.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 7 от общо 7
  1. #1

    problem sas ednata mi sramna usna :(

    molq vi pomognete mi neznaq kakvo to4no mi ima.
    poprincip sramnite usni sa malki i sa kato obiknovenna po-debela koja.
    oba4e pri men ne e taka, ednata si e normalna, a pak drugata e nqkak po golqma i visnala. tova ne me pritesnqva tolkova mnogo kokoto tova 4e po neq imam nqkakvi podkojni top4enca, use6tat se i me e strah dali da ne e rak ili ne6to podobno. molq vi kajete mi tovaa normalnoli e((( . do sega ne sam hodila na ginekolog i mnogo me e strah ne iskam da hodq.
    vseki moje da opikae poda, badi geroi i oseri tavana. iiiiiiiii B.S.M.
    xaxxaxaxaaxaxa

  2. #2
    Фен Аватара на Poulet
    Регистриран на
    Sep 2005
    Град
    София
    Мнения
    205
    Да,вси4ко е ок според мен.Тия топ4ета може би са подкожни косъм4ета,ако си ги махаш с кола маска понякога се полу4ават.Ама по-добре иди на гинеколог,няма нищо страшно!
    Две хубави очи,
    Душата на дете.
    В две хубави очи
    Музика лъчи.
    Не искат и не обещават те...

  3. #3
    Супер фен
    Регистриран на
    Dec 2003
    Град
    in the middle of nowhere
    Мнения
    1 648
    Виж,тези топченца може да не са нищо особено,може да са и някакво въэпаление.....
    Но за да раэбереш какво точно са----ГИНЕКОЛОГИЧЕН КАБИНЕТ----

    Недей да губиш време,докато плачеш,страхуваш се и се чудиш какво да правиш.На гинеколог не е страшно-ще видиш.Ако наистина има някакъв голям проблем,бъди сигурна,че колкото повече чакаш-става по-лошо.Така че---отивай на преглед,за да си спокойна.Всички биха те посъветвали това.

  4. #4
    ami ne si pravq kola maska tam-brasna se, ama to se vijda 4e ne sa podojni kosam4eta. to e ne6to kato nqkva malka i tvarda bu4ka. znam 4e e po-dobre da otida na ginekolog , no ne moga-tolkova se pritesnqvam 4e neznam kakvo da pravq.
    vseki moje da opikae poda, badi geroi i oseri tavana. iiiiiiiii B.S.M.
    xaxxaxaxaaxaxa

  5. #5
    Супер фен
    Регистриран на
    Dec 2003
    Град
    in the middle of nowhere
    Мнения
    1 648
    Тогава проблема е в теб-трябва да преодолееш тоэи страх,защото за в бъдеще ще трябва често,както всички нормални жени,да ходиш на гинеколог.

  6. #6
    Голям фен
    Регистриран на
    Jul 2005
    Град
    големото село софия
    Мнения
    973
    а тъй - няма кфо да се притесняваш и срамуваш, много е яко на гинекологичния стол...

    п.с. една малка поправка пише се усТни
    ...frustration, domination, feel the rage of a new generation,
    we're livin', we're dyin' and we're never gonna stop, stop tryin' ...


  7. #7
    Голям фен
    Регистриран на
    Oct 2004
    Град
    Stara Zagora
    Мнения
    627
    Абсолютно тичай при гинеколога!!!!Може да е някаква инфекция....Имаш ли някакви други симптоми като парене около влагалището,сърбеж или неприятна миризма...Ако и това нещо присъства задължително отиди,защото предполагам това са гъбички...Не искам да те плаша,но гинеколога не прави нищо друго освен да ПОМАГА на хората...И не е рак спокойно !Успех

    *ThE~WorLd~Is~MinE*

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си