.
Затворена тема
Страница 2 от 2 ПървиПърви 12
Резултати от 26 до 36 от общо 36
  1. #26
    Guest
    mnogo qsno 4e moje,edna moq priqtelka zabremenq ei taka po podoben na4in.priqtelq i sa izprazni v ustata i tq go glutnala i imala qzva i ot tam oti6lo v matkata

  2. #27
    katrin_11
    Guest
    Male kolko si zle!Az sum na 11 i znam che nemogech da zabremeneech!

  3. #28
    Guest
    ama hora az pusnah taq tema az sum mom4eto prosto posle sled nalqganeto zabelqzah 4e sum mokar ili leko vlajen w belioto ot pred i se me grize suvesta .........a kak da q pitam zashtoto ako razbere shte me zareje....problema e golqm

  4. #29

    Регистриран на
    Aug 2005
    Град
    Sofia \Tolstoi
    Мнения
    16
    Si4ko e boga rabota ako si mu pravila svir*i i toi si e pipnal spermata s ruka i ti e braknal s prast da no ina4e e 4ista paranoq spokoino!
    Desert Rose... написа:
    Na myjete ne im trqbvat lubovni izliqniq,tr im sex,za da se chuvstvat obichani.

  5. #30
    Цитирай Първоначално написано от LordPimp
    Si4ko e boga rabota ako si mu pravila svir*i i toi si e pipnal spermata s ruka i ti e braknal s prast da no ina4e e 4ista paranoq spokoino!
    spoko moito momi4e edna moq fr do minalata godina smqta6e 4e se zabremenqva kogato se celunate tvoq slu4ai ne e 4ak tolkova zle i ne moje da zabremenee6 sled kato ne ti se e izhvarlil v putkata

  6. #31
    Guest
    de4ica qvno o6te ste dosta zeleni...ne e zaduljitelno spermatozoidite da popadnat v poloviq organ na momi4eto.az znam za slu4ai v koito mom4eto se izhvurlq vurhu korema na momieto i to zabremenqva...tova kakvo vi govori...moje takiva slu4ai da sa golqma rqdkost no risk vinagi ima!

  7. #32
    NE moje!!!
    Rock'n'roll saved my soul!
    Който пие бира не умира!


  8. #33

    Регистриран на
    Sep 2005
    Град
    У нас
    Мнения
    14
    Може и да е възможно, ама е едно на милион
    Не си губи времето с човек, който не цени своето време прекарано с теб.
    ----HoUsE MuSiC RuLzz----
    http://flirt4e.com/picgallery.php?u=131621

  9. #34
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от obi4am_se
    NE moje!!!
    abe q nedei govori bez da znai6 e...vse mnogoznaikovci...kat ti kazvam 4e sum 4el zna4i ima takiva slu4ai.hem neznai i pak prikazva!!!kat sa prosveti6 po vuprosa togaz 6i spori6 s mene.ai begai da si igrai6 s barbita i tempodobni istorii.pikla s pila

  10. #35
    zna4i ne moje da se zabremeneee po nikaf na4in dokato momi4eto e devstveno primerno taka li da razbiram ?

  11. #36
    Супер фен
    Регистриран на
    Oct 2007
    Мнения
    2 924
    т. 1

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си