.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 16 от общо 16
  1. #1
    MalKoto`AngeL4e
    Guest

    Малко неприятно-мазни корени,сухи крайчета

    Здравейте.Попринцип косата ми е мазна,обаче след къдрене се поисуши естествено.Но сега като порасна,си се омазнява в корените,а краищата са сухи,а след сешоар,даже като слама. Ползвам иначе шампоана на L`Oreal Elseve за нормална коса с тенденщия към омазняване и си взех маска за суха коса,която нанасям в крайчетата....Обаче ефекта не е много голям.Как да се справя с този проблем,какви продукти са потходящи?Обичам да си начупвам косата с дифузер,обаче от пяната става пак много суха и кофти...Кристалите подходящи ли са,или те са само за изправяне? Мерси на всички предварително

  2. #2
    Moqt savet e zabravi seshuara i rezkite promeni v temperaturata - ot banqta navan.

  3. #3
    Повече от фен
    Регистриран на
    Sep 2005
    Мнения
    499
    има шампоани за мазни корени и сухи краища-почти всяка марка ги има

  4. #4
    Голям фен
    Регистриран на
    Apr 2005
    Мнения
    547
    Дам,мойта коса щото е дългичка и бързо се омазняваше в корените,та ..аз имах на Garnier балсам за мазни корени и сухи краища и наистина действаше,но си го купувах 2-3 пъти и ми омръзна
    Мойта коса щото е дългичка и бързо се омазняваше в корените

  5. #5
    Vampito
    Guest

    Suvet ot li4en opit:))

    Ot li4en opit ti kazvam vnimavai mnogo s kosata si i ne si pravi experimenti.Purvo iskai suvet ot frizior i ako re6i6 da pravi6 nqkakvi promeni negi pravi sama.Probvai sus 6amplan na aroma za mazni koreni i suhi krai6ta ima nqkuv efekt,no nai-dobroto spasenie v slu4aq e da si nameri6 dobur frizior i da hodi6 nqkolko meseca da si postrigva6 kosata ,za da mahne6 izgorelite krai6tata.tova e edinstveniq efikasen na4in.Az si razvalih taka kosata s boqdisvane s gadna boq.Sega po4ti se opravih no tri meseca hodq na frizir vednuj v meseca. Ako iska6 da napravi6 ne6to za sebe si i za kosata si tva e nai efikazniq na4in

  6. #6
    гадно е ...
    !!! Н@Учи пР@ВиЛаТа п0дР0бн0 З@ Д@ М0жеШ ПоРяд@чН0 Да Ги НаРуш@В@ш !!!

  7. #7
    Може да пробваш с хума само в корените

  8. #8
    Spored men e dobre da otide6 na frizior i da ti poskusqt kosata , sled koeto da se konsultira6 s friziora koi 6ampoan protiv burzo omaznqvane e podhodq6t za teb !

  9. #9
    Цитирай Първоначално написано от Roxy
    има шампоани за мазни корени и сухи краища-почти всяка марка ги има
    +1
    момиче съм !! || Знам,че респект се пише RESPECT !!!!!

  10. #10
    Аватара на nicolepcd
    Регистриран на
    Dec 2007
    Град
    Враца
    Мнения
    2 267
    Цитирай Първоначално написано от enola
    Може да пробваш с хума само в корените
    И аз тва правя... Ама по цялата коса, щото навсякъде ми е една и съща...
    еlsy

  11. #11
    Голям фен Аватара на moonbeam
    Регистриран на
    Apr 2006
    Град
    Dreamland
    Мнения
    630
    хумата определено ще помогне, намажи си корените само, щом краищата ти са сухи, а относно сешоара-топлата струя от сешоара кара косата да се омазнява по-бързо.

  12. #12
    Супер фен
    Регистриран на
    May 2006
    Мнения
    2 123
    mi kriostalite trqbva da podeistvat dobre no pitai friziora si
    I Might Not Be The Best In The World,But The Best The World Has Ever Seen!!!!!!!!!!!

  13. #13
    Аватара на holys
    Регистриран на
    Dec 2007
    Град
    в космоса
    Мнения
    20
    за сухите краища пробвай с хубав балсам само в краищата и кристали

  14. #14
    Цитирай Първоначално написано от nicolepcd
    Цитирай Първоначално написано от enola
    Може да пробваш с хума само в корените
    И аз тва правя... Ама по цялата коса, щото навсякъде ми е една и съща...
    ама нейната само в корените е мазна така че ... :P

  15. #15
    А тази хума как се нанася-на сха коса или на мокра и по-подробно ква хума да си купя????Щото и моята е мазна и то на 2 ден и вече е мазна и тва много ме вбесява

  16. #16
    polzvai fampoan za mazna kosa i si slagai maska za istu6tena kosa na krai4etata! probvai su6to da namali6 se6oara! ostavqi kosata si da isuhne sama!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си