.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 25 от общо 25

Hybrid View

  1. #1
    bebinka
    Guest

    kak da se otkaja ot cigarite

    Zdr na vsi4ki, kak moga da spra cigarite? Na 17 sam pu6a ve4e 2 godini opitvala sam da gi spra ,no samo za sedmica i posle pak gi po4vam ,daje pu6a poev4e .Vqrno li e 4e ako gi spra 6te nadebeleq pone s 5 kg moje li d ami kajete nqkoi lesen i efektiven na4in za tqxnoto spirane (po princip imam volq ama ne6to ne se polo4ava scigarite)

    Moderated by ^npocTo^a3^f^
    Точка 1 от правилника!
    Благодаря!

  2. #2
    Повече от фен
    Регистриран на
    Apr 2005
    Град
    И Тфа Ли ТряЯ дА ПомНя Е?!
    Мнения
    345
    Ами първо си казваш ИСКАМ ДА СПРА ЦИГАРИТЕ И ЩЕ ГИ СПРА! просто ти трябва силна воля а останалото е онея хапчета дет ги забрайх как се казват
    ".... so ... can we move on?!!!"
    Click

  3. #3
    Мега фен Аватара на miloto_girl_4e
    Регистриран на
    Feb 2004
    Град
    нА плАнеТаТа зеМя
    Мнения
    6 567
    Death_F,da ne govori6 za Tabex?
    ne e zaduljitelno da nadebelee6,pove4eto hora sled kato sprat cigarite digat nqkolko kilograma,za6toto ot skuka zapo4vat da se tup4at...
    Internet,Football,Friendship,Travel,Cinema,Animals ,Movies,Music,Horror movies,Love

  4. #4
    Фен
    Регистриран на
    Jun 2005
    Град
    София
    Мнения
    121

    Re: kak da se otkaja ot cigarite

    с бира успех!

  5. #5
    Повече от фен
    Регистриран на
    Sep 2005
    Град
    по пътя към сърцето Ти
    Мнения
    356
    замени пушенето със секс примерно. Ако това не помогне, аз знам 100 процентов начин да те спра от пушенето, но не ти обещавам, че ще ти хареса
    Don't hate me, I'm just blind.

  6. #6
    emi, idi natopi cela kutiq cigari v kenefa, posle gi izpu6i i 6e gi otkaje6 garanciq.

  7. #7
    Майка ти
    Guest
    Табекс- на мене ми помогна. Вече 10 месеца не пуша и нямам никакво намерение да започвам пак!

  8. #8
    Супер фен Аватара на air_J
    Регистриран на
    Oct 2003
    Град
    Свищов Town
    Мнения
    1 860
    След Нова Година, като те филмират с новите цени няма да имаш нужда от съвет - сама ще си ги откажеш.
    Левски шампион але але!

  9. #9
    dosta 6ti e trudno,no ako go izka6 istinski 6e uspee6!az kat gi sprqh postoqnno bqh nervna ,4udeh se na koi da si go ziakram,qde6e mi se postoqnno ,vse trqq6e da imam ne6to v ustata .. dali 6e e qdene ili semki ili davka nema zna4enie ,no da ima ne6to....
    ne puka ve4e 1 god. i ne6to,no vse o6te mi se pu6i ot vreme na vreme.... no akt znam kolko usiliq mi kostva6e da gi spra i ne pipvam cigara!! 6E USPEE6

  10. #10
    Голям фен Аватара на lina15
    Регистриран на
    Jun 2005
    Град
    София
    Мнения
    958
    Az pu6a ot 5 godini,nemoga da gi spra,no pone se nadqvam 4e nqkoi den-6te ospeq

  11. #11
    Силната воля му е майката , аз лично никога не съм пушил , но видях кака баща ми , който пуши 35 години ги спря и вече от 4 години не е докосвал цигари ! Така ,че стегни се и давай , нали не искаш да си скапещ кожата на лицето , зъбите , косата , да получиш перманентно пожълтяване на пръстите , увреждане на дробовете и повишаване на риска от инфаркт на миокарда?Ако усетиш , че ти е много трудно си купи никотинови лепенки от аптеката - много ефектовни , за да залъжат никотиновия глад на организма.

    -Успех-

  12. #12
    Има някакви дъвки където се продават по аптеките .. които убиват желанието за пушете, заради някаква съставка която имат в тях
    Пробвай..
    .::you're my afrodisiac::.

  13. #13
    rider4o
    Guest
    am moq bashta pusheshe celi 20 god . ot 7 god. ne pushi i sq e nekuv tekav bodur aaaaaaa i nai- vajnoto ne nadebele am s tabex probvai shotu nenam prosto ko drugo she ti pomogne . nadqvam se da sam ti ot pomosht

  14. #14

    Регистриран на
    Oct 2005
    Град
    In the shadows
    Мнения
    16
    Само ми е интересно каква е връзката между Секса и Цигарите, та темата за цигарите е в раздел СЕКС???
    Някои хора просто не искат да си направят труда да прочетат

    Последната промяна е направена от LycanthropE на Mon Feb 31, 2009 25:47 pm; мнението е било променяно общо 99 път

  15. #15
    Верно, купи си хапчета. Наистина помагат. Баща ми след сега е на 42 и преди две год. пушеше като комин. Нз отде му дойде музата, ма си купи едни таквиз хапчета от една аптека до нас. Нз как се казват, едни такива белички. Първо ги намали, а след 4 месеца престана изобщшо да пуши и сега не са му необходими.

    Greets
    Greets

    Chupacabra кърти мивки, фаянс, теракота и т.н.

  16. #16
    Фен
    Регистриран на
    Apr 2005
    Град
    Майна town
    Мнения
    160
    Цитирай Първоначално написано от lina15
    Az pu6a ot 5 godini,nemoga da gi spra,no pone se nadqvam 4e nqkoi den-6te ospeq
    Едвали някога ще Оспееш...

    ABSOLUT™ ft Cappy Apple.

  17. #17
    Цитирай Първоначално написано от psiHopaT4o
    Цитирай Първоначално написано от lina15
    Az pu6a ot 5 godini,nemoga da gi spra,no pone se nadqvam 4e nqkoi den-6te ospeq
    Едвали някога ще Оспееш...
    Оптимист...

    Greets
    Greets

    Chupacabra кърти мивки, фаянс, теракота и т.н.

  18. #18
    da*****
    Guest
    AWE 4OVEK NE GI SPIRAI,SHTE NADEBELEESH S 5kg

  19. #19

    Регистриран на
    Jun 2007
    Град
    В мечтите ти
    Мнения
    104
    Nito tabex nito lepenki, nito dyvki pomagat! 6tom si yspqla za edna sedmitza da gispre6 zna4i moje6 i pove4e, prosto trqbva da go iska6 naistina mnogo i da ne se kolebae6 dali da py6i6 ili ne. Gledai da se dviji6 s hora koito ne py6at, pone dokato mine pove4e vreme i ne se 4yvstva6 zavisima ot nikotina.. ili obedi nqkoi priqtel/ka da gi spre sy6to kato teb
    I az bqh kato teb, na 17 sym i ot 2 godini py6a no ve4e ot 3 mesetz sym gi sprqla \/ , samo se pritesnqvam kato trygna na y4ili6te da ne gi po4na pak, ot stresa...
    Be FREE!!! And feel the love...

  20. #20

    Регистриран на
    Jun 2007
    Град
    В мечтите ти
    Мнения
    104
    a i zabravih da ti kaja 4e ne sym nadebelqla i kg!!! proto ne trqbva da zamenq6 tzigarite s hrana... dyv4i dyvki, qj zelen4ytzi, no ne zapo4vai da se typ4e6 i ne qj pove4e otkolkoto predi i ti garantiram 4e nqma da napylnee6
    Be FREE!!! And feel the love...

  21. #21
    Миии намери си др хоби...започни да пиеш


    Who Needs A Heart When It Can Be Br0ken?!

  22. #22
    kak kak ... prosto ne pu6i, jivota e kratak ako ne si kato men... robokop
    Голям размер на картинката! /machoka/

  23. #23
    Цитирай Първоначално написано от ПРОСТОТОЙУНУФРИ
    emi, idi natopi cela kutiq cigari v kenefa, posle gi izpu6i i 6e gi otkaje6 garanciq.
    tfa e ubiistvo e hora i az iskam da gi spra ama.. uvi

  24. #24
    Мега фен
    Регистриран на
    Sep 2006
    Град
    Utopia..
    Мнения
    4 561
    енфие

  25. #25
    Аватара на venitywe
    Регистриран на
    Feb 2008
    Град
    Neverland
    Мнения
    477
    щом имаш волята, но не можеш да ги спреш, има 2 варианта:
    1). да почнеш да се движиш с хора, които не пушат
    2). ти и всичките пушачи от компанията да ги спрете...
    и аз имам воля да ги спра, но всички от компанията ми пушат и не могат да ги прат... и така стигнах до този извод с двата варианта
    Smile! It's the second best thing you can do with your lips

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си