.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 5 от общо 5

Тема: Gardi:(((

  1. #1
    :(((
    Guest

    Gardi:(((

    Zdraveite imam edin problem otnosno gardite mi.Ot skoro zabelqzah, edni veni po tqh koito dosta si li4at, predi gi nqma6e, ot skoro stana taka, sa6to i okolo zarnoto na ednata garda se polu4i ne6to kato malka sinina.Mnogo me pritesnqva, za6toto i me bolqt.Moje li tova da e seriozen problem ili e ne6to ot koeto naprazno se pla6a?

  2. #2
    Повече от фен
    Регистриран на
    Sep 2005
    Град
    по пътя към сърцето Ти
    Мнения
    356
    зависи какво си правила с тях
    Трябва да се види какво ти има и тогава ще се реши.
    малеее, какво ли се изказвам и аз?! Отиди на лекар, той ще ти каже ^^

  3. #3
    Голям фен
    Регистриран на
    Jul 2005
    Град
    големото село софия
    Мнения
    973
    сега почвам да си измислям яко растат болят кожата се разтяга съответно изтънява и затова си личат вени
    ...frustration, domination, feel the rage of a new generation,
    we're livin', we're dyin' and we're never gonna stop, stop tryin' ...


  4. #4
    Повече от фен
    Регистриран на
    Sep 2005
    Град
    по пътя към сърцето Ти
    Мнения
    356
    А да вярно. Забравих го този фактор
    Възраста е много важна, защо толкова рядко казват на колко години са? И без това влизат като гости, кой ги знае какви са? Поне да си кажат възрастта, защото ако си на 11 е нормално това да се случва, не винаги, но се случва сравнително често, ако си на 25+ вече е проблем

    ПП/Извод на автора/: Хм...щом питат такива работи, значи не са голями и нямат опит са в растящата възраст...дам, има логика... *записва си*
    ПП2/Още един извод/: Защо продължавам да пиша в тази тема, като пак не давам конкретен отговор...дам, разлигавих се.... *записва си*

  5. #5

    Регистриран на
    Oct 2005
    Град
    Dolno Uinovo
    Мнения
    18
    na Bat Der izvoda:
    Tyler D. typ si *zapisvai si*
    chupacabro ti mnogo vze da misli6 *i ti si zapi6i*
    a do momi4eto s vyrpsoa 6e i kaja:
    nqma stra6no ima6 rak!!! po4ti 100% sam ubeden... po princip priznak e ako ima6 kato sininka... dobre 4e ti nqma6 nali?
    Ostyklqvam jamove sys 6perplat. Prokarvam virgin devoiki.Tyrsa si pi4ove ot 5 do 55 godini za strastni zapoznanstva. Mrazq chupacabri.Typ4a babi i tehnite dqdovci. Adres: Dolno Uinovo, ul. "Ba6 Palamarka"1, vh.Y etaj-2. A Rh+.tel 0888560700

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си