.

Виж резултатите на анкетата: КаК се обличате?

Гласували
36. Вие не можете да гласувате в тази анкета
  • Само с маркови дрешки!

    4 11,11%
  • Няма да пилея пари за некви маркови парцалки!

    10 27,78%
  • Ами със всякакви,дори и маркови

    22 61,11%
Отговор в тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 28
  1. #1
    Повече от фен
    Регистриран на
    Nov 2005
    Град
    Недалеч
    Мнения
    326

    КаК се обличате

    я кажете и защо

  2. #2

    Регистриран на
    Jun 2005
    Град
    Местожителство: Местожителство: Местожителство: Местожителство: Местожителство:
    Мнения
    65
    Ами за мен няма значение дали дрехите са ми маркови или не само дами седят хубаво,все пак дрехите не правят човека

  3. #3
    Супер фен
    Регистриран на
    Jun 2005
    Мнения
    1 162
    Ami ne nosq samo markovi drehi, v smisal kogato mi haresa dadeno ne6to - ne se zapitvam "markovo li e ili ne?!?" za men tui nqma tolkova golqmo zna4enie markata...
    ina4e...imam bluzki na "MaxMara", na "De Puta Madre", na "Sisley"...
    imam edni dunki na "Calvin Klein" ama bqh prusnala dosta pari za tqh, pone sum sigorna 4e sa originalni i mnogo si gi haresvam! Ama imam drehi, koito ne sa markovi i 4estno kazano - ne mi puka

  4. #4
    Мега фен Аватара на GossipGirl89
    Регистриран на
    Aug 2005
    Град
    София
    Мнения
    3 959
    Не всички са маркови,но има и такива
    Поставянето на предпазен колан отнема 7 секунди от твоят живот - изживей го целия!

    Шофирайте внимателно! Нека кажем НЕ НА ВОЙНАТА ПО ПЪТИЩАТА!

  5. #5
    Мега фен
    Регистриран на
    Nov 2005
    Мнения
    9 621
    Защото нямам пари.

  6. #6
    Супер фен
    Регистриран на
    Feb 2005
    Мнения
    1 763

    :)

    obi4am mujkite stilni drehi lubimata mi marka e Andrews ina4e s kakvi drehi hdoq li ... emi v temata sus snimkite moje bi ste me vijdali no ponqkoga hodq i s po obiknoveni drehi de :P

  7. #7
    Мега фен Аватара на sherry
    Регистриран на
    Jan 2005
    Град
    ~KisS ThE RaIn~
    Мнения
    3 851
    Ne moga da si pozvolq markovi drehi,no i za kakvo sa mi,sled kato ima qki drehi,koito ne sa markovi?!Za gazariq-drug pat
    Ако ме прогониш, ще изгасна.
    Ала доближиш ли се, ще се стопя.
    Да те имам е така опасно!
    (Да те нямам значи да умра.)

  8. #8
    Супер фен
    Регистриран на
    Jun 2005
    Град
    твоето легло=)
    Мнения
    1 191
    eми все викам че няма значение дали не обличам с маркови дрехи но като се замисля почти всички дрехи са ми на "oneill","billabong"а другите ми са на "roxy","benetton","killer loop"/"playlife" и имам некфи от "terranova","tom tailor"....
    ма то не е важно само да са маркови а и да ми стоят добре и да са удобни.

  9. #9
    Супер фен Аватара на rosskata
    Регистриран на
    May 2003
    Град
    Варна, Морето, Сините Вълни...
    Мнения
    2 265
    Нямам нищо марково дори да имам пари, пак не си купувам маркови дрехи...
    Иначе обичам ярки цветове ,картинки,бижута от мидички,всякви фибички, дървени гривнички и други простотийки. Нося най-вече дънки, маратонки и шарени блузки (И картиииинкииии )
    1. Човек се ражда изморен и живее за да си почине.
    2. Ако видиш някой да си почива помогни му.
    3. Работата е свещена. Не я докосвай!
    4. Когато изпиташ желание да работиш,седни и чакай да ти мине.

  10. #10
    Супер фен
    Регистриран на
    Feb 2005
    Мнения
    1 763
    Цитирай Първоначално написано от sherry
    Ne moga da si pozvolq markovi drehi,no i za kakvo sa mi,sled kato ima qki drehi,koito ne sa markovi?!Za gazariq-drug pat
    poprincip markovite drehi sa ot po hubav plat i s po dobra izrabotka za tva obi4am markovite drehi ne za guzariqta ... as li4no edinstvenoto mi markovo sa mi obiknoveno obuvkite kostuma mi e ot mnogo dobra bulgarska marka i e s mnogo dobro ka4estvo no drugite si mi drehi sa si ... ama hi4 ne markovi no stane li duma spored men za po stilni drehi trqbva da se zaloji na markovoto a ne na 6itoto pri 6iva4a v otsre6tniq blok

  11. #11
    Супер фен Аватара на GLeZoRanA
    Регистриран на
    Aug 2005
    Град
    ®България...®
    Мнения
    2 863
    http://www.teenproblem.net/f/viewtop...F0%EA%EE%E2%EE
    подобна тема вече имаше.... но както и да е... ем аз нося и сичко имам дрехи които са маркови има и такива които не са...

  12. #12
    Мега фен Аватара на machoka
    Регистриран на
    May 2005
    Мнения
    11 113 835
    Цитирай Първоначално написано от korn___
    Цитирай Първоначално написано от sherry
    Ne moga da si pozvolq markovi drehi,no i za kakvo sa mi,sled kato ima qki drehi,koito ne sa markovi?!Za gazariq-drug pat
    poprincip markovite drehi sa ot po hubav plat i s po dobra izrabotka za tva obi4am markovite drehi ne za guzariqta ... as li4no edinstvenoto mi markovo sa mi obiknoveno obuvkite kostuma mi e ot mnogo dobra bulgarska marka i e s mnogo dobro ka4estvo no drugite si mi drehi sa si ... ama hi4 ne markovi no stane li duma spored men za po stilni drehi trqbva da se zaloji na markovoto a ne na 6itoto pri 6iva4a v otsre6tniq blok
    Колко сака /може и костюми/, официални ризи и вратовръзки имаш?
    Ако искаш, може да си премерим....... колекциите

  13. #13
    Ами марково да си купувам,ама и гледам да е качествено. Е верно,че същото качество премерно мое си купиш блузка за 50,а не за 80лева,ама неам-така си предпо4итам. Иам неща на Roxy, Element, Volcom, Protest, Еtnies, Billabong, Adidas, Pepe Jeans. Ама въпреки,че на Ббонг най-мноо иам тва са ебаси парцалите повечето...Ама пък иам и неща от Теранова или пък такива,дет и етикетче си нямат Ама примерно една фанелка от Теранова ми е мноо по-хубава и се едно е чистак нова,дет съм я носила мноо повече от некфа на Ббонг,дет вече е замязала на уръфляк Абе складовете са най-уферта...и Placebo
    One good thing about music,
    when it hits you, you feel no pain.


  14. #14
    Мега фен
    Регистриран на
    Oct 2005
    Град
    Няма усмивки тук, само човешки боклук..
    Мнения
    3 179
    emi za men nqma zna4enie markovi li sa drehite mi ili ne...vajnoto e da mi stoqt dobre i az da se haresvam taka
    Така стоят нещата,
    cилата определя правилата -
    Добре дошли на нашата забава,
    cамо силните оцеляват!



  15. #15
    Мега фен
    Регистриран на
    Nov 2005
    Мнения
    9 621
    Не е вярно, че марковите дрехи са от по-хубав плат и са по-добре изработени. Аз имам блузи, които са купени преди 5-6 години и още ги нося. А са купувани за по няколко лева. И стоят добре.
    Има боклуци, да, и те са много, но човек трябва да има малко акъл..пипе!

    А най-хубавите ми дрехи са шити при шивачка и не струват много пари, а са уникални.

  16. #16
    Супер фен
    Регистриран на
    Feb 2005
    Мнения
    1 763
    Цитирай Първоначално написано от machoka
    Цитирай Първоначално написано от korn___
    Цитирай Първоначално написано от sherry
    Ne moga da si pozvolq markovi drehi,no i za kakvo sa mi,sled kato ima qki drehi,koito ne sa markovi?!Za gazariq-drug pat
    poprincip markovite drehi sa ot po hubav plat i s po dobra izrabotka za tva obi4am markovite drehi ne za guzariqta ... as li4no edinstvenoto mi markovo sa mi obiknoveno obuvkite kostuma mi e ot mnogo dobra bulgarska marka i e s mnogo dobro ka4estvo no drugite si mi drehi sa si ... ama hi4 ne markovi no stane li duma spored men za po stilni drehi trqbva da se zaloji na markovoto a ne na 6itoto pri 6iva4a v otsre6tniq blok
    Колко сака /може и костюми/, официални ризи и вратовръзки имаш?
    Ако искаш, може да си премерим....... колекциите
    e ti puk sa ... imam 1 sako ne 10 ina4e imam pove4ko vratovruski rizi i pantaloni skoro vreme 6te si zema po debeli4ki obuvki i palto :P a moje ina4e i pardisiu de

  17. #17
    Guest
    Аз нося всичко което ми харесва и ми стои добре нямам претенции дали ще е марково или не.

  18. #18
    Нямам пари за дрехи.. ходя гола...

  19. #19
    Голям фен
    Регистриран на
    Oct 2005
    Мнения
    803
    Ами по принцип нося всякви, но най-много маркови, защото хем са с гарантирано качество, хем си ми е по-добре с маркови дрешки Иначе си купувам много блузки от обикновени магазини, ама обувки и дънки само от маркови...
    Admin-Coki:
    неподходящ размер на снимка в подпис.

  20. #20
    Супер фен
    Регистриран на
    Apr 2004
    Мнения
    1 337
    Az ne sam po markovite dreshki predpochitam da izharcha 200 lv. za bluzki, kolancheta, potnicheta otkolkoto za nqkvi si dunki na Miss Sixty. Tova ne znachi, che nqmam markovi drehi ama tqh mi gi kupuva mama poprincip az ne obicham takiva neshta. Za mene nqma znachenie markata, a dali mi haresva i kak mi stoi. Edinstvenoto neshto za koeto davam bezuslovno mnogo parichki sa obuvkite znachi tova mi e bolestno sustoqnie. Imam nai-malko 30 chifta ne, che sa mnogo ama za mene sa mnogo cenni. :P
    И чашите бяха опразнени, и бутилката с гърло разбито, и вратата беше заключена, а леглото широко открито. И безбройни звезди от стъкло ни предсказваха щастие в тая като в приказка великолепна, отдавна неметена стая.

  21. #21
    Мега фен
    Регистриран на
    Nov 2005
    Мнения
    9 621
    А аз ще дам пример, че понякога утвърдените неща не са чак толкова качествени. Не става въпрос за дрехи, но става въпрос за мода.
    Една позната си ши роклята за бала при..Жени Живкова, май...и тя се оказа не скроена като хората. А това е известна и утвърдена дизайнерка, нали?
    А една друга позната си беше шила балната рокля с едни ръкавици в тузарско ателие и после я срещнах при моята шивачка да И оправя ръкавиците и корсета.

    Така че, от къде ще сте сигурни, че когато си купувате блуза за 100 лева, тя няма да се окаже некачествена?

  22. #22
    Повече от фен
    Регистриран на
    Sep 2005
    Мнения
    499
    ххаахахаха за да не ме набедите за лигла и не знам си кво ще кажа че пазарувам от битака..имам adibas s. over miss sixteen и кво ли не и то за по 3 лева...закво ми е да пазарувам от центъра..та те са същите..аа да на скоро си купих очила шанел за 10 лева...да се похвала

  23. #23
    sporedslu4aq se obli4am sqkak :P sqkvi parcali nosq ma sum mnogo grozen

  24. #24
    Повече от фен Аватара на S8K
    Регистриран на
    May 2005
    Град
    извъН Вселената...:P
    Мнения
    411
    ЗА мен няма значка маркови или не!Важното е да се чувствам добре и тва е ...
    "Всички гъби се ядат някой само по веднъж"



  25. #25
    К'вото дойде-
    шуби, дъждобрани, брезенти понякога..

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си