.
Отговор в тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 34
  1. #1
    Голям фен
    Регистриран на
    Oct 2004
    Град
    Stara Zagora
    Мнения
    627

    Женски тайнички за разкрасяване

    Нека в тази тема всяка мацка от форума напише по какъв начин поддържа външния си вид...Да каже от какви продукти е доволна...Въпросите ще са в няколко насоки
    1.Лице:
    гримове и начин на гримиране
    бяла козметика (кремчета,маски,почистващи средства и т.н.)
    2.Тяло:
    спорт (или поддържате ли форма и как)
    продукти за кожата на тялото
    3.Коса:
    прическа
    шампоани,балсами,маски,кои о използвате
    4.Женски тайнички,които си правите и действат...Нещо като малки ритуали,които извършвате в името на красотата ..Това могат да бъдат маски(домашна рецепта),упражнения,съветч та-просто трикове за разкрасяване...Нека това е нашата малка женска темичка и всяка от нас да сподели как се грижи за външния си вид
    Вие сте!

    *ThE~WorLd~Is~MinE*

  2. #2
    Фен
    Регистриран на
    Dec 2005
    Град
    София
    Мнения
    119
    1.Лице:
    гримове и начин на гримиране - често черен молив, но повечето пъти не се гримирам.За устните използвам вазелин
    бяла козметика (кремчета,маски,почистващи средства и т.н.) - имам едно кремче което заличава сенките под очите,с него съм почти винаги,изглажда по-дабре
    2.Тяло:
    спорт (или поддържате ли форма и как) - плуване отвреме навреме,коремни преси и лицеви опори всеки ден
    продукти за кожата на тялото - лосион за тяло след къпане най често.Сега използвам на Leocrema
    3.Коса:
    прическа - пусната или вързана високо горе на кок,или както ми падне най-често!
    шампоани,балсами,маски,кои о използвате -балсам за коса някакъв лечебен ,шампоан - всеки без head&shoulders или sunsilk и да мирише хубаво.Маски използвам рядко
    малки тайни не се сещам

  3. #3
    Голям фен
    Регистриран на
    Sep 2005
    Град
    Стара Загора
    Мнения
    780
    тайиии...
    1.ЛИЦЕ

    гримове и начин на гримиране:

    емиии по принцип имам много декоративна козметика,но много рядко я използвам...само ако има повод.Понякога през нденя слагам спирала и малко гланц за устни.

    бяла козметика:

    крема ми за лице е NIVEA,имам един измиващ гел на ELEA ,друго по лицето си не слагам

    2.ТЯЛО

    спорт:

    ами по принцип от години се занимавам с танци,но други грижи за фигурата си не полагам

    продукти за кожата и тялото:

    използвах до скоро лосионите на AVON,сега обаче имам един ан Johnson's Baby с лавандула,много е хубав!

    3.КОСА

    прически:

    ами косата ми е до малко под раменете,предполагам се води дълга...понякога я къдря,иначе си е права(то се вижда на аватара де)

    шампоани,балсами,маски:

    шампоаните които си купувам гледам да са за мазна коса
    балсама ми е некъв български и съм много доволна от него
    скоро си взех някъв стимулант за коса,нещо като масло което се втрива преди миене

    и като цяло както казваш ти "женски тайнички"...ами аз май си нямам...но по принцип гледам да следвам правилото аз да се харесам на себе си!понякога като изляза от банята си пускам силно музика,пускам на най-силната степен печката в стаята ми,разхождам се гола,мажа се с лосион и така се зареждам с добро настроение...особено ако знам че след това,ще ходя на някое хубаво място или пък приятеля ми ще ми идва на гости


    Или преодоляваш страха си и излизаш на сцената или цял живот оставаш зад кулисите...

  4. #4
    Голям фен
    Регистриран на
    Oct 2004
    Град
    Stara Zagora
    Мнения
    627

    Re: Женски тайнички за разкрасяване

    Сега и аз
    1.Лице:
    гримове и начин на гримиране-слагам някакви златисти или светли сенки най-често...черен молив...спирала и си подвивам миглите...И балсамче за устни,много рядко гланц
    бяла козметика (кремчета,маски,почистващи средства и т.н.)-имам кремче на Clean&Clear хидратиращ,а също и ексфолиант за ежедневна употреба на същата марка,тоник за лице на Elea,а също и тоалетно мляко на Elea...И кайсиеви трици,но тях ги използвам по-рядко вече.
    2.Тяло:
    спорт (или поддържате ли форма и как)-сега мисля да ходя на фитнес,лятото бягах.Правя си и по 100 коремни всяка вечер преди сън.
    продукти за кожата на тялото-сега съм с лосион за тяло на Dulgon...Хубав е,мирише много хубаво,но е по-мазничък...
    3.Коса:
    прическа-сега съм със силно изтънен късичък бритон и филирана коса,налага ми се да я изправям с преса
    шампоани,балсами,маски,кои о използвате-шампоаните ги сменям,а за маска преструктурираща на Denis...Добра е...Преди да си изправя косата й слагам пяна,за да може да се фиксира за по-дълго.
    4.Женски тайнички-Ексфолирам си понякога тялото или с утайка от кафе или с мед...После мирише хубаво и отстранява мъртвите клетки и кожата става мекичка и гладка...Видях нещо като маска за косата в COSMOPOLITAN и сега мисля да я пробвам:зехтин с тъмна бира...ДА видим дали е ефикасна...Мога да ви посъветвам и лятото,когато е топло да се обливате с ледена вода,когато си взимате душ...Така кожата запазва еластичността си пък и действа много освежаващо...Също пък мода да ви посъветвам да не миете лицето си с студена вода,а с леко топла,защото ако е студена се омазнява допълнително...

    *ThE~WorLd~Is~MinE*

  5. #5
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от Bleika
    1.Лице:
    гримове и начин на гримиране - често черен молив, но повечето пъти не се гримирам.За устните използвам вазелин
    бяла козметика (кремчета,маски,почистващи средства и т.н.) - имам едно кремче което заличава сенките под очите,с него съм почти винаги,изглажда по-дабре
    2.Тяло:
    спорт (или поддържате ли форма и как) - плуване отвреме навреме,коремни преси и лицеви опори всеки ден
    продукти за кожата на тялото - лосион за тяло след къпане най често.Сега използвам на Leocrema
    3.Коса:
    прическа - пусната или вързана високо горе на кок,или както ми падне най-често!
    шампоани,балсами,маски,кои о използвате -балсам за коса някакъв лечебен ,шампоан - всеки без head&shoulders или sunsilk и да мирише хубаво.Маски използвам рядко
    малки тайни не се сещам
    Моля те кажи ми за това кремче за сенките под очите. Моите са мнооого голями и заради тях трябва да си кляпам цялото лице с фондютен. Моля те кажи името му и колко стръва. Ще съм ти мноооого благодарна.

  6. #6
    Фен
    Регистриран на
    Oct 2005
    Град
    nai-golqmoto selo-SOFIQ
    Мнения
    284

    Re: Женски тайнички за разкрасяване

    Цитирай Първоначално написано от pinK_Baby
    Нека в тази тема всяка мацка от форума напише по какъв начин поддържа външния си вид...Да каже от какви продукти е доволна...Въпросите ще са в няколко насоки
    1.Лице:
    гримове и начин на гримиране
    -mi ili bez ni6to ili s moliv i spirala nai 4esto i senki ako hodq nqkude
    бяла козметика (кремчета,маски,почистващи средства и т.н.)
    -haha vednuj polzvah edna maska ama tq be6e selena
    2.Тяло:
    спорт (или поддържате ли форма и как)
    -tae bo,kolelo ,snowboard
    продукти за кожата на тялото
    -body lotion kuvti imam
    3.Коса:
    прическа-ponqkoga na frizior
    шампоани,балсами,маски,кои о използвате-kvoto ima v banqta i maska na dove
    4.Женски тайнички,които си правите и действат...Нещо като малки ритуали,които извършвате в името на красотата ..Това могат да бъдат маски(домашна рецепта),упражнения,съветч та-просто трикове за разкрасяване...Нека това е нашата малка женска темичка и всяка от нас да сподели как се грижи за външния си вид -ne se se6tam sq-moje i da si redaktiram temata po natatuk
    Вие сте!

  7. #7
    Повече от фен
    Регистриран на
    Sep 2005
    Мнения
    499

    Re: Женски тайнички за разкрасяване

    1.Лице:
    гримове и начин на гримиране-молив(ами предпочитам твърд защото седи по-деликатно и не си личи ако се размаже,спирала,сенки(пред очитам по светлите тонове),пудра(пак светла),руж,и гланц за устни..абе общо взето много се мацам
    бяла козметика (кремчета,маски,почистващи средства и т.н.)ами крем за лице на нивеа,ако ми ислезне някоя пъпка се мажа с едно гелче дето изсушава,2 пъти в седмицата ексфолиант
    2.Тяло:
    спорт (или поддържате ли форма и как)ъъъ..не спортувам
    продукти за кожата на тялото ами лосион cottage с мирис на ванилия или смокиня
    3.Коса:
    прическа изправена,по рядко се връзвам
    шампоани,балсами,маски,кои о използвате ами използвам различни,хубаво е да се сменят обикновено за нормална коса..loreal,sunsilk,herbina шампоана и балсама са от една серия.балсам без отмиване на freeman
    4.Женски тайнички,които си правите и действат...Нещо като малки ритуали,които извършвате в името на красотата ..Това могат да бъдат маски(домашна рецепта),упражнения,съветч та-просто трикове за разкрасяване...Нека това е нашата малка женска темичка и всяка от нас да сподели как се грижи за външния си вид не се доверявам на разни домашно приготвени маски.... в момента не се сещам за тайни..обикновено рядко съм недоволна от външния си вид

  8. #8
    Повече от фен
    Регистриран на
    Dec 2005
    Град
    ruse
    Мнения
    344
    1 LICE
    -grim-az poprincip ne se macam mnogo, vapreki 4e imam mnogo grimove.Nai-4esto slagam spirala i glancove za ustni[na MaxFactor],mnogorqdko slagam senki.Razbira se ako ima specialen povod slagam i pudra i 4ervilo, ponqkoga i 4eren moliv.
    -polzvam krem za lice na nivea
    2 TQLO
    -hodq na moderni tanci,pravq koremni presi,1-2 v sedmicata hodq na fitnes,aprez lqtoto pluvam
    -na AVON ima mnogo losioni s razli4ni aromati, taka 4e nai 4esto polzvam ot AVON
    3 KOSA
    -predpo4itam 6ampoani na bilkova osnova, za6toto sa po-polezni, polzvam balsam za kosa i 1 pat v sedmicata maska za kosa, gledam da ne su6a kosata si mnogo prodaljitelno
    -6to se otnasq do pri4eskite-pove4e hodq s pusnata kosa- kadrava ili izpravena ili na opa6ka
    emi tova e dolu-gore, nqmam nqkakvi osobeni taini za razkrasqvane

  9. #9
    Фен
    Регистриран на
    Dec 2005
    Град
    София
    Мнения
    119
    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    Цитирай Първоначално написано от Bleika
    1.Лице:
    гримове и начин на гримиране - често черен молив, но повечето пъти не се гримирам.За устните използвам вазелин
    бяла козметика (кремчета,маски,почистващи средства и т.н.) - имам едно кремче което заличава сенките под очите,с него съм почти винаги,изглажда по-дабре
    2.Тяло:
    спорт (или поддържате ли форма и как) - плуване отвреме навреме,коремни преси и лицеви опори всеки ден
    продукти за кожата на тялото - лосион за тяло след къпане най често.Сега използвам на Leocrema
    3.Коса:
    прическа - пусната или вързана високо горе на кок,или както ми падне най-често!
    шампоани,балсами,маски,кои о използвате -балсам за коса някакъв лечебен ,шампоан - всеки без head&shoulders или sunsilk и да мирише хубаво.Маски използвам рядко
    малки тайни не се сещам
    Моля те кажи ми за това кремче за сенките под очите. Моите са мнооого голями и заради тях трябва да си кляпам цялото лице с фондютен. Моля те кажи името му и колко стръва. Ще съм ти мноооого благодарна.
    Еми то не е от българия, но за сенки използвам още една Крем-Пудра на seventeen която на мен ми върши работа също..тя струваше към 12лева

  10. #10
    Лице
    грим-сутрин колкото и да бързам винаги слагам малко пудра,спирала и балсам за устни на нивеа и отгоре безцветен гланц.
    За лицето си кремове не ползвам...ходя си на козметик и ми е добре.
    тяло
    спорт-фитнес
    продукти-Jonson Baby oil.много съм доволна от него.
    Коса-тя ми е естествено къдрава и ползвам балсам на нивеа за къдрици,шампоана за къдриц,също така пяна на тафт и крем за гладка коса на сънсилк

  11. #11
    Голям фен
    Регистриран на
    Jun 2005
    Град
    Къде има шоколад? О.о
    Мнения
    605
    1.Лицеrem4e za lice Bo4ko(detsko krem4e-mn hubavo za problemna koja), hidratira6t krem na elea, korektor na Avon ot seriqta clearskin, mnogo sym dovona ot nego...polzvam po4istva6t gel pak na clearskin... za miglite-izvivam gi i spiralata mi e na manhattan(nz kak se pi6e)-long&curl, ne6to takova s izvita 4et4ica...balsam za ustni-nivea essential-ne moga da di6am bez nego glancovete sa mi 2-na oriflame i 2ta....
    2.Тяло: -myrzi me i ne sportuvam poradi tazi pri4ina, no pravq uprajneniq...produktii-du6 gelove na avon i fa , losionite za tqlo-na avon i nivea sa mi...aa polzvam i nqkvi trici za tqlo kato xfoliant i koji4kata mi stava mnogo meki4ka
    3.Коса: -polzvam 6ampoana i balsama na sunsilk-oranjevite, pravat mi mn meka kosata....polzvam i pqna za6toto sym kydrokoso s dylga kosa i stava mnogo gotinko....
    4.Женски тайнички-mtaka....tyi kato ve4e kazah 4e kosata mi e kydrava, stava mnogo gadno kato legna da spq i ki4urite se razbyrkvat i stava ujas...i predi da legna si pravq kosata cqlata na edna opa6ka, koqto zavyrzvam po cqlata dyljina s lastici i taka spq...i na sutrinta kydravite ki4uri sa se spleskali i sa se otdelili na fitil4eta i az samo q napryskvam sys pulverizator s voda i stava supersko-na opynati4ki masur4eta slojno stana ama efekta e mn dobyr.....a i drugoto koeto e 4e ot kydravinata mi se izgubva ot dyljinata i q izpravqm v krai4etata malko s presa 1-2 pyti sedmi4no i hem si e dylga, hem ima obem i e kydrava
    emiii tova e.....


    If people can't make you fly, they'll make you fall faster

    Once the game is over, the king and the pawn go back to the same box.


  12. #12
    Бочко руллз много е готино)

    иначе
    1
    значи обикновено слагам черен молив и някакъв гланц с светъл цвят.И винаги имам в джоба си балсамче,защото гланца го изяждам и да не ми се напукват устните-това е идеалното решение.

    Ако съм решила да излизам нанякъде и да се гримирам слагам мн светли розово-бежави сенки на целия клепач,и с апликатора зимам малко перлено лилаво,и го слагам от вътрешната част на окото съвсем малко,колкото е само апликаторче,това мекичкуту му...и така се смесват и ми харесва

    Кремове ползвам мн рядко,бях си взела трите стъпки на Клиник ама са незнам даже къде са забутани Иначе тоалетно мляко-купих си от коледния базар в ндка,едно българско-мн съм доволна...

    2
    тяло-коремни преси:Р иии преди ходех на фитнес,ама спрях,са мисля от втория срок пак да отделям време за него

    Като кремове,след къпане понякога си слагам едно кремче ми е останало,от Орифлейм..май я няма вече тази серия,ама е много хубавко

    3
    Обикновено косата ми е права,с малко по-къс бретон,има някакъв обем...нищо особено.Понякога си я връзвам високо горе на опашка,и оставам само бретона отпреде

    Шампоани-Ами....ползвам един за мазна коса и пърхот ахахах) И също много съм доволна,не мога да кажа амрка-не я помня,а и ме мързи да ставам да видя
    Имам хининова вода,и една маска която си купих заедно с тоалетно мляко-пак за мазна коса...И от нея съм адски доволна,а въобще не е скъпа....Ако намеря къде бутнах листчето с адреса,ше ви го кажа

  13. #13
    1. ЛИЦЕ
    Гримирам се с някаква черна спирала на Goled Rose много хубава, сенки Ruby Rose (или бели или розовички), черен молив за очи пак Golden Rose автоматичен, моливче за очи от Avon summer lilac много хубаво, балсам за устни Nivea Essential, течно червило Golden Rose SWIRL LIP GLOSS 263 и 258, червило от Avon COLOR TREND Pale Pink Shine много хубаво, гланц за устни от Ruby Rose Honey Gloss Cherry с Витамин Е и той е много хубав и...в общи линии само това си слагам, другите гримове са ми за окраса тук в нас.
    Много не ползвам. Само едни тонизиращи трици на Суис Формула (велики са!)
    2. ТЯЛО
    Не спортувам, но пък не се и оплаквам от фигурата си. Единствено...секс.
    Лосион за тяло Cottage грейпфрут (много хубав), душ гел B.U., дезодорант против изпотяване Fa.
    3. КОСА
    Само с пусната коса си ходя - светло кестенява, на етажи, известно разстояние под раменете. Прически не си правя!
    Шампаони - Dove за суха коса и Pantene Full&Thick - редувам ги, маска за коса на Denise преструктуриращата и препарат за изправяне на коса от Lona Trend.
    Преди и течни кристали си слагах..и хининова вода...

  14. #14
    Повече от фен
    Регистриран на
    Sep 2004
    Град
    ямбол
    Мнения
    300
    1.Лице:ами първо сутрин след като се измия слагам тоалетно мляко не е някакво скъпо и марково но от мн вр ми харесва защото кожата ми е смесена.. а вечер си слагам коректор против пъпки.
    Arrow гримове и начин на гримиране.. това напоследък го пазабрявих слагам по принцип леки сенки спирала от avon .2 вида руж.балсам за устни,и червило рядко ако имам време
    Arrow бяла козметика (кремчета,маски,почистващи средства и т.н.)крем на avon с аромат на pur blanka и още едно кремче за след къпане пак на avon той е за лице но го ползвам за тяло с мирис н праскова и бадеми.ползвам и 2 тоалетни води на avon малката черна рокля и пур бланка
    2.Тяло:
    Arrow спорт (или поддържате ли форма и как)------
    Arrow продукти за кожата на тялото това по горе го написах ползвам и един червен душ гел на ейвън пак
    3.Коса:
    Arrow прическа вързана
    Arrow шампоани,балсами,маски,кои о използвате имам 2 шампояна единия е от ейвяп а др ми е за професионалта употреба.маска на дева за истощена и боядисана коса балсам един бял на орифлейм
    4.Женски тайнички, тайнички еми нямам такива май..

  15. #15
    Мега фен
    Регистриран на
    Nov 2005
    Мнения
    9 621
    1.Лице:
    гримове и начин на гримиране Гримове..нищо особено. Цветове: червено, черно и бяло...и златисто понякога. Устните - също.
    бяла козметика (кремчета,маски,почистващи средства и т.н.) Много рядко използвам такива неща...
    2.Тяло:
    спорт (или поддържате ли форма и как) Не се поддържам почти
    продукти за кожата на тялото Сапун
    3.Коса:
    прическа Дълга, черна и чуплива
    шампоани,балсами,маски,кои о използвате Шанпоан...един български за боядисана коса обикновено
    4.Женски тайнички,които си правите и действат... Всъщност, колкото по-малко се грижа за лицето си, толкова по-малко проблеми имам. Не си слагам редовно кремове и тем подобни.

  16. #16
    Фен
    Регистриран на
    Dec 2005
    Град
    mircmax
    Мнения
    194
    1. Litceto si ne go tormozia mn s grim. Slagam si spirala, fon giy ten za tumnite krugove pod o4ite, balsam za ysni, a sled tova bliasuk . Po spetzialnoto ne6to koeto pravia e 4e pone edin put v mesetza hodia na kozmeti4ka...

    2. Tqloto se staraia da go poddurjam vuv forma i liatoto hodiah da ti4am, no sega sum se otpusnala dosta . Ina4e se maja s krem4eta

    3. Kosata si qre6a po hiliadi puti na den i taka izglejda mnogo dobre, a i moiata kosa e super gista i ako neia re6a preli4a na vulna. Balsam i 6ampoan, ni6to drugo!

    4. Noktine si poddurjam, kato hodia namanikiyristka, kefi me 4e mi pravi nai-razli4ni figurkii glezotiiki, no razbira se kato si svur6a parite i ne moga da si ppozvolia da otida si gi poupraviam sama ili puk im davam edna sedmitza po4ivka (na noktita)
    Всеки ден дарявай поне по една усмивка на хората около теб.

  17. #17
    Супер фен
    Регистриран на
    Jan 2006
    Мнения
    1 187

    Re: Женски тайнички за разкрасяване

    1.Лице
    Най-често използвам черен молив,спирала и някакъв кафеникав гланц.Ако ми се занимава повечко слагам и някакви сенки съобразени с дрехите...между другото понеже съм с тъмни очи мн добре стои да се сложи някакъв кафяв грим.Смисъл той не се забелязва много много,но още повече подчертава очите и концентрира вниманието към тях и цвета им
    Ми кремове...използвам някакъв на Oriflame мене много ми харесва,защото омекотява кожата а и мирише много яко Ааа ся си купих някаква глинена маска пак на същата марка и мн ми харесва как почиства лицето
    2.Тяло
    Де да знам..от скоро ходя на фитнес
    Ми пак някви лосиони използвам.
    3.Коса
    Ми на етажи ми е косата....от доста време съм така и средно дълга е ии ся си я пускам и такаАбе харесвам си я косата
    На Sunsilk и шампоана и балсама
    4. Ооо... Ми само коремни преси правя,иначе не се занимавам с някви маски и други такива,достатъчно голям избор има в козметичните магазини и няма нужда да си ги правя самичка
    "Това,което не ме убива,ме прави по-силен"-Фридрих Ницше


  18. #18

    Re: Женски тайнички за разкрасяване

    Лице:
    Гримът ми е елементарен-черен молив и ако устните ми са напукани-балсам.Ако някоя досадна пъпка се появи на неправилно място-коректор.
    Кремове...ми понякога си слагам едно кремче с глицерин.Много е хубаво.
    Тяло:
    Спортувам,да.Волейбол-два пъти в седмицата,по час и половина(вече го направихме три пъти...в същност не съм много сигурна )Там достатъчно ни мъчат-коремни преси,лицеви опори,кофички,висим и си набираме краката...
    Иначе и тялото си го мажа с тва кремче.И се мия със душ гел Фа йогурт със кокос.Мноу му се кефя.Малко тежко мирише,но то като се сложи върху кожата и се измие после си оставя много приятен аромат.
    Коса:
    Ми...на етажи е,и е изтънена.В същност отдавта не съм ходила на фризьор,но последно беше така
    Мия я със шампоан Oriflame,с екстракт от кокос.Мале,страшен е

    Ми...тва е общо взето.

  19. #19
    1.Лице:
    Очи-черен или кафяв молив; черна, кафява или зелена спирала и сенки.
    Устни-балсамчета или слагам малко червило и върху него гланц.
    Използвам кремовете на ArOmA както и някаква маска и антибактериален тоник също на ArOmA
    2.Тяло:
    Ходя на танци 2пъти в седмицата, а в събота и неделя съм с брат ми на фитнес
    След баня си слагам мляко за тяло
    3.Коса:
    Ами или се кърдя, или се изправям
    Ползвам серията на Loreal elseve
    ...Be Yourself No Matter What They Say...
    P E A C E

  20. #20
    Мега фен Аватара на Boot
    Регистриран на
    Nov 2005
    Град
    occasion avenue
    Мнения
    5 057

    Re: Женски тайнички за разкрасяване

    1.Лице:
    гримове и начин на гримиране - не се гримирам почти, само по някой друг черен молив плякам за цвят.
    бяла козметика (кремчета,маски,почистващи средства и т.н.) Принципно си почиствам лицето със сапунче, после някъф тоник и после кремче. Примерно крем Бочко (бебешки е, струва адски малко кинти) е адски добър според всички, които са го пробвали. Иначе маски... знам 2-3-4 от тоя-оня, доста ефективни бай дъ уей, правя си веднъж-два пъти в месеца напоследък...
    2.Тяло:
    спорт (или поддържате ли форма и как) - Мързи ме зверски, но напоследък гледам да правя по стотина коремни пресички и стотина клякания преди да заспя
    продукти за кожата на тялото - Джонсън'с бейби ойл гел. Супер мазно е, много дърви
    3.Коса:
    прическа - wtf? както дойде с едно-две ластичета,
    шампоани,балсами,маски,кои о използвате - Шампоан... абе нищо специално, балсами мразя. Маски 1-2 пъти в месеца, доста ефективни. Домашни и от магъзинъ...

    Saatana vittu perkele hate crew!

  21. #21
    Повече от фен
    Регистриран на
    Sep 2005
    Мнения
    499
    между другото във всички списания напоследък в предложенията за грим никой не си слага молив.
    а за тайничките се сетих че ако имате гъста коса трябва да я изтънявате иначе седи много гадно и постоянно се заплита.

  22. #22
    Мега фен Аватара на Boot
    Регистриран на
    Nov 2005
    Град
    occasion avenue
    Мнения
    5 057
    Да бе, направо е много ужасно мацка с хубАва голяма гъста коса. Направо гнус.

    Луууда ли сииии? Не може сички да изглеждаме плешеви беееее ?! Гъстата коса си рулира от всякъде...

    Saatana vittu perkele hate crew!

  23. #23
    Повече от фен
    Регистриран на
    Sep 2005
    Мнения
    499
    Цитирай Първоначално написано от Boot
    Да бе, направо е много ужасно мацка с хубАва голяма гъста коса. Направо гнус.

    Луууда ли сииии? Не може сички да изглеждаме плешеви беееее ?! Гъстата коса си рулира от всякъде...
    твойта коса явно е рядка...

    Moderated by miloto
    т.9 от Правилника

  24. #24
    Мега фен Аватара на miloto_girl_4e
    Регистриран на
    Feb 2004
    Град
    нА плАнеТаТа зеМя
    Мнения
    6 567
    1.Лице:
    гримове и начин на гримиране амии фон дьо тен на Oriflame,спирала пак на Oriflame,молив за очи на Golden Rose,гланцове на някакви неизвестни фирми
    бяла козметика (кремчета,маски,почистващи средства и т.н.) крем за ръце и тяло на Avon ,почистващ лосион на Loreal,тоалетно пате "Па-па"
    2.Тяло:
    спорт (или поддържате ли форма и как) мързелива съм,за това само коремни преси и скачане на въже
    продукти за кожата на тялото нямам такива неща,освен един шпрей за тяло на Avon с мирис на ванилия Като се напръскам и мириша на бухтичка
    3.Коса: прическа дълга коса под раменете,леко чуплива,ама много леко,май повече се води права ,тъмно кафява Ходя си все с пусната коса,не си права прически
    шампоани,балсами,маски,кои о използвате шампоана сега ми е на Wash&Go,ако не се лъжа.. ама май си се лъжа де.. маски .. не ползвам,но на 2 седмици веднъж,след като се изкъпя си поливам косата с бира и става много готина
    4.Женски тайнички,които си правите и действат ами .. май си нямам такива тайни
    Internet,Football,Friendship,Travel,Cinema,Animals ,Movies,Music,Horror movies,Love

  25. #25
    Мега фен Аватара на Boot
    Регистриран на
    Nov 2005
    Град
    occasion avenue
    Мнения
    5 057
    Цитирай Първоначално написано от Roxy
    Цитирай Първоначално написано от Boot
    Да бе, направо е много ужасно мацка с хубАва голяма гъста коса. Направо гнус.

    Луууда ли сииии? Не може сички да изглеждаме плешеви беееее ?! Гъстата коса си рулира от всякъде...
    твойта коса явно е рядка...

    Moderated by miloto
    т.9 от Правилника
    Точно обратното. Косата ми е ебаси тропическата джунгла. От ирония не разбирате...

    Saatana vittu perkele hate crew!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си