.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 25 от общо 25

Тема: Lubovni spomeni

  1. #1

    Lubovni spomeni

    Zdraveite priqteli!Mnogo mi e priqtno tuk sred vas...Iksam da vi pomalq za edna usluga.Ot mnogo vreme tarsq v razli4ni saitove razli4ni lubovni spomeni(sms-i)i nemoga da namerq nqkoi hubav,nqkoi efekten.Vse nqkakvi banalni.Molq vi koito znae nqkoe gotino spomen4e,koeto mu leji na sarcetoo da go kaje.6te sma mu mnogo blagodarna!Blagodarq vi predvaritelno!!!

  2. #2
    Супер фен Аватара на rusalkata_
    Регистриран на
    May 2005
    Град
    някъде до теб...
    Мнения
    1 820
    виж ми подписа! мен лично много ме кефи!след малко ще ти напиша още ако искаш!
    ♥ Усмихвай се - това кара хората да се чудят какво мислиш ♥

  3. #3
    1.Kazvat che kogato umirash vijdash jivota si na kino lenta.Triabva li da umra za da te vidia potnovo?

    2.Edin savet-pazi se.Edna molga-ne se promeniai.Edno jelanie-ne me zabraviai.Edna laja-ne te obicham.Edna istina-lipsvash mi!
    “Simplicity is Beauty and Beauty is simplicity, nothing more, nothing less.”


    -- http://www.youtube.com/watch?v=15uFb2wjxjg <3

  4. #4
    Цитирай Първоначално написано от rusalkata_
    виж ми подписа! мен лично много ме кефи!след малко ще ти напиша още ако искаш!
    Blagodarq t.spomena e hubav.6te sam ti o6te po blagodarna ako mi napi6e6 o6te.misi mnogo...

  5. #5

  6. #6
    Супер фен Аватара на rusalkata_
    Регистриран на
    May 2005
    Град
    някъде до теб...
    Мнения
    1 820
    ето ги и обещаните :
    1.Ако целувката е капка-изпращам ти дъжд.Ако прегръдката е секунда-изпращам ти часове.Ако любовта е човек-идвам при теб!
    2.Някой хора казват че няма нищо по-хубаво от лошото време.Ако това е истина,значи ти си най-прекрасната буря в живота ми!!!
    3.Искам нещо скъпо да ти дам,нещо мое...Дали сърцето да ти дам,но как като е твое?!
    4.Душата ми не е пътека,да минеш и да си заминеш,душата ми не е камина,да се стоплиш и да си отидеш,душата ми е божи храм и влезеш ли-оставаш там!
    5.Ако всеки пъткогато си мисля за теб от небето падаше по една звезда ,луната щеше да разбере какво е самота!
    6.Миналата нощ аз пратих един ангел,за да те наблюдава докато спиш,но той се върна и ми каза,че ангелите не наблюдават ангели!
    7.Ако бях ангел,щях да те ревнувам,ако бях дявол щях да те измъчвам.Но уви не съм!Обичам те!
    8.На мен ми трябва 1 секунда да те забележа,1 минута да те опозная,1 час да се влюбя в теб и цял живот,за да те забравя!
    9.Казаха ми,че 1 час е 60 минути.Казаха ми,че 1 минута е 60 секунди,но никой не ми каза че 1 секунда без теб е цяла вечност!
    10.Днес ми се обадиха от рая.Изчезнал е най-хубавия ангел.Аз не им казах къде си,но ако не ми се обадиш ще те издам!

    Ей сега ще ти намеря ощеее!Имам цял тефтер със спомени!
    ♥ Усмихвай се - това кара хората да се чудят какво мислиш ♥

  7. #7
    e, malko sa... no vse pak se nadqvam da ti svur6at rabota:
    1: mrazq te, za6toto te sre6tnah. mrazq te, za6toto te obiknah. mrazq te, za6toto me narani. mrazq te, za6toto mi lipsva6. mrazq te, za6toto ne moga da te mrazq!...

    2:kakvo e jivota- jivota e lubov.
    kakvo e lubovta- lubovta e celuvka.
    kakvo e celuvkata- ela tuka i 6te ti podkaja!

    3: ela v legloto mi ot rozi,
    da smenim razli4ni pozi.
    s kama sutra da igraem,
    tainite si da uznaem..

  8. #8
    Blagodarq vi mnogo priqteli.prodaljavaite taka.mnogo ste gotini))))))

  9. #9
    Супер фен Аватара на rusalkata_
    Регистриран на
    May 2005
    Град
    някъде до теб...
    Мнения
    1 820
    11.Ако беше сълза в моите очи никога нямаше да плача ,за да не те изгубя.Ако можеше със сълзи да те върна щях да плача цял живот за да те имам!
    12.Някой ден ще ме попиташ кой обичам повече-теб или живота и аз ще ти кажа живота,а ти ще ме напуснеш без да разбереш че за мен ти си бил живота!!!
    13.Мразя очите си,които те гледаха.Мразя устните си,които те целуваха.Мразя ръцете си,които те докосваха.Мразя себе си,защото те обичах!!!
    14.Тази вечер изпратих един ангел да те пази,но той се върна.Аз го попитах защо,а той ми каза че един ангел не може да пази друг!
    15.Поисках от Господ вода-той ми даде река.
    Пойсках от Господ гадже-той ми даде теб.
    Попитах го защо точно теб,а той ми отговори:"Помислих,че искаш ангел!"
    16.Казват че след смъртта се случват най-хубавите неща.Трябва ли да умра за да те видя отново?
    17.Ако напиша името ти на небето,вятърът би го отвял.Ако го напиша в морето,вълните биха го измили.Но твоето име е гравирано в сърцето ми,там никой не може да го заличи!
    18.Отворих портмонето си-празно.Пребърках джоба си-5 стотинки.Претърсих сърцето си и открих теб.В този миг осъзнах колко съм богата!
    19.Пулс-200,кръвно 190 на 190,душевно състояние-пълна скръб,концентрация-0,диагноза-нямам шанс без теб!
    20.Осъден си за кражбата на едно сърце.Присъдата е 1000целувки и 2000 прегръдки на ден.Ако имаш някакви възражения ми се обади!

    ОХ,заболя ме ръката!Има още достааа,но тези са едни от най-хубавите!
    ♥ Усмихвай се - това кара хората да се чудят какво мислиш ♥

  10. #10
    Голям фен Аватара на HeDa
    Регистриран на
    Nov 2005
    Град
    y nas :>
    Мнения
    534

    :]

    1.Ti shte doidesh,no shte kusno,az shte gniq v grob studen.Shte celuvash bukvi vmesto ustni,shte pregrushtash krusta vmesto men!!!

    2.Obihash go!Nedei da kriesh!Revnuvash go ot men nali?Revnuvash go!Kaji!Umri!No toi e moi i moi shte bude!Chu nali?!

    3.Az shte zabravq kakvo si kazal.Shte zabravq kakvo si napravil.No nikoga nqma da zabravq kak si me karal da se chuvstvam!!!


    Tova sa edni ot nai - hubavite spomen4eta..tezi nai - mnogo mi haresvat :]] Dano i na tebe da ti dopadnat

  11. #11
    Супер фен
    Регистриран на
    Jun 2005
    Град
    твоето легло=)
    Мнения
    1 191
    300. Ako obichash bogatite – ne me obichai, zashtoto ima I po-bogati ot men. Ako obichash krasivite – ne me obichai, zashtoto ima I po-krasivi ot men.No ako obichash tezo, koito te obichat, to togava me obichai, zashtoto nikoi ne shte te obicha poveche ot men.

    301. Ako v jivota e vyzmojno da se vlubish 2 pyti, to pyrviq pyt bih se vlubil v teb I ako se okaje greshka to vtoriq pyt bih se vlubil v greshkata si!

    302. Kolkoto poveche si mislq za teb, tolkova poveche te iskam. Kolkoto poveche te iskam, tolkova poveche me boli.

    303. Ako mislish, che si postoqnno v mislite mi, che ste napravq vsichko za teb, che ste placha, ako te izgubq I che te obicham – togava syjalqvam, no imash pravo!

    304. Ne vqrvam, che vremeto lekuva.Ne vqrvam, che ste se zavyrnesh ti. Samo znam, che teb te nqma I men strashno me boli.

    305. Ima udari, koito ponasqme. Ima bolka, koqto tyrpim. Ima spomeni, koito otnasqme v noshtite kogato ne spim, zashtoto ima obich, koqto namirame, no ne mojem da spodelim.

    306. Bydi zvezda za vsichki, no slynce samo za men. S dushata si obichai vsichki, no sys syrceto samo men.

    307. Puls - 200,kruvno-190 na 190,dushewno sustoqnie-pulna skrub,koncentraciq-nikakva,kopnej-neizmerim...rezultat - nqmam shansove BEZ TEB!!

    308. Vsqka prolet ima cvqt. Vsqka zima ima snqg. Vsqko syrce ima mechti, a v moeto syrce si samo ti.

    309. Posikah ot Bog cvete, a toi mi dade gradina. Poiskah mu dyrvo, a toi mi dade gora. Poiskah mu kapka, a toi mi dade okean.Poiskah mu priqtel I toi mi dade TEB.

    310. Otnema 1 minuta, za da se zapoznaesh s nqkogo, 1 den za da go opoznaesh, 1 sedmica za da go zaobichash I cql jivot za da go zabravish.

    311. Ako ti izpratq sms,ste si igraq s mislite ti. Ako ti se obadq ste si igraq s uma ti.A Ako te vidq ste siigraq s tqloto ti.

    312. Pomislih az da te zabravq,no uvi,sarceto me boli!Ti be6e moq parva obich i posledna shte si ti!!!

    313. Nauchih se bez da gledam da te vijdam!Nauchih se bez da chuvam da te slusham,nauchih se sas salzi da se smeq i da te tarsq dokato te namerq...BEZ TEB NE MOGA DA JIVEIA!!!

    314. Kogato te vidqh za purvi put me be6e strah da te pogledna,kogato se zapoznahme me be6e srah da te zagovorq,a sega kogato te imam me e strah da ne te zagubq!

    315. Tyrsq te vseki den, no ne moga da te otkriq. Nqdqvam se ti da si tazi koqto tursq!

    316. Bez teb ne moga razberi! Bez teb syrceto me boli! Bez teb e tajna moita mladost! Bez teb za men nqma radost!!!!!

    317. Ti si nai sladkiqt mi syn!Ochite ti me opianiavat,pleta paiajina v mislite si za teb,obicham te nejno i te celuvam sqrdechno!

    318. Klucha kym syrceto moje da byde samo 1 mila duma ili nejna celuvka...Pozvoli mi da ti q dam!

    319. Hubav/a si diavol da te vzeme i neka tozi diavol bada az.Dori pred boga ste zastana, ako toi zastane m/u nas!!!

    320. Obicham te I revnuvam ot vjatyra koito se rovi v kosite ti!Obicham te I dajda me vbesjava deto celuva ochite ti! Obicham te I slanceto me iznervja deto te gali s lachite si! Obicham te I iskam da byda i slance i vjatyr i dyjd!

    321. Edva li ima dumi sposobni da opishat lubovta mi kam tebe.Ti si nai-strahotniq chovek za men. I LOVE YOU!!!!!!

  12. #12
    Супер фен
    Регистриран на
    Jun 2005
    Град
    твоето легло=)
    Мнения
    1 191
    27. Osven glupstite v glavata si imam samo edno nesto.....i tova si TI!

    28. Izvynzemna li is?Zastoto takova krasivo syzdanie ne moje da se rodi na Zemqta!

    29. Ne moga da zaspq i si mislq za teb.Znam, 4e spinka6 sega i iskam da ti pojelaq sladki syni6ta!

    30. Tazi roza @>----- e za teb.Ti me pravish tolkova stastliv!

    31. Nai-hubavoto nesto na Zemqta e da sym obi4an ot teb!

    32. Nai-prekrasnoto nesto za men e da sym do teb.Obi4am te mili4ko!

    33. Iskam da vidq o4ite ti.Iskam da galq liceto ti.Iskam da celuvam ustnite ti.Lipsva6 mi mili4ko...

    34.Ako bqh angel 6tqh da napravq me4tite ti realnost.No sym samo 4ovekyt,koito te obi4a.

    35.Vednyj nesto se slu4i s men.Tova be nai-sladkoto ne6to na sveta.Be fantaziq,sbydnata me4ta.Tova be denqt v koito to sreshtnah.

    36. Izvynzamna li si?Zastoto na Zamqta nemoje da se rodi tolkova krasivo syzdanie.

    37. Vqrvashta li si?Zastoto opredeleno ti si otgovoryt na moite molitvi.

    38. Ako si izmorena - si pochini.Ako si samotna...ela pri men.

    39. Kakto cvetqta se nujdaqt ot slynce i voda taka i az se nujdaq ot TEB za da jiveq!

    40. Statie e za men kogato slynceto i zvezdite greqt v ochite ti ot radost.

    41. Jivotyt e edin pyzel i ti si parchenceto, koeto mi lipsva.

    42. Vselenata sys svoite planeti i zvezdi e bledo kopie na tvoite ochi.

    43. Ustnite ti sa sochni.Ochite krasivi.A celuvkite ti topli...Molq te celuni me.

    44. Tova e sms ot momche, koeto te namira za charovna,sladka,mila,seksi,prekrasna,krasiva....

    45. Ti si vyzduhyt za men...a kak da jiveq bez vyzduh!

    46. Vie ste arestuvana!Prichina: zavyrtqhte mi glavata!Prisyda: vecherq s men!

    47. Ti prevryshtash moqt Softwear v Hardwear!

    48. Iskash li da vidish nai-krasivoto momiche na sveta?Mi togava pogledni v ogledaloto!

    49. Chestito!Spechelihte konkursa "Nai-krasiva jena". Pechelite vecherq s men!

    50. Hi.Zagubih si klucha otvkyshti.Moga li da doida pri teb?

  13. #13

  14. #14
    Повече от фен
    Регистриран на
    Oct 2005
    Мнения
    337
    Leleee super sa!

    [b][i]Les larmes qu'on s'efforce de cacher sont toujours les plus sinc

  15. #15
    blagodarq vi mnogo.vie ste dobri priqteli...

  16. #16
    Повече от фен
    Регистриран на
    Oct 2005
    Мнения
    337
    Цитирай Първоначално написано от Angel4eto_sl
    blagodarq vi mnogo.vie ste dobri priqteli...
    mnogo qsno :P

    [b][i]Les larmes qu'on s'efforce de cacher sont toujours les plus sinc

  17. #17

    Регистриран на
    Nov 2005
    Град
    Po sveta i u nas
    Мнения
    68
    Извинявай,но не ти ли се зави свят да ми се въртиш постоянно в главата?!

    Когато нямам нищо да ти казвам,когато се усмихвам през сълзи,когато те обичам но не ти го казвам,то знай че искам да си вечно с мене ти!!

    Погледни звездите и се замисли...ще ме забеавиш знам,ще ме намразиш знам но моля те помни хубавите мигове и целувките дори!!

    Сълзи се спускат по моето лице,а душата ми мълчи.Защо?защо те обича,а не може да го изрече,затова тя ти пише и без думи ти казва Обичай ме и ти!!

    tozi sms e za da me ima,kogato me nqma,za da ti govorq,kogato malcha,za da sme zaedno,kogato sme razdeleni,za da znaesh che te obicham,kogato ne ti go kazvam!!

    Tova e va6ia mobilen operator.GSM-at vi pre4i na mrejata.Molq ostavete go na zemqta i go udarete s ne6to tejko.Blagodarim vi! Laughing Laughing Laughing

    Dvamata s gadjeto sme v idealnata harmonia.. toi me obi4a.. i az se obi4am

    I sinteziraiki pantonomikata na paradoksalnata antipologiq i baziraiki se na solidna fondamentalna praktika shte buda kratka - Obichkam te Razz

    Lubovta e chuvstvoto koeto chuvstvame kogato pochuvstvame che chuvstvame neshto koeto do sega ne sme chuvstvali

    1. Seksut e kato matematikataribavq6 legloto, izvajda6 drexite, razrelq6 krakata i se ymnojava6.Ti kak si s matematikata !?

    8.kakvo stava kogato se izpla6i6 2 pyti do polusmyrt?

  18. #18
    1| Edin chovek mi lipsva i vsichko e bezli4no.Edin chovek,a vsyshtnost vsichko...!
    2| Ako nqkoga me namrazish za tova che te obicham...Otvyrni mi sys syshtoto za da si otmystish!!
    3| Kazanata duma ne e nai-golqmata bolka,nai-golqmata bolka e kogato veche ne chuvstavsh bolka...
    4| Kazaha mi,che edin den e 24 chasa,che edin chas e 60 min.,no nikoi ne mi kaza che edna minuta bez teb e cqla vechnost!
    5| Obi4am jivota kovaren makar da e truden,syrov za6toto v nego se rajda edni4kata duma lubov!!!
    6| Kogato nqkoi si otiva ti nqma6 sili da go spresh.Kogato vijda6 che edna lubov ymira ti iskash s neq da ymresh...
    7| Ako nqkoga me namrazi6 ybii me,vzemi noja i reji.No kogato stigne6 do surceto SPRI-za6toto vytre si i ti!
    8| Kogato mislq za teb ochite mi blestqt!Kogato te vidq syrceto mi tupti.Kogato te celuna lubovta pruska iskri!!!
    9| I tazi nosht pak teb synyvah trupyt ti noseh na ruce.Ybih te za da te spechelq makar s izstinalo syrce!
    10| Bez myka ochite ne plachat,bez oblak dujd ne vali.Samo iskteno koito obichat mogat da ronqt sulsi...
    11| Priqtelstvoto moje da zavyrshi s lubov.Lubovta s priqtelstvo-Rqdko.
    12| Koq si ti?Lubovta!Kakvo pravish?Obicham!Vseki li?Ne-samo teb!
    13| Dream as if you'll live forever.Live as if you'll die today!
    14| Xubava si dqvol da te vzeme i neka tozi dqvol buda az.I sreshtu dqvol shte izlqza na srajenie ako toi zastane mejdy nas!
    15| Kakvo da ti kaja, kakvo da ti dam, edno sarce imam, koeto misli i govori:"Obicham te...drugo nishto neznam!
    16| Losho e da si piqn i da nqma koi da te podpre,no po-losho e da si vluben i da nqma koi da te razbere!
    17| I love you more than that's o n the planet movin',talkin',breathin'...
    18| Obicham te prez myka i sylzi.Obicham te dori da me boli.Da grqh e trqbva da priznaq,no tvoqta lubov me prashta v Raq!
    19| Edin den shte me pitash koe e po-vajno,ti ili jivota mi?Az shte ti kaja jivota mi i ti 6te si otidesh bez da znae6 4e ti si moq jivot!
    20| And I miss you like the rain miss the desert...
    21| Da obichash nqkoi,koito ne moje da byde tvoi e bolest,koqto samo smyrtta moje da izlekuva!!!
    22| Edna molba!Promeni se!Edno jelanie!Ne me zabravqi!Edna luja!Ne te obicham!Edna istina!Lipsvash mi!
    23| Vsichko idva za da si otide !!!
    24| Ima edno istinsko neshto na sveta i to e Lubovta!Ako ne saymeesh da q otkrie6 v chovek koito naistina te obicha-potava!
    25| No me ames,porque pienses,Que parezco diferente Tu no piensas que es lo justo,Ver pasar el tiempo juntos No me ames.

  19. #19

    Регистриран на
    Oct 2007
    Град
    BURGAS
    Мнения
    1
    i az shte napisha malkY spomencheta,nadqvam se da vi haresat :P Истината боли,но това не означава че лъжата лекува !
    1.Търсих те без да знам че ще те намеря!
    Срещнах те без да знам че ще се влюбя!
    Намерих те без да знам какво чувствам!
    Влюбих се без да знам че така ще боли!
    Промених се без да знам че ще е заради теб!
    Обикнах те без да знам че съм могла да обичам така!
    2.Едно момиче попитало едно момче дали тя е красива?Той казал-нЕ!Тя го попита дали гой иска да е с нея до края на живота си?Той каза-не!После го попита дали той ще се разплаче ако тя си тръгне?Той каза-не!Тя чу достатъчно и си тръгна!Тогава той я хвана за ръката и и каза че тя не е красива-тя е прекрасна!Той не иска да остане с ния до края на живота си-а завинаги!Той няма да се разплаче ако тя си тръгне-а ще умре!
    3.Нямам нужда от много приятели.Стигат ми двама-трима!Ала такива че когато гръм удари и свят помръкне да знаеш че някой рови в гроба за да те измъкне!
    4.Едни ме мразят-втори ме ненавиждат-трети не ме търпят!Ае всички комплексари,злобари-знаят къде да си го наврът!!!
    5.Щом веднъж се пробуди женската ми злоба съм готова да пратя всяка тъпа кучка която те харесва в гроба!
    6.На всяка друга си те подарявам!Всяка следваща след мене съжалявам!На коя сърцето подаряваш?На коя света в ръцете даваш?На всяка позволявам-нека да те има!Какъв жесток човек си тя ще разбере,когато разбиеш и нейното сърце!
    7.Тази вечер пак си много секси,пак обърка моите рефлекси!Вече стигам точка на кипене,страшно парят дрехите по мене!Щом това със поглед го постигаш .. по нататък до къде ли стигаш??

  20. #20

    Регистриран на
    Jan 2007
    Град
    LuNaTa
    Мнения
    592
    1.Обикнах те и още те оби4ам за теб мисля 4есто до зори макар това пред вси4ки да отри4ам и пред себе си дори.нз дали ще те забравя скоро.Ще пардне ли в сарцето ми слана,но знай 4е на земята има хора които цял живот оби4ат все една!
    2.Когато луната изгрее в синьото звездно небе и вятърът тихо погали вълните на 4ерно море,когато в покоя среднощен славеят тихо запей аз идвам при теб и ти казвам О мили здравей!
    3.Лека нощ ми пожелаваш мили,но лека ли ще е ноща,щом двама ни е разделила не ще е лека тя.Блазе на тез които знаят,4е двама ще да са в ноща,те лека нощ не си желаят,но лека винаги е тя!
    4.Защо аз винаги те търся?А погледът ти ме смущава?Защо когато те видя с друга ,сърцето ми се смущава?Защо оби4ам да те слушам до забрава?Нима за свойта първа оби4 аз никога не ще забравя?
    5.Понякога ще идвам в съня ти,като неканен гост,не ме оставяй ти отван!Вратите не залоствай!Ще вляза ,тихо ще приседна,ще вперя поглед в мрака да те видя,когато се наситя да те гледам ще те целуна и ще си отида.
    6.Оная нощ нима ще я забравя?Оная нощ с усмихнати звезди,оная нощ,когато ти ми каза ОБИ4АМ ТЕ Любима разбери.Усмихнах се ,защото ти вярвах и гледах те с пламнали о4и.Нима това си ти??Да,това си ти и аз не ще те забравя никога!НИКОГА!
    7.Само твоите о4и виждам пред мен.Само твоята усмихвка превръща ноща в ден.Само твоят поглед дале4 ме отвежда ,където има любов и надежда.Мисълта за теб не знае забрава,всяка друга лети отминава.Да я отправя насила?не немога!Оставете ми само за нея забога.Само твоят обеаз у мене живее-цъфти не линее!Само той ме държи будна и жива,малко тъжна ,но много щастлива!
    това 4е имам путка,не ме прави путка!!!!!!

  21. #21

    Регистриран на
    Oct 2007
    Град
    nA lUnAtA
    Мнения
    111
    ti beshe malk0 glezeno dete i ti trqbvashe igrachka dadoh ti syrcet0 mi, a ti v igrata si go smachka!!!

    I nishtu veche ne moje da me trogne i nishtu veche ne moje da me spre!!! Ne mi puka ot nishtu v gyrdite mi nqma syrCe!!!

    Bqh m0miche s g0rdost i v0lq!!! Gledah ot gore i tyrseh opora!!!0tkakto te sreshtnah na b0ga se molq da me napravish pone za mynchko tfoQ!!!

    Zasht0 jiveq vreme Gubq!!!Kakvo namiram sam0 sueta!!!Edno syrCe ne me obikna,edna dusha ne me razbra!!!

    Edin chovek go nqma i vsichku ti e bezrazlichno ... edin chovek go nqma a vsyshtnost e vsichku...

    Dete sym i dete she si osnata sys syshtite glupavi detski mechti!!!Ne me mrazi zashtoto sym takava obicham te obichai me i ti !!!



    E tova e za sega po natam shte ima oshte che sega me marzI


    l0v3`slyNcEty

  22. #22
    Мега фен Аватара на Mi6inka
    Регистриран на
    Aug 2008
    Мнения
    4 303

    Ето и нещо от мен

    1.6te si otida,nqma da ti pre4a,nenujni dumi nqma da m1lvq.
    KAkvo ot tui 4e te obi4am,nima az nqmam pravo na tova?!
    I 6te te sre6tnas tvoeto momi4e,no bez omraza 6te te pozdravq,
    kakvo ot tui 4e te obi4am-nima az nqmam pravo na tova!

    2.Bih ti izpratila pismo bez adres i az znam 6te polu4i6 pismoto!
    To 6te doide pri tebe no6tes,ili dnes ,no 6te doide za6toto
    tozi vqt1r tu tih ,tu svirep,tezi ptici s l14i po krilata
    sa priqteli s men i s1s teb i po tqh i po tqh 6te go pratq.
    Ako vqt1r1t se umori,ako pticite hv1rlqt pismoto
    ot r1cete na hora dobri,to 6te stigne pri teb,ne za6toto
    sme edinstveni hora v sveta,ne za6toto svet1t ni poznava,
    a za6toto priel liubovta ot s1rce na s1rce q predava...

    3.Otnovo 4eren mrak sveta zatrupa,izvi se vihru6ka qrostna u zla,
    prozorec1t mi s trqs1к se na4upi i zv1nnaha v s1rceto mi st1kla!
    I sveti samo moqta cigara.
    K1de si v burqta?S kogo?! ... Neznam!
    ...o,neka tq s1s druga te zavari-v takava no6t e stra6no da si sam!

    4.Простих аз първата ти грешка,
    тъи както втората простих...
    И мислех си-все пак 4ове6ко е!...И болката си някак скрих.
    Така привикнах да прощавам,а ти привикна да гре6и6.
    Но доиде ден,и ти зазбрави,4е в живота с мен върви6.
    Да скъсам с теб не бе6е лесно...Безкраино много ме боли.
    Но по-добре да страда6 4естно,отколкото в безброи лъжи!

    5. Liubov li?!?Otdavna az ne vqrvam v liubovta!No pomisli i mi kaji kakvo po dqvolite be6e onova?
    Onezi tvoi dumi,onzi smqh i vsqka laska ,vseki pogled v koito slqpo vqvah?!
    ..M1l4i6..Razbira se ,..po lesno e taka!M1l4i si!I otivai si,ne nedei podava mi r1ka...
    Obr16tai se i tr1gvai!Az ve4e ne gorq!Dori ne pla4a i ne molq "ostani sega!"
    Po-silna s1m,i gorda i razberi,4e zaradi tebe,kopele,v men liubov nikoga ne6te gori!!!(MOE)

    6. Obi4am te - kakvo da kaja drugo?
    Nima s dumi moje6 da izkaje6 lubovta?
    Neveroqtna, i krasiva, i vul6ebna,
    plenqva me 6tom istinska e tq.
    Obi4am te - kakvo da kaja drugo?
    Dve dumi ei tova e lubovta,
    ponqkoga i pogled nejen stiga
    samo za da izkaje6 vsi4ko bez slova!

    7.Защо мълчиш?Тишината ме убива!За нас надежда все още има!Нима усещаш,че нищо вече няма да се върне?Долавяш ли в гласа ми топлина?Бездънна ли е пропастта,която двама ни разделя?Ще мога ли аз някога да ти простя?Но ти не се промени!Нали твърдеше,че ме обичаш?Не те ли води болката при мен?В спомените не намираш ли утеха,че днеска си така студен?Защо мълчиш?Тишина ме убива!!!

    8.В живота ми имаше вечери много, ах вечери, вечери, но аз ще помня една от всички вечери, само една. Ще помня последната вечер, когато ти каза "прости", когато протегна ръката за сбогом, за сбогом на мойте мечти. А после разделях се често, но помня раздяла една, раздяла с първата обич, с първата моя мечта. И ти когато се влюбиш, не влюбвай се в много жени, раздялата никога радостна не е, раздялата винаги много боли. Не бягай от първата обич, в живота ни тя е една , а всичко какво идва след нея е само красива лъжа.

    ----------------
    Надявам се ,че ти харесват ,това е малка част от всичките спомени,които имам

  23. #23

  24. #24
    1.Пожервах любовта заедно с теб,забравих смеха-мислех за теб.Изоставих гордоста-исках да съм с теб!Пребродих света-търсих само теб!Открих нежността-пак чрез теб!Останах сама-пак заради теб.!
    2.Една нощ луната ме попита:
    -Ако (името) те кара да страдаш,защо не я/го напуснеш?
    Аз се обърнах и я попитах:
    -Луна,а ти би ли напуснала своето небе??
    3. Боли те нали?И мене ме болеше!Съжаляваш нали?Но аз вече не !Искаш ме?Как се обръщат нещата-аз вече те забравих!Искаш ме до теб?Моето място някога беше там,но ти не го пазеше за мен!Молиш ме?И аз някога те молих...
    4.Да бъдеш отказан-трудно било!Да бъдеш зарязан-трудно било!Да те боли-безплатно било.!
    5.Не казвам,че ще те обичам вечно.Аз мразя вечните неща!Но казвам,че ще те обичам много,поне докъто умра.!
    момиче съм !! || Знам,че респект се пише RESPECT !!!!!

  25. #25
    мисля че това, което идва от сърцето ти е истинския любовен спомен, а не това, което някой е написал, когато той се чувства така.
    (sun)

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си