мисля, че смяната на пола е доста крайна мярка. Тя е само на 22! И наистина, явно от детството си има трайна психологическа травма, която я кара да иска да стане мъж, а не че е на основата на самоосъзнаването й. Според мен, тя просто се плаши да бъде момиче. Като момиче не е видяла нищо добро, затова иска да е мъж. Но това едва ли ще е решението. По-скоро, ако намери жена или мъж, който да я обича, да и покаже, че и в женско тяло тя е стойностен човек, може би момичето вече няма да иска да си сменя пола.
    А като бях на 12-13 и аз исках да съм момче, понеже много от неудобсвата нямаше да ги има - примерно нямаш цикъл, никой не иска да гледа кво имаш под полата, не се срамуваш от това, че ти растат гърди и т.н. Обаче тези неща, едва ли означават, че съм по психика мъж или лесбийка! Даже ни най малко! Сега, като вече съм с 9-10 години по-голяма, разбирам, че е ама 100 пъти по-хубаво да си си какъвто си. А да си жена е и много по-лесно. Щото ако си гей и ти се ще да си жена, всички ще те зяпат на улицата, ако се облечеш в рокля. Ама ако си лесбийка и искаш да си мъж, на никой почти няма да прави впечатление, че носиш мъжки дрехи. Тъй че, смяната на пола няма да ти реши проблемите. А както казаха и докторите, даже сексът след смяната на пола не носи удоволствие

    Помни, че си уникален!!! Както и всички останали.

  11. #11
    Супер фен
    Регистриран на
    Feb 2004
    Град
    sofia
    Мнения
    1 863
    nz , no as nikoga ne bih go napravila takava sum si rodena i takava iskam da si ostana, mnogo sa mi interesni i stranni tezi hora , no jalko ispusanala sum moje da e bilo interesno

  12. #12
    Голям фен
    Регистриран на
    Mar 2005
    Град
    Fucked World !
    Мнения
    597
    seki ima pravo na izbor...ako si misli, 4e taka 6te e po-6tastliva- bravo.... ne e lesno da se zveme takova re6enie, jiveeiki v strana s mantalitet kato bylgarskiq ...
    we'll die alone like a stone ^^

  13. #13
    i az mislq, 4e e prostotiq[/b]
    --=! Живота е само един - изживей го !=--

  14. #14
    Супер фен
    Регистриран на
    May 2004
    Град
    The city of Shadows...
    Мнения
    1 791
    Нека всеки живее както си иска и да бъде щастлив
    The Devil Is Back! Beware, Enemies Of The Hell...
    Чао, Алекс!

  15. #15
    Голям фен Аватара на DeSiTo0o
    Регистриран на
    Jul 2005
    Град
    Botevgrad
    Мнения
    772
    Аз донякъде тва го приемам....Искам да стана момче,ама най-много за една седмица,че да видя какво е и после пак да си стана момиче.
    Yellow diamonds in the light... and we’re standing side by side... as your shadow crosses mine... What it takes to come alive?

  16. #16
    Супер фен
    Регистриран на
    Jul 2004
    Мнения
    1 356
    Mi katO sE zaMisLQ i aZ bIH sI SlujIL edNI CiCi dA sI gI MachKAM pO CqL dEN e taKOVa aMA nE braTo... TVa e gOLqmA pRosTotIq... KOftI E dA sE PRaviSh nA taKUv KaKUvtO nE sI naLi...

  17. #17
    TpaKTopucT-xyJluraH
    Guest
    Тук простите сте вие Някой да е чувал за транссексуалните ?

  18. #18
    Супер фен
    Регистриран на
    Jul 2004
    Мнения
    1 356
    Цитирай Първоначално написано от TpaKTopucT-xyJluraH
    Тук простите сте вие Някой да е чувал за транссексуалните ?
    a nqKOI dA e ChuVAl zA PRiRodAtA ? sHtOM gOsPOD e kaZAL cHE TRqBVA dA eBesH, zNAchI TrqBVA da eBEsh, vSichKO DrugO e PRostOtIq

  19. #19
    TpaKTopucT-xyJluraH
    Guest
    Ти си като кон с капаци Господ бил казал... аххаха. Става дума за проблем на генетична основа. Остави господ и природата. Невежите и заблудените обясняват всичко с господ и природата

  20. #20
    Голям фен
    Регистриран на
    Apr 2004
    Град
    София
    Мнения
    927
    Цитирай Първоначално написано от Immortality_
    seki ima pravo na izbor...ako si misli, 4e taka 6te e po-6tastliva- bravo.... ne e lesno da se zveme takova re6enie, jiveeiki v strana s mantalitet kato bylgarskiq ...
    определеноооо
    както реши тва си е нейно желание
    никой не може да и пречиии
    "Гордост?Да,гордостта е нещо ужасно вкусно,особено когато коричката е разпукана и покрита с глазура" Скарлет О`Хара

  21. #21
    Не се месете в божията работа,че да не ви окапят я кунките я мъдунките !
    ШЪ ТЪ БЪ ВЪ ГЪ ЗЪ !

  22. #22
    Смяна на пола за мен това е невъзможно,по-силно от природата няма,прави си 10-тки операции с ужасяващи болки и после от теб не излиза нито мъж,нито жена,шанс имат хората родени с два пола,но дори при тях не е сигурно,че операциите ще минат успешно.
    Не вярвам в такива операции ,не вярвам,че след подобно нещо човек ще е все още с всичкия си,вие представяте ли си на жената да махнат яйчниците,да и направят по-високо и едро тяло и да и насядят пенис,гледала съм операции на мъж,който иска да е жена,махат му пениса,и му остава една грозна зашита вдлъбнатина с извинение дупка нямаща нищо общо с истинската и класическа вагина пък и да тръгне да ражда с една дума е невъзможно.
    Божие наказание да се чувстваш в капан,и да не искаш тяло,което не ти принадлежи .

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си