.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 16 от общо 16
  1. #1
    Guest

    super tujno mi e :(

    dnes skusahme.vikna me v tqh za da mi kaje.vsu6nost ne mi e gadno tolkova,no mi e mu4no 4e go zagubih, a be6e super dobur, no mai ve4e ne6tata sa mi bezrazli4ni sega osuznavam,4e vsi4kite mi gadjeta me ostavqt, a do edin moment mn me obi4at i umirat za men,prosto naistina pravqt vsi4ko. a posle? za6to se polu4va taka? durja se dobre s tqh, otvru6tam im sus su6toto-lubov,nejnost,razbirane,vsi4ko....vinagi se namesva nqkoi drug 4ovek ili po to4no kurva
    samo iskah da spodelq

  2. #2
    gbwro
    Guest
    spoko mila..ne te zaslujava

  3. #3
    spokoino mili4ka kakto se kazva vseki krai e na4alo na ne6to novo badi s nadejdata 4e to 65te bade po hubavo ot predi6notone se ot4aivai
    ЛюбоВта е дете на Въображението и баща на Страданието...

  4. #4
    Супер фен Аватара на rusalkata_
    Регистриран на
    May 2005
    Град
    някъде до теб...
    Мнения
    1 820
    наистина явно не са те заслужавали!Не се отчайвай!Следващия път просто ти скъсай с тях...докато не намериш този който наистина те заслужава...
    ♥ Усмихвай се - това кара хората да се чудят какво мислиш ♥

  5. #5
    Супер фен Аватара на CVETELLINA
    Регистриран на
    Aug 2005
    Град
    ПлеВеН
    Мнения
    1 468
    вината не е в теб мила получава се така защото повечето момчета са боклуци и не отценяват човека с които са а има момичета на които не им пука т.е к*****е и за тфа явно на някои момчета им е по лесно с тях но не се отчайвай не трявба да страдаш за някои които не заслужава
    f@nt@zi@

  6. #6
    Супер фен Аватара на rowzz
    Регистриран на
    Dec 2005
    Град
    Варна
    Мнения
    1 130
    Не се притеснявай Ще намериш човека с който се чустваш истински щастлива. Просто трябва да почакаш ...
    Искам да бъде точно както едно време, не всеки които ме срещне да гледа да вземе, да смуче, да бяга това ли е играта.. добре тогава ти решаваш блъскаи си главата.. !

  7. #7
    Цитирай Първоначално написано от f@nt@zi@
    вината не е в теб мила получава се така защото повечето момчета са боклуци и не отценяват човека с които са а има момичета на които не им пука т.е к*****е и за тфа явно на някои момчета им е по лесно с тях но не се отчайвай не трявба да страдаш за някои които не заслужава
    Мисля,че както не е коректно да слагаме момичетата под общ знаменател,така не е коректно да слагаме момчетата под общ знаменатл,пък било то не всички,а по-голямата част от тях.
    По темата-попадала си на тъпанари.

  8. #8
    Голям фен
    Регистриран на
    Oct 2005
    Мнения
    853
    ae kurvite zavladqha sveta Ama spoko milichka prosto ne vlagai tolkova mn vyv vrazkite si i shte ti e po lesno .. prerazgledai darjanieto si kam momchetata i vinagi imai 1 na um
    Децата плачат,Господ прощава.. Аз няма да плача,защото не съм дете,но няма да простя,защото не съм Господ .

  9. #9
    Мега фен Аватара на sherry
    Регистриран на
    Jan 2005
    Град
    ~KisS ThE RaIn~
    Мнения
    3 851
    Prosto ne si popadnala dosega na svesten i ne si imala kasmeta,koito ti e bil nujen.
    Sled kato dava6 vsi4ko ot sebe si za 4oveka s koito si i sled kato te sami te ostavqt,zna4i problema ne e v teb,prodaljavai da bade6 vse taka mila i vseotdaina,sigurna sam 4e sadbata 6te te vaznagradi zavbade6te,prosto dosega ne ti e provarvqlo,no jivotat e pred teb,o6te mnogo mom4eta 6te sre6tne6 i o6te mnogo pati 6te se vlubi6,6te popadne6 na po-dostkoini,spokoino!Ne vsi4ki 6te te ostavqt,nqkoi 6te ocenqt ka4estvata ti
    Ако ме прогониш, ще изгасна.
    Ала доближиш ли се, ще се стопя.
    Да те имам е така опасно!
    (Да те нямам значи да умра.)

  10. #10
    Супер фен Аватара на rowzz
    Регистриран на
    Dec 2005
    Град
    Варна
    Мнения
    1 130
    sherry имам един въпрос към теб
    до сега колко момчета си отрязвала ?
    ..
    Искам да бъде точно както едно време, не всеки които ме срещне да гледа да вземе, да смуче, да бяга това ли е играта.. добре тогава ти решаваш блъскаи си главата.. !

  11. #11
    Мега фен Аватара на sherry
    Регистриран на
    Jan 2005
    Град
    ~KisS ThE RaIn~
    Мнения
    3 851
    Цитирай Първоначално написано от [CSKA
    f0r3v3r]sherry имам един въпрос към теб
    до сега колко момчета си отрязвала ?
    ..
    mi kogato ne haresvam nqkogo,go otrqzvam.Trqbva li da go laja,4e moje da se polu4i ne6to mejdu nas?NE,iskrena sam i si kazvam napravo.Neznam kolko to4no mom4eta sam rqzala.Za6to pita6?
    Ако ме прогониш, ще изгасна.
    Ала доближиш ли се, ще се стопя.
    Да те имам е така опасно!
    (Да те нямам значи да умра.)

  12. #12
    МразяКурвии_20
    Guest
    ЕДИН ДЕН И ТИ ЩЕ НАМЕРИШ ЩАСТИЕТО!ПО-ТОЧНО: ТО ЩЕ ТЕ ОТКРИЕ! НЕ ГО ПРОПУСКАЙ В ТЪПИ МИСЛИ!

  13. #13
    ti kakvo iskash vinagi e taka ! ti kakvo iskash da te obi4a ve4no /. nestava . idva edin moment v edna vruzka kudeto taka se polu4ava dali 6te rano ili kusno .
    Gergana sini ochi {P}

  14. #14
    Повече от фен
    Регистриран на
    Jan 2006
    Град
    СТАРА ЗАГОРА
    Мнения
    481
    SPOKO PROSTO NE SI NAMERILA PODHODQ6TIQ!!!SAGLASNA SAM 4E NE TE ZASLUJAVA!!!
    НЕ ПОЗВОЛЯВАЙ НА СТРАХА ДА ПРОВАЛИ ЖИВОТА ТИ!!!
    LOVE IS LIKE THE WIND- YOU CAN'T SEE IT BUT YOU CAN ALWAYS FEEL IT!

  15. #15
    дреме ти на пчиката ще си хванеш нов !

  16. #16
    Супер фен Аватара на LP_girl_14
    Регистриран на
    May 2005
    Мнения
    2 095
    това става така,защото понякога любовта се превръща в навик и в един момент осъзнаваш,че всъщност си с човека до теб,не заради истинската любов,а просто защото вече така сте свикнали.Трудно е да поддържаш искрата на любовта жива през цялата връзка и да съхраниш онзи първоначален трепет все така силен и разтърсваш както в началото.Трудно е ,но не и невъзможно.Не обвинявай себе си,защото щом е дошъл края на една връзка и двамата имат вина,не само единия.Ти си направила каквото можеш,за да направиш този човек щастлив.Щом той не оценява усилията ти,остави го на намери щастието си с някоя друга.Това направи и ти

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си