.
Затворена тема
Резултати от 1 до 14 от общо 14

Hybrid View

  1. #1
    Гери
    Guest

    Moderated: Вчера ми дойде, но ми тече много силно - има ли..

    Значи вчера ми дойде цикъла но ми тече много силно ,така че въпроса ми е следният има ли начин да пия нещо за да ми тече по малко.Забравих да кажа,че съм девствена ако въобще има значение и днес ми е втори ден от менструацията а и навърших една година откакто ми е дошло за пръв път. Благодаря за отговорите на всички!!!

    Moderated by ^npocTo^a3^f^
    Точка 7 от правилника!
    Благодаря!

  2. #2
    Повече от фен
    Регистриран на
    Nov 2005
    Мнения
    475
    Витамин Ц

    Аз сънувам мамо аз сънувам мамо,
    мерцедеси само, мерцедеси само,
    лъскави и черни нови и модерни,
    мерцедеси мамо мерцедеси мамо.

  3. #3
    Гери
    Guest
    Мерси но сигурен\на ли си?

  4. #4
    Повече от фен
    Регистриран на
    Nov 2005
    Мнения
    475
    Епа ебалиго , тва пие мойта като и дойде. Ама все пак питай некой щото може да тече от нещо по сериозно...

    Аз сънувам мамо аз сънувам мамо,
    мерцедеси само, мерцедеси само,
    лъскави и черни нови и модерни,
    мерцедеси мамо мерцедеси мамо.

  5. #5
    Гери
    Guest
    А може ли някой да ми каже колко витамини да изпия

  6. #6
    tech_noir
    Guest
    Отвара от бял равнец (билка, има я по билковите аптеки). Горчи, но стяга капилярите. На времето много често и обилно ми течеше кръв от носа. Така се оправих.

  7. #7
    Vitamin C moje6 da pie6 kolkoto iska6 no vse pak ne prekalqvai. ama kakto kaza Oyama pitai nqkoi za po sigorno

  8. #8

    Регистриран на
    Oct 2005
    Град
    Pazardjik
    Мнения
    11
    zna4iiiii parvite edna-dve godini e absolutno normalno da ti e po silno. s vremeto samo 6te ot6umi. vidqh 4e pove4eto sa ti pisali da pie6 vitamin C. az 6t6e te posavetvam da ne go pie6- Vredno e!!!!!!!!!!!!!!!!!! t6aka edinstveno zatormozqva6 organizma si i mogat da SE POLU4AT GADNI OSLOJNENIQ i posle - po-zle. kazvam ti go ot li4en opit. po-dobre idi na lekar. nqma ni6to lo6o. toi bi ti kazal nai-pravilnoto re6enie na problema ti!!!!!!
    Neka da zapalim Ka4ak ka4ak

  9. #9
    Повече от фен
    Регистриран на
    Nov 2005
    Град
    Недалеч
    Мнения
    326
    дамм..просто не се е нормализирал все пак е от една година

  10. #10
    Нормално е в определени дни от цикъла да тече по-силно. Това е индивидуално при всяка жена. При мене например доста е обилно 2-я и 3- ден. При други - първия...
    Това за вит. С и аз съм го правила, но не видях някаква полза. Но при други може и да помогне, кой знае.
    Ако обаче направиш кръвоизлив - особено обилно течение, понякога придружено от съсиреци - кажи на майка си, за да те заведе на лекар. Спокойно, няма да те преглеждат в това положение, просто ще ти кажат какво да пиеш, за да намалее или спре. Може да се спре също с вит. К, но той се бие като инжекция и не става без предписание на лекар.
    А в обикновените случаи - лягаш да си почиваш, избягваш физически натоварвания, алкохол или други сгряващи напитки и чакаш да ти мине.
    И да, когато си в мензис, не е препоръчително да пиеш аспирин или аналгин - усилват кървенето. Ако те боли коремът - спазмалгон, нош-па и други спазмолетици.

  11. #11
    Мен като ми беше супер обилно и 13 ден продължи - отидох до аптеката и попитах аптекарката ако може да ми даде някакви хапчета за спиране и тя ми даде,та намаля и след няколко дена спря.Но аз не се повлиях от витамин Ц

  12. #12
    Samo gost
    Guest
    Не пий вит.С!!!Много е вредно,може да ти намали течението,но после ще си патиш!Вит.С се пие само при по-спешни случай,например когато си на море.По-добре използвай по-дебели превръзки и изчакай да ти мине.Тва е нормално.Недей да затормозяваш организма си с лекарства и разни други.

  13. #13
    na mene mi doide na 12.03.14g.
    vchera hodih na lekar tq kaza ne pii nishto na 12 pih lekarstva
    no tq kaza ne pii nishto za da namalee i da spre ne sum pila nishto ot vchera i namalqva veche
    do utre sigurno shte spre no e normalno 1-2 godini da e taka sestra mi mi obqsni na mene mi pomogna tova deto mi kazaha!!!! No za teb ne znam!!!!!
    USPEH!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  14. #14
    Мега фен Аватара на kalpazanka
    Регистриран на
    Jan 2007
    Град
    пространството на Дисе
    Мнения
    15 777
    Още едно мнение на латиница да видя в СТАРА тема и тресвам перманентен бан!

    Чудиш се дали си бременна? Кажи:
    1. Дата на последна редовна менструация /ПРМ/ 2. Дата на рисков полов акт и 3. Продължителност на менструалния цикъл /МЦ/.
    Списък на медикаментите, отпускани без рецепта- http://www.bda.bg/images/stories/doc...ed_inf/OTC.pdf За всички останали отнасяте БАН!

    Шофирай разумно- стигни жив!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си