.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 19 от общо 19
  1. #1
    Guest

    Moderated: biv6o gadje

    ako zvannete na biv6eto si gadje da izleznete da se vidite oba4e i vie i toi ve4e si imate dr gadjeta i po telefona go pita6 dali nqma da e s neq tei de dali nqma tazi ve4er da izliza s neq i toi ti kazva 4e nqma da se vijdat i izlizate ve4erta oba4e sre6tata pr mu na gabata i toi q vzima i prez cqloto vreme ne vi obra6ta nikakvo vnimanie i si govori sam s novata pr-ka vie kakvo 6te si pomislite spored vas toi kakvo iska da dokaje s tova kajete svoeto mnenie po vaprosa molq vi

    Moderated by machoka
    т. 1 от правилата
    Благодаря!

  2. #2
    Фен
    Регистриран на
    Dec 2005
    Град
    на футболния терен
    Мнения
    210
    ako napravi taka tree da e ne6tasnik

  3. #3
    Фен
    Регистриран на
    Nov 2005
    Град
    nqkade tam...
    Мнения
    181

    Re: biv6o gadje

    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    i izlizate ve4erta oba4e sre6tata pr mu na gabata???
    qvno ste q sre6ntnali slu4ainoo.Ami normalnoe da oibry6ta vnimanie na novata si macka,a ne na teb...Ako pita6 men e trqbvalo da gi ostavi6 sami...
    za vseki ima lubov...no nai-4esto nie sre6tame tazi lubov v nai-nepodhodq6tiq 4ovek..Tova ne biva da ni spira.Lubovta ne pita nito koi,nito koga,nito kade.nie prosto trqbva da i se pod4inim....]]

  4. #4
    Голям фен
    Регистриран на
    Jul 2005
    Мнения
    796
    Mi shte drapna novata mu priqtelka i shte i obesnq kvo kuho parche e .. i che ne trqbva da se zanimava s nego .. neka badem sulidarni edna kam drugo ..

  5. #5
    прависе на недостъпен/а

    [size=10][b]

  6. #6
    Guest
    bih iskala da mi kajete za6to spored vas toi go e naporavil kakvo e iskal da dokaje s tva

  7. #7
    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    bih iskala da mi kajete za6to spored vas toi go e naporavil kakvo e iskal da dokaje s tva
    според мен само да дразни

    [size=10][b]

  8. #8
    Мега фен Аватара на hamilcar
    Регистриран на
    Nov 2005
    Град
    София/Банкя и на луната за Dragon Stones
    Мнения
    5 317
    Че пича е невнимателен.

    Правила на форума!
    Стар ник: xaxo_xixi

  9. #9
    Май ти още харесваш бившето си гадже...най-добре го забрави...не го търси...той ся е с друга...ами може би иска да те накара да ревнуваш и за тва взима приятелката си...защо ли и обръща само на нея внимание...ти как ще се чустваш ако си с гаджето си и той само с бившата си говори...може би го е страх да не загуби сегажното си гадже...Какво точно изпитваш към него?!
    Как Да Ти Кажа Че Те оБичАм,КоГатО Те ГледаМ с ДруГa Да ВърВиш?Как Да Ти КаЖа Че По ТеБ сЕ УвлИчаМ,КогАт0 с РадоСт Не Ме ПозДраВи?Как Да Ти Кажа Че По Теб КопНея, КоГато оБиДи БезБроЙ Ми Дари?Как Да Ти КаЖа чЕ НаСила Се Смея ЗащоТо ОтВъТре Ме БоЛии

  10. #10
    Голям фен Аватара на DeSiTo0o
    Регистриран на
    Jul 2005
    Град
    Botevgrad
    Мнения
    772

    Re: biv6o gadje

    Цитирай Първоначално написано от nasty_13
    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    i izlizate ve4erta oba4e sre6tata pr mu na gabata???
    qvno ste q sre6ntnali slu4ainoo.Ami normalnoe da oibry6ta vnimanie na novata si macka,a ne na teb...Ako pita6 men e trqbvalo da gi ostavi6 sami...
    I az taka mislq
    Yellow diamonds in the light... and we’re standing side by side... as your shadow crosses mine... What it takes to come alive?

  11. #11
    dokazal e 4e e golqm idiot i 4e moje bi e naranen.....abe osven tva se pravi na nedostapen
    nali znaete 4e v jivota ima mnogo predizvikatelstva ami to4no zaradi tova moje da se jivee da izpita6 vsi4ki udovolstviq i predizvikatelstva.

  12. #12
    Bahti idiota!!! Ami tva pokazva,4e e nedorasul i 4e vuob6te ne se use6ta,4e postupva neeti4no.Vse pak e izlqzal s teb i ot elementarno uvajenie e trqbvalo da ti oburne vnimanie.A drugata pri4ina e,4e go e napravil naro4no,za da te drazni.Awe toq e bokluk,seriozno!
    Само слабите се стремят към порядък. Силните владеят хаоса.

  13. #13
    Супер фен
    Регистриран на
    Jun 2005
    Град
    твоето легло=)
    Мнения
    1 191

    Re: Moderated: biv6o gadje

    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    ako zvannete na biv6eto si gadje da izleznete da se vidite oba4e i vie i toi ve4e si imate dr gadjeta i po telefona go pita6 dali nqma da e s neq tei de dali nqma tazi ve4er da izliza s neq i toi ti kazva 4e nqma da se vijdat i izlizate ve4erta oba4e sre6tata pr mu na gabata i toi q vzima i prez cqloto vreme ne vi obra6ta nikakvo vnimanie i si govori sam s novata pr-ka vie kakvo 6te si pomislite spored vas toi kakvo iska da dokaje s tova kajete svoeto mnenie po vaprosa molq vi

    Moderated by machoka
    т. 1 от правилата
    Благодаря!
    тфа момче или е наранено от теб и иска да ти покаже колко е велик защото си има гадже и иска да те нарани.
    или просто не му пука за теб и ти се е обадил просто ей-така.
    а може и да иска да сте приятели?

  14. #14
    Guest
    mi az 4e izpitvam ne6to izpitvam ama tova ne e edinstvenata glupost koqto e pravil sled kato toi skasa s men sled nqkade 2 meseca mi se be6e vklu4il v 4ata i po4na da mi govori nqkvi prostotii 4e me obi4a , 4e mu lipsvam i 4e se bil vliubil v men o6te ot parviq mig kogato me vidql oba4e az si mislih 4e se bazika i po4ti ni6to ne mu pisah i sled vreme mi napisa sms kakvo misli6 za tova koeto ti pisah (vsa6tnost za tova v 4ata) i za tova sam sigorna 4e e go e pisal toi a nqkade oredi mesec i polovin kaza 4e ne e bil toi i iskah da izleznem za da se izqsnim nai nakraq da si pogovorim ama kakvo moga da kaja kato pr mu e tam

  15. #15
    Голям фен
    Регистриран на
    Oct 2005
    Мнения
    853
    Ami tfa prosto sa lapeshki nomera s moq bifshiq bqhme taka ..... Pravi se na interesen ,opitva se da ti napravi typo ..... tegli mu edna maina ne se zanimavai s nego i toi sam shte doide da te moli
    Децата плачат,Господ прощава.. Аз няма да плача,защото не съм дете,но няма да простя,защото не съм Господ .

  16. #16
    Guest
    xexe skapa poznavam gi takiva mom4eta kato nego do bolka.kakvo iska da dokaje li ami qvno iska da ti varne za ne6to da ti pokaje 4e toi pe4eli 4e si ima pr i mu e po dobre s neq da tedrazni na takiva prav im pat nai sladko e kogato ti mu napravi6 posle podoben nomer i mu vidi6 fizionomiikata.napravo nemoje da se sravni s ni6to dr tva 4uvstvo povqrvai mi znam go

  17. #17
    МразяКурвии_20
    Guest
    ИСКА ДА ДОКАЖЕ, ЧЕ Е СЪЩОТО ТОВА, ДЕТО СЪМ ГО НАПИСАЛ В НИКА СИ, АМА ОТ МЪЖКИ РОД, ИСКА ДА ДОКАЖЕ, ЧЕ Е ПЕДЕ..АЗИС

  18. #18
    mmmmmmm, ama az kato gledam neshto go priemash dosta seriozno ! imash si gadje kakto razbrah . hmmmmm az 6to temata e v lubov ! mmmmm 4akai neshto na tebe ti e gadno .hahahaha jalka si !
    Gergana sini ochi {P}

  19. #19
    Повече от фен
    Регистриран на
    Jan 2006
    Град
    СТАРА ЗАГОРА
    Мнения
    481
    SPORED MEN ISKA DA POKAJE KOLKO JALAK E!!!TAKIVA HORA SA BAKANI S KOMPLEKSI!!!NO AKO MI SE SLU4I PROSTO 6TE MU KAJA V O4ITE 4E E GOLQM NE6TASTNI!!!
    НЕ ПОЗВОЛЯВАЙ НА СТРАХА ДА ПРОВАЛИ ЖИВОТА ТИ!!!
    LOVE IS LIKE THE WIND- YOU CAN'T SEE IT BUT YOU CAN ALWAYS FEEL IT!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си