.
Отговор в тема
Страница 1 от 14 1234511 ... ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 335
  1. #1
    мима
    Guest

    ходите ли голи в къщи

    У дома не сам забелязала някои да си крие голотата.как еу вас?ходи ли семейството ви на нудиски плаж?питам,защото като пуснах тук тема са бръсненето останах с впечатлението,че дори майка ви не ви вижда гола.

  2. #2
    Guest
    аз си ходя даже пред приятели съм се преобличал по лагери на нудистки плаж бих отишъл но наще едва ли

  3. #3
    Хахах страхотен въпрос!Аз постоянно си ходя по боксерки и ме е голям кеф!Наще все ми викат да се облека ама аз не та не шото така ми е некво свободно такова !

  4. #4
    Ryan
    Guest
    po4ti 80 % si hodq gol po-nas taka se 4uvstvam po qko,a za nodiskiq plaj ne bih otishal nikoga samo da gledam ina4e ne.....xexexexexe

  5. #5
    когато съм абсолютно сама вкъщи, винаги съм дюс гола, но иначе си се обличам...незнам защо. хе хе, чакай малко
    след 5 минути
    -съблякох се по прашка в хола и мама ме попита какво ми става? какви са тия панаири? а татко за щастие го няма. него много го е срам да ме вижда гола. за нудистки плаж и дума да нестава.консервииииии!!!!
    ...и аз покрай тях
    Ако е в моите ръце, то е мое
    Ако то е мое, то никога не може да стане твое.
    Ако строя нещо, то всички части са мои.
    Ако изглежда като мое, значи е мое.
    Ако си мисля, че е мое, значи е мое.
    Ако то е твое и аз го открадна, значи е мое.

  6. #6
    mi ne hodq to4no gola, no sum s po-leki drehii sum s po-kasi pantaloni
    BSB THE BEST & FOREVER!!!

  7. #7
    Главен готвач от ТОХ, Б-с
    Guest
    Ааа ти ли си косматата мима (сорка, че се ебавам ама... абе няам оправдание ) Ходя си по боксерки... ама чак пък гол. Че то и пещерняците не са ходили голи

  8. #8
    Супер фен Аватара на LP_girl_14
    Регистриран на
    May 2005
    Мнения
    2 095
    НЕ,не ходя гола.Може да съм с нещо късичко,ама не и чисто гола.Макар че аз лично предпочитам като съм си в къщи да съм с нещо по широко ,за да ми е комфортно!

  9. #9
    ....kakto maika me e rodila.....BLQK az se preobli4am v dr stai ne pred maika mi i ba6ta mi da ne me vidqt ne moa sram me e i to qko....a ina4e verno si hodq gol po bokserki u nas i e qko fun 4uvstva se po svoboden

  10. #10
    Az nonstop sym gola...xaxa....nali hubavoto trqbva da se pokazva
    Daje i maika mi mi zavijda za hubavite formi deto imam

  11. #11
    Guest
    Е па баш гол рядко, по принцип по боксерки се размотавам щото иначе става страшно, най готино е като изляза от банята чистак бърсак и сестра ми е поканила приятелки на гости в стаята и аз нахълтам с гръм и трясък просто аудиторията остава като гръмната , ма кво тва са натурални работи кво да им обяснявам на тия малолетни момичета обачеее имам чувството че една от тях нещо почва да ме харесва и вече почвам с хавлия да ходя . От друга страна пък сестра ми са в пубертет и и пораснаха цици гъзове и горката не смее а си покаже нищо само се крие като се преоблича.

  12. #12
    Фен
    Регистриран на
    Aug 2004
    Град
    On the moon...
    Мнения
    207
    Аз си ходя съвсем голичка у нас, когато татко го няма. Но ако си е в къщи съм по някоя тениска и къси панталонки.
    Because you know just what to say
    And you know just what to do
    And I want to tell you so much
    I love you

  13. #13
    Голям фен
    Регистриран на
    Apr 2005
    Град
    sofia
    Мнения
    790
    ne se 4uvstwam komfortno kogato nashte ili puk brat mi sa si v kushti

  14. #14
    Голям фен
    Регистриран на
    Jul 2005
    Град
    големото село софия
    Мнения
    973
    винаги си ходя гола. но не и когато наште са вкъщи.. иначе майка ми хич не я грее, че целото фемили си е у дома и си ходи и тя тъй..
    ...frustration, domination, feel the rage of a new generation,
    we're livin', we're dyin' and we're never gonna stop, stop tryin' ...


  15. #15
    Nikoga ne bih trygnala da se razkarvam gola iz ky6ti.Hodila sym po belio i nqkakva teniska no gola nikoga .Se pak ba6ta mi sy6to ponqkoga e v nas maika mi sym e vijdala da preti4va ot staqta i do banqta no ne i postoqnno da si se razhojda taka.A kolkoto do ba6ta mi nikoga ne sym go vijdala 4isto gol a estestveno ne mi i trqbva
    Бъди такъв какъво си,а не какъвто другите искат да бъдеш!!!

  16. #16
    Повече от фен
    Регистриран на
    Nov 2004
    Град
    Варна
    Мнения
    350
    Ами не ми е много комфортно да си ходя гола вкъщи честно казано, а ако все пак се случи си придържам циците с ръце щото ме е страх че ше ги изгубя

  17. #17
    Голям фен
    Регистриран на
    Jun 2005
    Град
    Къде има шоколад? О.о
    Мнения
    605
    Ako me fane ligata neshto si se motam goli4ko ama tfa katu sym sama a ina4e fku6ti sym s ne6to kysi4ko vinagi (e prez lqtoto de)


    If people can't make you fly, they'll make you fall faster

    Once the game is over, the king and the pawn go back to the same box.


  18. #18
    Голям фен Аватара на Axel_f
    Регистриран на
    Jul 2005
    Град
    Хогуортс
    Мнения
    918
    Е чак гола не...все има опасност да цъфне някои в къщи... иначе лятото редовно си ходя по боксерки в къщи,по прашки само като съм сама (много са разголени все пак)И една тениска торбеста отгоре и това е модата

    Нудистки плаж?!Що за глупости?И то с родителите ми?Ха ха ха как ли пък не...
    "Модата се купува. Стилът се притежава" Коко Шанел

  19. #19
    Мега фен Аватара на miloto_girl_4e
    Регистриран на
    Feb 2004
    Град
    нА плАнеТаТа зеМя
    Мнения
    6 567
    huh,emi az redovno se motkam v nas po pra6ki i nekva teniska.. dori pred brat mi i ba6ta mi .. vse pak nali sam s pra6ki,a ne gola ina4e golq.. au ne,sram me e dori ot maika mi se kriq,a na neq hi4 ne i puka i se sabli4a nekva takava gola pred men a brat mi i ba6ta mi ne sam gi vijdala goli.. a i ne iskam
    Internet,Football,Friendship,Travel,Cinema,Animals ,Movies,Music,Horror movies,Love

  20. #20
    Повече от фен
    Регистриран на
    Jul 2005
    Град
    Sofia, Bulgaria
    Мнения
    484

    Re: ходите ли голи в къщи

    Цитирай Първоначално написано от мима
    ходите ли голи в къщи
    Аз ходя навънка гол и като се прибера се обличам, че май ме гледат през прозореца.
    Death gotta be easy, 'cause life is hard

  21. #21
    Голям фен
    Регистриран на
    Apr 2005
    Мнения
    547
    внас само по бельо си ходя-въобще не ми пука пък и то сички вече са свикнали..най-много ако случайно дофтаса дядо ми да си сложа нещо като спално потниче се води широчко

  22. #22
    Да в нас си правим нодистко парти!

  23. #23
    Супер фен
    Регистриран на
    Aug 2004
    Град
    Ups & Downs
    Мнения
    2 188
    ако съм сама вкъщи си ходя гола
    ако само майка ми е вкъщи ходя по белъо
    ако и баща ми е вкъщи си ходя облечена

  24. #24
    Голям фен
    Регистриран на
    Jun 2005
    Град
    In a perfect world... In my world
    Мнения
    517
    Мм не, не ходя гола вкъщи... то и не ми е много приятно Абе вкъщи си стоя с една широка тениска и отдолу ... бикини некфи :P
    No more pain... no more love... no more tears... no more me...

  25. #25
    Guest
    Как можете да ходите голи?Не ви ли е неудобно физически?

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си