.
Отговор в тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 40
  1. #1

    Височина !!!!!

    здравейте . значи на 13 години съм и съм висок 184 ! аа страхувам се да нямам някъв проблем щот много от отличавам от другите Нормално ли е и колко е нормалната височина за едно 13 год момче ?

  2. #2
    Мега фен Аватара на BlackEyedPeas
    Регистриран на
    May 2010
    Град
    Somewhere On East =]]
    Мнения
    3 366
    Да, това е нещо съвсем нормално! Няма от какво да се страхуваш!
    ♥ 2PAC ♥
    Just be yourself! You don't live to impress all this motherfuckers out there! ;PP
    ----------------------------------Реалността е фалшива. Мечтите са истински. - 2Pac

  3. #3
    ахх ок супер

  4. #4
    Аватара на wtf2
    Регистриран на
    Oct 2010
    Град
    Кембридж
    Мнения
    257
    кое му е нормалното на 13 толко аз на 17 и половина см 185,6 което е прекалено достатъчно

  5. #5
    Значе,вероятно ще разтеж(на височина)до осми клас и тва е.

  6. #6
    Супер фен Аватара на StolenBliss
    Регистриран на
    Aug 2010
    Град
    ImaginaryWorld.com
    Мнения
    1 565
    човек, може сега да си дръпнал изведнъж и после няколко години въобще да не растеш на височина и сигурно така ще стане, тъй че спокс
    Logic is a systematic method of coming to the wrong conclusion with confidence.

  7. #7
    Голям фен Аватара на Moderatorius
    Регистриран на
    Aug 2010
    Мнения
    587
    Като станеш 200+, тогава се притеснявай Аз на 13-14 бях 1.70, сега съм на 18 и съм 1.74 Но съм момиче, ние по-бързо се развиваме и после се спираме. Докато тии, може още малко да се издължиш. Има един от бившото ми училище, висок 2 метра, буквало ;д;д И си е такъв от 5-6клас, т.е. въобще не е порастнал от тогава. Абе на кратко си зависи от теб си, от родата, гени, бла-бла.

  8. #8
    Аватара на wtf2
    Регистриран на
    Oct 2010
    Град
    Кембридж
    Мнения
    257
    надявай се и аз си мислех , че съм спрял да спра до 8 клас пък бях 180 см .... ся съм 3 год по късно и съм 185,6 ... ген

    пп баща ми е 2 метра

  9. #9
    Мега фен Аватара на BlackEyedPeas
    Регистриран на
    May 2010
    Град
    Somewhere On East =]]
    Мнения
    3 366
    Например предпочитам да съм висока, тей като за моите години съм много нисичка.
    ♥ 2PAC ♥
    Just be yourself! You don't live to impress all this motherfuckers out there! ;PP
    ----------------------------------Реалността е фалшива. Мечтите са истински. - 2Pac

  10. #10
    Напълно нормално си е аз от 8 ми клас си стоя 185

  11. #11
    Аватара на wtf2
    Регистриран на
    Oct 2010
    Град
    Кембридж
    Мнения
    257
    Цитирай Първоначално написано от Shrooms
    Напълно нормално си е аз от 8 ми клас си стоя 185
    8 ми клас 185 ти болен ли си да е нормално ? над средния ръст е за 8 ми клас 185 ...

  12. #12
    Мега фен Аватара на SmilezZz
    Регистриран на
    Jan 2010
    Град
    Русе
    Мнения
    10 781
    Офф,хора - кое му е ненормалното на
    това,да си висок толкова на тези години..
    Да,леко странно звучи - но нали знаете,че
    всичко опира до гена..
    Времето избира кой да срещнеш в живота си, сърцето избира кой да обичаш,
    но само ти избираш кой да остане ♥

  13. #13
    Аватара на wtf2
    Регистриран на
    Oct 2010
    Град
    Кембридж
    Мнения
    257
    Цитирай Първоначално написано от SmilezZz
    Офф,хора - кое му е ненормалното на
    това,да си висок толкова на тези години..
    Да,леко странно звучи - но нали знаете,че
    всичко опира до гена..
    да ГЕН но не е нормално да е толкова висок на 13 , 14 години

  14. #14
    Ебати хормоните, ебати гените, ебати чудото.
    Аз вече не различавам седмокласници от дванадесетокласници, честно.

  15. #15
    Аватара на Greennight
    Регистриран на
    Mar 2010
    Град
    София
    Мнения
    3 779
    Нормален ръст е 1.80 за възрастан мъж за 13 преполагам,че нормалната височина е около 1.60-1.65,споко пич дългуч си

  16. #16
    Нищо нормално няма в това, но като гледам сред новите поколения все повече такива има.

  17. #17

    Регистриран на
    Oct 2010
    Град
    Балчик
    Мнения
    144
    И какво като си висок толкова? :P То днешното поколение момчетата са толкоз ниски, че стават по-ниски и от момичетатата. Например в мойто даскало има двама осмокласници и са колкото мене даже и по-ниски , а аз съм само 1,54-5 см.

  18. #18
    Когато бях 7-ми клас доста бързо израснах и бях 174 и се притеснявах дота за това но с времето осъзнах че не се е случило нищо особено просто един вид съм подранила с порастването. От там на татък не съм мръднала и сантиметър повече а вече съм 11-ти и все още съм си 174 така че считай това за нещо нормално

  19. #19
    azsumdae
    Guest
    Моля? Аз съм на 13 години и съм висок 156 см. Как ще е нормално да имаме 30 см разлика ;д

  20. #20
    За нормално, не е нормално. Важното е, че не е опасно и нямаш причина да се притесняваш. Само се надявай да не пораснеш още доста, защото тогава вече става кофти. Ако не друго поне ще имах успех с момичетата близките една-две години докато те настигнат съучениците

  21. #21
    Голям фен Аватара на shusha
    Регистриран на
    Apr 2013
    Мнения
    860
    Хората се чудят как да порастнат, ти пък се оплакваш, че си висок :Д Всеки иска това, което няма...

  22. #22
    Нормално е. Аз съм на 14 и съм 177 см. Не бих казал, че съм прекалено висок, даже повечето момчета вече ме настигат. Наистина днешните младежи растем по-бързо.

  23. #23
    Мега фен Аватара на Smrazqvashta
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    4 577
    Мисля, че е въпрос на гледна точка. На мен ми звучи съвсем нормално.

  24. #24
    Цитирай Първоначално написано от shusha Виж мнението
    Хората се чудят как да порастнат, ти пък се оплакваш, че си висок :Д Всеки иска това, което няма...
    +1

    Аз съм ниска и искам да порасна .. спокойно ти сега си дръпнал изведнъж и няколко години може изобщо да не растеж .. не се притеснявай ще си намериш приятелка, радвай се че не си нисък ;д

  25. #25
    Супер фен Аватара на cunt
    Регистриран на
    Mar 2008
    Град
    София
    Мнения
    1 687
    Бате писна ми да влизам в тоя раздел и да виждам теми на разни пишлеменца които се оплакват колко са високи
    Тва не е ЗДРАВОСЛОВЕН проблем
    Better to be king for a night than schmuck for a lifetime.
    L'homme est n

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си