.
Затворена тема
Резултати от 1 до 9 от общо 9
  1. #1
    Супер фен
    Регистриран на
    Jul 2006
    Град
    на най-обичания мъж в сърцето . . .
    Мнения
    1 603

    Една рокля

    Някой някъде да е виждал такава рокля по магаизните А ако тръгна да си я шия от какъв плат мога да го направя освен от трико?
    Извинете ме за правописа , но нямам нерви за тирета и запетайки

  2. #2
    Офффф, Боже! Толкова ли не можеш да разгледаш по магазините и , ако не намериш да отидеш на шивачка и да я помолиш да ти я ушие . Пуу , то е толкова сложно , че ...

  3. #3
    Ami i spored mene e nai dobre na shivach . Toi shte ti kaje nai dobre , a i shte ima tochniq plat Inache roklqta e super

  4. #4
    Супер фен
    Регистриран на
    Jul 2006
    Град
    на най-обичания мъж в сърцето . . .
    Мнения
    1 603
    да съм искала мнения от рода на "отиди на шивач"? И сама се сещам,а може би имат достатъчно работа покрай баловете.Плата ми е пределно ясно какъв трябва д абъде,както и че на обикновена машина не може да се ушие.Моделът не е труден и мога да се справя и сама,не виждам защо ми е шивач.Попитах конкретно дали сте виждали,нищо повече
    Извинете ме за правописа , но нямам нерви за тирета и запетайки

  5. #5

    Регистриран на
    Nov 2007
    Град
    Ha MopeTo (sun)
    Мнения
    1 019
    Цитирай Първоначално написано от dark_sw
    Офффф, Боже! Толкова ли не можеш да разгледаш по магазините и , ако не намериш да отидеш на шивачка и да я помолиш да ти я ушие . Пуу , то е толкова сложно , че ...
    а на теб като не ти харесва този отговор ... кажи барем от кой град си,че да знаем какво да казваме ... акъл се иска малко
    Не Е вЯрнО, чЕ сИ На мОеТо НиВо ... Ти сИ нОмЕр 2 , а Аз НомЕр 1 [!][!][!]

  6. #6
    Да, аз съм виждала подобни модели (но с по-различни презрамки) на момичета. От Русе съм.

  7. #7
    Цитирай Първоначално написано от Kisses{P}
    да съм искала мнения от рода на "отиди на шивач"? И сама се сещам,а може би имат достатъчно работа покрай баловете.Плата ми е пределно ясно какъв трябва д абъде,както и че на обикновена машина не може да се ушие.Моделът не е труден и мога да се справя и сама,не виждам защо ми е шивач.Попитах конкретно дали сте виждали,нищо повече
    Само един въпрос щом плата ти е пределно ясен защо в 1-я пост питаш с какъв плат да си я ушиеш А и щом не ти харесват отговорите ... ми разходи се по магазините ...

  8. #8
    Супер фен
    Регистриран на
    Jul 2006
    Град
    на най-обичания мъж в сърцето . . .
    Мнения
    1 603
    попитах освен от трико, тъй като не всички машини го шият и е със специални конци. както и да е,забравете.. пубери.. нека някой модератор заключи темата
    Извинете ме за правописа , но нямам нерви за тирета и запетайки

  9. #9
    Мега фен Аватара на miloto_girl_4e
    Регистриран на
    Feb 2004
    Град
    нА плАнеТаТа зеМя
    Мнения
    6 567
    Цитирай Първоначално написано от Kisses{P}
    попитах освен от трико, тъй като не всички машини го шият и е със специални конци. както и да е,забравете.. пубери.. нека някой модератор заключи темата


    Мисля, че вече темата е изчерпана
    И следващият път се отнасяйте с повече уважение към останалите потребители
    Internet,Football,Friendship,Travel,Cinema,Animals ,Movies,Music,Horror movies,Love

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си