.
Отговор в тема
Страница 1 от 4 1234 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 78
  1. #1
    Хофман
    Guest

    Най опасния наркотик?

    Кой според вас е най опасния наркотик?
    Според мен е LSD,познавате ли хора, които са го употребявали ,какви впечатлиния имате от тях?


    Съжалявам че пускам темата тук но това е най-посещавания форум.

    Moderated by Tiffany
    по точка 1 от правилника.
    Благодаря!

  2. #2
    Мега фен
    Регистриран на
    Nov 2005
    Мнения
    9 621
    Не мога да кажа с точност...казвали са ми, че ако започнеш хероин, си с единия крак в гроба и няма измъкване...според мен, калето е много вредно и опасно...съсипва ти организма...

  3. #3
    Фен Аватара на LiL_MeoW
    Регистриран на
    Sep 2004
    Град
    Велико Търново
    Мнения
    153
    познавам много хора които приемат системно какво ли не но определено LSD не е най-опасния наркотик . Трудно може да се каже зависи какво разбираш под опасен . Ако говорим за пристрастяването определено хероин и кокаин (след 2-3 прием) а ако говорим от кое наи много спираш да приличаш на човек -> кокаин . В началото на 20 век това е бил наркотикът на бедните а сега 1 гр. върви на 120 лв. Тои засилва мозъчната функция и развива творческото въображение но за сметка на това след 10 години системна употреба вероятноста да си отидеш от тоя свят е адски висока. Това е наркотикът за тези които искат да направят нещо в живота си за кратко време след което да завещаят всичко постигнато на хората след тях . ЛСД и амфетамините нямат физическа абстиненция (не че на някои които след дълга употреба решил да се лекува му пука) но за сметка на това психическата е доста силна .... Най- добрия вариант е всички да се информираме добре за последствията да знаем достатъчно много за наркотиците и другите shitove и да не употребяваме нищо ако искаме да се запазим стойностни хора

  4. #4
    Guest
    Хехе, ЛСД.. досега няма ДОКАЗАН слу4ай за смърт от ЛСД, дори да има някой умрял, това става при няколко хиляди пъти надвишаване на обикновената доза.

    най- много хора умират от цигари, после се нарежда алкохола а вси4ки умрели от забранени дроги са не пове4е от 2 % от умрелите от алкохол.

    никотинът предизвиква най- силната психи4еска зависимост,
    алкохолът- най- силната физи4еска зависимост.
    хероинът предизвиква най-бързо както психи4еска , така и физи4еска зависимост.

    бронза, лепилото и ацетона пък водят най-бързо до патологи4ни необратими последици за мозъка.

  5. #5
    Мега фен Аватара на hamilcar
    Регистриран на
    Nov 2005
    Град
    София/Банкя и на луната за Dragon Stones
    Мнения
    5 317
    От това което знам амфетамини и кокайн,lsd са слаби и както вече казаха трябва да вземеш такова количество което ще подейства на крава.

    Правила на форума!
    Стар ник: xaxo_xixi

  6. #6
    Цитирай Първоначално написано от `Death`Whore`
    Не мога да кажа с точност...казвали са ми, че ако започнеш хероин, си с единия крак в гроба и няма измъкване...според мен, калето е много вредно и опасно...съсипва ти организма...
    И аз така съм чувала за хероина, най-малкото мноооога бързо се пристрастяваш, а това не е ли опасно
    Някой те е излъгал за LSD, опасно е толкова, колкото и тревата- тоест колкото чист планински въздух

  7. #7
    Калето-ебава ти майката
    херцата-умираш
    LSD-светът не е същия
    One good thing about music,
    when it hits you, you feel no pain.


  8. #8
    Повече от фен
    Регистриран на
    Aug 2005
    Град
    Sofia
    Мнения
    301
    mi Lsd-to mai,shoto ima super mnogo slu4ai na poburkani hora,koeto prakti4eski,pne za men,e po gadno i ot smurtta....az imam frend deto e zimal i se e vkaral v mnogo loshia film..........
    hercata e mnogo gadno neshto ne mi se govori vuobshte za tfa...
    kaleto buva mnogo sushto....
    gubite pri predozirane sushto moje da se filmirash mnogo losho

  9. #9
    Хероина ти разгражда организма
    2т. забрана за ползване на профил

  10. #10
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от wan`a`doo

    LSD-светът не е същия
    Ей, амиго, светът не е същия независимо дали и с какво се друсаш, светът се променя. И хората се променят, и дрогите се променят.
    0 и ако искате да знаете лсд е при4инило много много по- малко психи4ески разстройства отколкото официални медикаменти предписвани от психиатрите през изминалото столетие.. само си спомнете, като откриват барбитуратите и си въобразяват 4е са открили лекарство кажи-ре4и за вси4ки псих. заболявания... каква заблуда само!..

    п.с. в сднешно време най много опасни псих.разстройства ,придобитив следствие на дроги при4иняват метаамфетамините, които при 4еста употреба водят до неконтрулируеми изблицио на страх или гняв..

    но да не забравяме и алкохола, който при редовна (зло)употреба бавно, но затова пък сигурно води до състоянията "алкохолен халюциноген", "алкохолен делир" и "алкохолна халюциноза", кото са много по брутални и много по- трайни от каквато и да е психоза, която ЛСД евентуално би могло да предизвика у неподготвен психонавт..

  11. #11

    Регистриран на
    Nov 2005
    Град
    Under the bridge
    Мнения
    34
    Винаги мога да прочета някоя нова глупост сред неграмотните ви брътвежи, и сред слуховете които май разпространявате само сред самите себе си. Мерси че ме забавлявате понякога
    Аз, като едно зряло и отговорно човешко същество, никога няма да призная правото на някой друг да управлява моя избор, какво да вкарвам в тялото си или накъде да отправя своя разум. От кожата навътре всичко е под моя юрисдикция, или не е така?

  12. #12
    Мега фен Аватара на hamilcar
    Регистриран на
    Nov 2005
    Град
    София/Банкя и на луната за Dragon Stones
    Мнения
    5 317
    Цитирай Първоначално написано от familiar
    Винаги мога да прочета някоя нова глупост сред неграмотните ви брътвежи, и сред слуховете които май разпространявате само сред самите себе си. Мерси че ме забавлявате понякога
    Много си остроумен.Като толкова знаеш напиши ти нещо по темата.

    Правила на форума!
    Стар ник: xaxo_xixi

  13. #13
    Qsno e 4e vsi4ki narkotici si igraqt s mozuka a nqkoi i s tqloto.Spored men pri 4esta upotreba za mozuka e nai opasno LSD-o,a za tqloto heroina,lepiloto i t.n..

  14. #14
    fos we
    Guest
    em az pak nali znaete : ei az trqq da stana serien ubiec i da zapo4na nared mai,a?ima ina4e mnoo informirani narkoman4eta ama za ostanalite MAMATA VI EIII,K0PELENCAAA!!

  15. #15
    c0ca1n3
    Guest
    x0xx0 kvi rrab0ti prikazvate vii v1ob6te we!?..LSD bilo nai opasniq narcotic ..tixo.tixo..
    ketamine(konska upoika mislq che e dostatachno)herindjaka e nai golqmata pumiq i zaedno s kalenceto.. i tos det kaza che psix. zavisimost e po zle ot fizicheskata deazn nqam dumi... znachi e po dobre da ne moej da jivee6 bez da sa najalturish ot kolkoto da mislish non stop za julene ili neshto takova ... NZ .. MN VI E ZLE NA GLAVITE...

  16. #16
    Определено хероина от 2 до 3 път се пристрастяваш 100 %

  17. #17
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от exploitedteen
    или ела до НЦН да питаш...
    Хахаха
    тва изби рибата направо

    В НЦН са идиоти , мошеници и клакьори, от тях никой нищо хубаво не е видял, недей да ми ги хвалиш..

    а ако псих. зависимост била по- страшна, защо никой не се е оплакал от нея, имайки предвид 4е най-силна псих. зависимост създава никотина??

  18. #18
    cMeTaHka``
    Guest
    Разбирасе че хероина е най-опасния наркотик!...Така като гледам малко хора са достатъчно информирани по таэи тема,което според мен е един от основните проблеми водещи до фатални последици!!! и запомнете, ХЕРОИНА НЕ СЕ ПРОБВА,ТОЙ СЕ ЭАПОЧВА!!!

  19. #19

    Регистриран на
    May 2005
    Град
    Milky Way galaxy, planet Earth
    Мнения
    69
    Най -опасния наркотик е ВЛАСТТА,
    Тя развращава напълно, обсебва ли4ността до дълбините на душата и заради нея всякакви средства влизат в действие.

    заради власт хората говорят опасни лъжи и приемат опасни закони.
    ФАКТИ: откакто забраниха дори и малките дози наркотици броят на заразените със СПИН в България се е увели4ил десетократно .
    най- много са заразените по затворите,защото там много хора се инжектират с една и съща игла...

    КАК за Бога дрогата влиза в затвора, не вярвам да става без помощща на паза4ите и на шефовете им..

    та пак ви казвам, от властта по-опасна дрога няма.

  20. #20
    Мега фен Аватара на Boot
    Регистриран на
    Nov 2005
    Град
    occasion avenue
    Мнения
    5 057
    Цитирай Първоначално написано от `Death`Whore`
    Не мога да кажа с точност...казвали са ми, че ако започнеш хероин, си с единия крак в гроба и няма измъкване...според мен, калето е много вредно и опасно...съсипва ти организма...
    Az imam edin poznat, koito e bil na herca, ama neshto si e namestil centura i se e otka4il. Sega samo trevica pafoti. Ili predi 1-2 godini beshe taka.
    Ina4e spored men LSD e gadost ako tripa e gaden. Heroina sushto. Abe ba li go, si4kite drogi sa bokluci. Az ne drusam...

    Saatana vittu perkele hate crew!

  21. #21
    Повече от фен
    Регистриран на
    Aug 2005
    Град
    Sofia
    Мнения
    301
    Цитирай Първоначално написано от exploitedteen
    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    Цитирай Първоначално написано от exploitedteen
    или ела до НЦН да питаш...
    Хахаха
    тва изби рибата направо

    В НЦН са идиоти , мошеници и клакьори, от тях никой нищо хубаво не е видял, недей да ми ги хвалиш..

    а ако псих. зависимост била по- страшна, защо никой не се е оплакал от нея, имайки предвид 4е най-силна псих. зависимост създава никотина??

    амиииииии много просто...
    физическата зависимост се лекува... вярно изглежда по- кофти в началото- абстиненция и дивотии, но психическата ти ебава майката...
    нон стоп да си мислиш, че си нищожество ако не си вземеш дозичката и че нищо не може да направиш...
    da...ama nali se seshtash 4e predi da se stigne do fizi4eskata zavisimost minavash prez psixi4eska

  22. #22
    Guest
    LSD - има остатъчни последствия нещо като "просветвания " демек примерно седиш си на работа на бюрото и изведнъж почва да те яде , просто е така от нищотото

    хероина пък ти ебава мамицата , лепилото също

    кокаина (говора за чист кокаин първокачествена стока доста по скъп от обикновенния , се пак ако имаш пари за кокаин поне да е свестен) може да живееш и 20 години при употреба

    амфети - психологическо пристрастяване

  23. #23
    НЕ ВЗИМАЙТЕ НАРКОТИЦИ!!!

  24. #24
    Голям фен
    Регистриран на
    Oct 2005
    Мнения
    853
    Vseki narkotik e opasen obache ako choveka koito zima LSD e sas slaba psihika ili chesto zima narkotici moje zavinagi da ostane vav fulma ili po kasno da strada ot shezofreniq ...obshto zeto mozaka mu shi stane kaima... No az mislq che nai upasniq e kokaina ........
    Децата плачат,Господ прощава.. Аз няма да плача,защото не съм дете,но няма да простя,защото не съм Господ .

  25. #25
    gost sum
    Guest

    xax

    awe ti lut li si we.Kokata gram nqma pristrastqvane.Zimal sum i koka i treva i amfeti,kakto i efedrin(v amfetaminut i xtazito sadarjat golqma 4ast efedrin),poznavam hora koito sa opitvali vsi4ko.I vupreki da zvu4i banalno ot hercata se strada nai mnogo,koeto go pravi nai opasen narkotik,pone spored men.i gubi sum ql i imah 4ustvoto 4e mi go nqma 1niq ta6ak.sled 3-4 4asa tursene razbrah 4e si e na mqstoto)))ina4e az sum PROTIV:HERCOGA,TREVATA.AZ SUM ZA KOKATA.nqma pristrastqvane(suvsem bavno e) i ti e nai got,vqrno 4e durji malko ama zatva e skup......a puk i posle ne ti e kofti...

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си