.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 11 от общо 11

Тема: Уфф!!

  1. #1
    Мега фен Аватара на babity
    Регистриран на
    Sep 2007
    Мнения
    8 255

    Уфф!!

    Аз по принцип имам редовно стомахче. Един път дневно, даже доскоро беше по график, само сутрин. Обаче от три дни не съм... си вършила работата (а така бих казала срала, че не е истина ). Много ми е надут търбуха, подута съм, изпитвам глад, обаче ме боли кат' седна да ям. Тъй де, предполагам, че някъде е станала няк'ва тапа по трасето, аз така здравословно ям, че чувай Боже. С к'во мога да си подпомогна вършенето на работата? Ама да е нещо 'дето да ми помогне веднъж, а не коравия сюргюн, че тия дни имам работа и обикалям наляво-надясно.
    Преди 3-4 часа думнах едно бонбонче лаксатол, ама освен газове, друго не последва. Благодаря предварително!

  2. #2
    Голям фен Аватара на G3GaSa
    Регистриран на
    Mar 2014
    Мнения
    672
    От доста годинки съм тук, но за първи път виждам, момиче да се изразява така. НапраО си отвратителна чеСно ",..,"
    До там спрях да ти чета шибаното изказване, щото си представих, че си нещо подобно на това..


  3. #3
    Мии.. говори с родителите си? Аз първо към тях бих се обърнал, ако имах подобен проблем. Тва,че си запечена от психическа гледна точка,означава,че си много добре психически. Т.е. спокоен човек си! Това със сигурност мога да ти го кажа Тоест - не се притеснявай от нищо! Не се тревожи. Всичко е нормално. Просто е от храната която си поела, и несъзнателно и смилане + малкото вода може би. + дишането. Всичко ВЛИЯЕ! Когато не дишаме правилно, до стомаха не стига достатъчно въздух,не се окислява и храната... се преебава..!

    Иначе... бих ти предложил: шоколад Комфорт! ... един приятел го взимаше преди,щото все ми се оплакваше че е запечен.
    Също така: пий повече течности... вода вода вода! Сутрин преди да закусваш можеш да изпиеш 2-3 чаши топла вода. ТОПЛА! Не кипяща/врела. Също така, можеш да застанеш на пръсти и да си сплетеш ръцете над главата и така да се повдигнеш на пръсти с изпънати ръце над главата,така че да станеш като свещ.

    Също така можеш още да вземеш някаква химия - някакви разхлабителни? Има всякакви..попитай родителите си. Аз такива неща не употребявам и не ги знам и не мога да ти предложа нищо конкретно.

    Също така се опитай да КЛЕКНЕШ и да се свиеш. Ако можеш направи го... на земята... Ех тези, клечащи тоалетни от едно време бяха рай. Т.е. - "акай" правилно ! Смисъл... тези тоалетни чинии, ни изкривяват дебелото черво, и не могат да преминават правилно фекалиите. А когато си клекнал, дебелото черво става ПРАВО. Сещаш ли се сега? Ето ти пример:


  4. #4
    Eто още един пример:







    И не се смейте, това не е смешно. Това е жизнено важно,за всеки един човек да го знае. Пък и да го ПРИЛАГА НА ПРАКТИКА!
    Последно редактирано от Justwickeds : 03-13-2014 на 19:51

  5. #5
    Мега фен Аватара на DisappointedDreamer
    Регистриран на
    Oct 2011
    Град
    София, България
    Мнения
    11 114
    Сини, сушени сливи.

  6. #6
    Мега фен Аватара на 102
    Регистриран на
    Aug 2012
    Мнения
    8 312
    отдавна не се бях смял така ахахахахахахххааа

  7. #7
    Мега фен Аватара на draid
    Регистриран на
    Apr 2008
    Мнения
    5 918
    Абе има редица хапове за тая работа. Ще си натровиш организма ако продължава така. Глътни една чаша топла вода с мед.

  8. #8
    Мега фен Аватара на babity
    Регистриран на
    Sep 2007
    Мнения
    8 255
    Благодаря на всички.

  9. #9
    Мега фен Аватара на kalpazanka
    Регистриран на
    Jan 2007
    Град
    пространството на Дисе
    Мнения
    15 777
    babity, сладко от рози. Иначе Лаксена 1 капсула.

    Чудиш се дали си бременна? Кажи:
    1. Дата на последна редовна менструация /ПРМ/ 2. Дата на рисков полов акт и 3. Продължителност на менструалния цикъл /МЦ/.
    Списък на медикаментите, отпускани без рецепта- http://www.bda.bg/images/stories/doc...ed_inf/OTC.pdf За всички останали отнасяте БАН!

    Шофирай разумно- стигни жив!

  10. #10
    Голям фен Аватара на Rza
    Регистриран на
    Mar 2008
    Град
    Бръснарницата
    Мнения
    650
    Яж Круши,пий вода,после изяж едно кисело мляко,а след това и боза леко вкиснала,направо ще отвориш портите на ада

  11. #11
    Супер фен Аватара на lubovvv
    Регистриран на
    May 2010
    Мнения
    1 056
    смея се на последния пост
    Сладко от рози
    Заместител на любовта, има ли кажи ми сега?
    Заместител на болката, която чувствам в мойта душа...
    Заместител на любовта от който да не ме боли...
    Заместител на болката....има ли кажи???

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си