.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 15 от общо 15
  1. #1
    idiotskoto_kote
    Guest

    Mi .... hah....za obeskosmqvaneto na triagalnika :oops:

    Mi temata e dosta parliva, no prosto mi e interesno, spodelete - po4istvate li si bikini zonata, ako da kak? Sus samobrasna4ka, s epilator, kola maska?
    Sami li ili xodite na kozmetik?
    Li4no az, sum probvala i sus samobrasna4ka (samo vednaj i nikoga pove4e nqma da se dokosna do tva ne6to), s epilkator (1-2 puti, aaaaaadski boli) i s kola-maska - lqtoto otidox na kozmetik, a sega se pravq savsem sami4ka s kola-maska i sum mn dovolna
    Your Turn, spodelete

  2. #2
    Супер фен
    Регистриран на
    Jul 2006
    Мнения
    2 075
    със самобръсначка..
    Аз сЪм кУкЛиЧкаТа,кояТо нЕ моЖеш дА сВалИш!Аз сЪм пЕрФекТнаТа,с коЯт0 дрУгиТе Ще сРавНиШ! ТвоЯта МаЦка оТ мЕн тЕ пАзИ,щ0т оТ заВисТ в КраКаТа мИ лАзИ!

  3. #3
    ходя на козметик

  4. #4
    Супер фен Аватара на evil_lady_in_black
    Регистриран на
    Nov 2006
    Град
    извън всякаква реалност
    Мнения
    1 057
    Кола маска при козметичката

  5. #5
    Мега фен
    Регистриран на
    Feb 2006
    Град
    София
    Мнения
    3 379
    И аз така- не боли кой знае колко, не е скъпо и е ефикасно...а иначе бикини зоната нямам там, само триъгълника

  6. #6
    Повече от фен Аватара на Komshiikata
    Регистриран на
    Oct 2006
    Град
    Във филма
    Мнения
    343
    Цитирай Първоначално написано от Lorraine
    със самобръсначка..
    Мечта: Да карам "Мицубиши" (бяло,защото от червените ми става лошо по завоите), да имам много "$" в джоба, двора ми да е пълен с "пеперуди", в басейна ми да има "делфини", децата ми да имат големи "".

  7. #7

    ...

    a na brat4edka mi kato se pravi s kola maska i i te4e krav...tva normalno li e?!?az i kazah,4e kojata i e tvarde 4uvstvitelna,ama vse pak da vi pitam i vas...
    Pravi kvoto trqa,pak da stava kvoto 6te!

  8. #8
    Супер фен Аватара на BrokenInnocence
    Регистриран на
    Nov 2006
    Мнения
    1 328
    По принцип със самобръсначка, обаче скоро смятам да пробвам кола маска.
    No man for any considerable period can wear one face to himself and another to the multitude, without finally getting bewildered as to which may be the true.

  9. #9
    ^_^
    Guest

    .......

    Am ne sum probvala s Depilator... ta ako nqkoi e probval da kaje dali destva i otrazqva li se po nqkakav na4in

  10. #10
    Цитирай Първоначално написано от BrokenInnocence
    По принцип със самобръсначка, обаче скоро смятам да пробвам кола маска.
    i az taka aaa ^Santra^ kak taka nqma6??????? impossible
    There are days we will remember,there are nights we won't forget never...there are people who will stay in our hearts forever...!!

  11. #11
    Супер фен Аватара на evil_lady_in_black
    Регистриран на
    Nov 2006
    Град
    извън всякаква реалност
    Мнения
    1 057
    Цитирай Първоначално написано от Lorraine
    със самобръсначка..
    какво ти става !?!?!? Леле хорица незнаете ли че като не се премахват корените на космите (както е като се обръснеш)после порасват отново обаче излизат и още , а с колата маска се премахват корените на косъма

  12. #12
    Мега фен Аватара на MoHuTo
    Регистриран на
    Sep 2006
    Град
    Там някъде в прегръдките на самотата..
    Мнения
    3 575
    Ммм 1 път пробвах с епилатор и няма да повторя а иначе с кола маска или бръсначка зависи дали имам време или не

  13. #13
    Супер фен
    Регистриран на
    Jul 2006
    Мнения
    2 075
    Цитирай Първоначално написано от evil lady in black
    Цитирай Първоначално написано от Lorraine
    със самобръсначка..
    какво ти става !?!?!? Леле хорица незнаете ли че като не се премахват корените на космите (както е като се обръснеш)после порасват отново обаче излизат и още , а с колата маска се премахват корените на косъма
    еми мила ся няам много време и затфа така..иначе мисля да почна с кола маска..или депилиращ крем щото няма да боли..
    Аз сЪм кУкЛиЧкаТа,кояТо нЕ моЖеш дА сВалИш!Аз сЪм пЕрФекТнаТа,с коЯт0 дрУгиТе Ще сРавНиШ! ТвоЯта МаЦка оТ мЕн тЕ пАзИ,щ0т оТ заВисТ в КраКаТа мИ лАзИ!

  14. #14
    pipito
    Guest
    awe horica iskam va pitam ne6ty...6e me izvinqati ma kak si mahati kosmiti na g*z*? (hihi) a i da va pitam normalno li e s kolata maska i krav da te4e kat si q prai6 de?

  15. #15
    Супер фен
    Регистриран на
    Jun 2005
    Мнения
    1 162
    Цитирай Първоначално написано от evil lady in black
    Цитирай Първоначално написано от Lorraine
    със самобръсначка..
    какво ти става !?!?!? Леле хорица незнаете ли че като не се премахват корените на космите (както е като се обръснеш)после порасват отново обаче излизат и още , а с колата маска се премахват корените на косъма
    появяват се повече косми
    глупости
    просто старите стават по-дебели

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си