.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 7 от общо 7

Hybrid View

  1. #1
    Anonimniq
    Guest

    veneri4eski bolesti

    Zdraveite interesuva me ako izpolzva6 prezervativ kakva e veroqtnostta da da si lepne6 nqkoq bolest ako momi4eto e bolno ot ne6to?

  2. #2
    Повече от фен
    Регистриран на
    Sep 2005
    Град
    по пътя към сърцето Ти
    Мнения
    356
    mi okolo 1%, смисъл ако го правите 100 пъти ке се разболееш, ако го правите 99 - няма. Най-сигурно е като изобщо не го правите... но презерватива е задължителен!

  3. #3
    Голям фен
    Регистриран на
    Apr 2004
    Град
    София
    Мнения
    927
    Ми ако не се скъса не би трябвало да има никаква опастност,само не си препазен от кожни болестни-гъбички,херпес и тн
    "Гордост?Да,гордостта е нещо ужасно вкусно,особено когато коричката е разпукана и покрита с глазура" Скарлет О`Хара

  4. #4
    Повече от фен
    Регистриран на
    Sep 2005
    Град
    по пътя към сърцето Ти
    Мнения
    356
    Цитирай Първоначално написано от vra4ka
    Ми ако не се скъса не би трябвало да има никаква опастност,само не си препазен от кожни болестни-гъбички,херпес и тн
    а тогава, може ли да ми кажеш от какво може да се разболее? Май, само СПИН не може да хване всичко друго е добре дошло? Презерватива предпазва макстимално, но не 100 процентово!

  5. #5

    Регистриран на
    Oct 2005
    Град
    Dolno Uinovo
    Мнения
    18
    tyler... bih kazal 4e si leika... no 6e si premal4a 4e si kuha!!!
    kazvat: 'kojni bolesti'
    tfa 4e spina ne e kojna bolest... ne e...
    ama i drugite veneri4eski bolesti ne sa kojni pi4... ani 4esto stava ot kontak na 4onkata ti s vytre6nostta na ligava pyp4asala pypka... ako ebe6 nekoq bolna ot triper. Ti nema se zarazi6 ako si s prezervativ... samo tq moje da prihvane bubici ot tebe i kosmqsalata ti huinq
    Ostyklqvam jamove sys 6perplat. Prokarvam virgin devoiki.Tyrsa si pi4ove ot 5 do 55 godini za strastni zapoznanstva. Mrazq chupacabri.Typ4a babi i tehnite dqdovci. Adres: Dolno Uinovo, ul. "Ba6 Palamarka"1, vh.Y etaj-2. A Rh+.tel 0888560700

  6. #6
    Anonimniq
    Guest
    А ако съм с два презерватива 0,5 ли става процинта или друг?

  7. #7
    Голям фен
    Регистриран на
    Nov 2002
    Град
    Стара Загора
    Мнения
    615
    abe chovek i s 100 prezervativa da si nqma nevuzmojni neshta, za vsqko edno neshto ima veroqtnost da se sluchi, dori i tq da e 0.000000001%, taka che slagai 1 i da ne ti puka, ako shte stava neshto shte stava, to shansa e mnogo malak, ama pri sex vinagi ima risk.. vse pak gi podbirai da ne sa bolni... sq ko vidish nqkoq pupchasala i gnoqsala da nqma da q...
    Звезди ли искаш да ти свалям... морски пясък да броя... Нима не чувстваш мила моя, че аз по ТЕБ горя!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си