.
Затворена тема
Страница 1 от 8 12345 ... ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 190
  1. #1
    Guest

    Секс гафове 2005!!!!!!

    Разкажете ваши секс гафове!Не може поне един път нещо да не е станало перфектно,както вие сте го искали!!! Разкажете смешни секс случки от изминалата 2005 година

  2. #2

    Регистриран на
    Sep 2005
    Град
    след завоя, в дясно....
    Мнения
    82
    Еее...Аз пък мога да се похваля че през тази година при мен нямаше чак такива запомнящи се гафове
    НеЗнаМ каКво ИсКаМ, аМа гО иСкАм ВеДнаГа!!!
    http://www.tgcom.mediaset.it/bin/448.$plit/C_0_articolo_277592_immagine.jpg

  3. #3
    Guest
    той вади презерватив и на мен ми
    се привидя, че е от тия от по 20 стотинки
    и си викам на акъла..нема да стане бате
    и изцепвам без да мисля"Кво е тва?"(като
    имам предвид марката ест.)
    и той..."ми презерватив.."
    после се оказа, че е дюрекс...
    а той помисли, че съм девствена и не съм
    виждала презерватив

  4. #4
    тоя гаф е доста банален ама кво да се прави
    обърках името на мацката, при което тя буквално ми стана от оная работа

  5. #5
    не мога да кажа 4е съм имала гафове

  6. #6
    Мега фен
    Регистриран на
    Nov 2005
    Мнения
    9 621
    Правим ние секс, на мен ми стана доста странно и реших да му захапя зърното...обаче май прекалих със силата...той не каза гък, обаче направи е бати физиономията...добре, че се оказа, че зърното е живо...

  7. #7
    Guest
    Престой в чужбина, чужденка, презерватив, чукане - знаете как е ... докато не дойде румсервиза - тия как чукат не е истина : викам - по-късно - ама не, тия продължават да чукат по вратата, аз се шашардисах, капута остана на кревата после три дни съм се чудил дали ще ставам баща на западно-европейче

    Отпреди няколко дни : у нас, мноооого здрав секс, тя си тръгва на другия ден (заминава си, беше на гости) и викам на баба ми :
    Е, най сетне ще можеш да си спиш в твойто си легло !
    а тя :
    Ми....уно малко мокро, язе смених чаршафите щото уно мокро

  8. #8
    Фен
    Регистриран на
    Sep 2005
    Град
    anywhere but here
    Мнения
    142
    neshto mnogo chesto sreshtano - prejdevremenno izprazvane. taka kato stane e krivo i na dvamata.
    "Любовта е по-мъдра от философията, при все,че философията е мъдра, и по-могъща от властта, при все, че властта е могъща" - Оскар Уайлд

  9. #9
    Супер фен
    Регистриран на
    Jun 2005
    Мнения
    1 162
    Ami zadavih se kato glutnah
    Znam, 4e be6e dosta tupo, ama nqma6e kfo drugo da napraq, be6e si ujasTno
    Drug gaf - na partniora mi ne mu stana, kato hem si li4e6e 4e be6e max vuzbuden ...

  10. #10
    vednaj se okaza 4e mu e tesen prezervativa nqkav defekten se okaza..
    drug pat to4no posredata mu zvanna maika mu
    Не е важно дали някой говори зад гърба ми.Важното е като се
    обърна да млъкне!!



  11. #11
    Гафове през 2005 не съм имал... имах през 2004.

    "Music, sweet music, I wish I could caress, caress, caress..."

  12. #12

  13. #13
    Голям фен
    Регистриран на
    Sep 2005
    Град
    Стара Загора
    Мнения
    780
    Цитирай Първоначално написано от sineoka_kukla
    Ami zadavih se kato glutnah
    тва и на мен ми се е случвало
    Или преодоляваш страха си и излизаш на сцената или цял живот оставаш зад кулисите...

  14. #14

    Регистриран на
    Jan 2005
    Град
    Varna
    Мнения
    16
    Pravih mu svirka,toi be6e legnal,a az - v krakata mu,bqh s pusnata kosa i tq se be6e pazpilqla navsqkyde,tyi kato e dylga.Sled kato obyrnah malko vnimanie na topkite mu se vyrnah malko po-nagore i s ujas razbrah,4e kosata mi leko se e oplela okolo 4lena mu,ne posmqh da mrydna dokato ne q otpletoh,za da ne go zaboli
    Ако бъде погледната със страстно око, действителността може да бъде приказна...

  15. #15
    Повече от фен
    Регистриран на
    Oct 2005
    Мнения
    337
    Mi az za 2005 nemam gafove i slava bogu :P

    [b][i]Les larmes qu'on s'efforce de cacher sont toujours les plus sinc

  16. #16
    Tochno v kraq na edna bezgafova godina gi napravihme 2 za edna vecher.
    Znachi sami sme v nas, na legloto pravim sex i tukmo sme se razgoreshtili.... Az obache ne sum zatvorila vratata plutno i kucheto mi kato chula zvucite se promuknala vutre. S edin skok se ozova vurhu gurba na priqtelq mi...HAHAHAH...toy izvika zashtoto tq si beshe zabila noktite v nego....posle dokato q izkaram ot staqta...mina ni kefa. Tamun go napravihme i veche dovolni sme se zaputili kum banqta, az vlizam vutre a toy otiva da si vzeme kurpata ot staqta.....GOL.....i tochno v tozi moment brat mi se pribira.....sreshtata beshe krasiva!!!!!
    Докато има хора, които ме обичат аз ще дарявам света с усмивка и щастие!!!! Усмихвайте се....

  17. #17

    Регистриран на
    Nov 2005
    Град
    Sofiq Grad
    Мнения
    88
    Auu kvo se setih ..edin sledobed sme se metnali s priqtelq v krevata i az sym sys svaleni dynki kakto sami se se6tate,oba4e poneje na6te bqha v ky6tata(na 1viq etaj) trqbva6e da sme mn tihi i byrzi.I v nai gore6ata to4no naprao mi ide6e da kre6tq samo se 4u otvarqne na vrata ottam kato skivah maika mi naprao se nasrah posle gajeto mi go be6e strah da si trygne ot nas Drugo deto se setih praihme go na edna polqnka v kola i sled nekvo si vreme tam se vijda nqkyv siluet deto se dviji kym kolata,idva edin az se zagyrnah s qkketo i toq tropa na djama.otvarqm az toq nekyv sotadjiq...vika kvo praite..emi ni6to...i toi vika gledam ste se razgore6tili ok..oba4e da ne se drusate ...az izpadnah v ebati hileja toq verno si e pomislil 4e 6myrkam
    Бъди Горда В Любовта
    Бъди Силна В Обичта И Не Презирай Нищо На Света Защото Всичко Е Шега !

  18. #18
    Голям фен
    Регистриран на
    Jan 2004
    Град
    Na nebeto sred zvezdite
    Мнения
    836
    mi na4i vedaj povarnah ot spermata na bivshia i mi beshe mnogo gadno..ma naprao si povarnah..!!!A drug pat pak kak si se e``m i mama zvani i az si se klata i si lafa nqma problemi beshe qko!!!

  19. #19
    Guest
    аахахахахаха и на мен тфа с мама
    ми се случи ужас беше а тя както не
    може да проведе разговор по-къс от
    5 минути с мене...даже по ГСМ...ужас
    ама то беше тая година вече де...

  20. #20
    Повече от фен
    Регистриран на
    Oct 2005
    Мнения
    337
    Цитирай Първоначално написано от Lola Bunny
    аахахахахаха и на мен тфа с мама
    ми се случи ужас беше а тя както не
    може да проведе разговор по-къс от
    5 минути с мене...даже по ГСМ...ужас
    ама то беше тая година вече де...
    Hahahha mnogo e gadno!

    [b][i]Les larmes qu'on s'efforce de cacher sont toujours les plus sinc

  21. #21
    [quote

  22. #22

    Регистриран на
    Sep 2005
    Град
    Varna
    Мнения
    14
    az imah edna slu4ka s moita priatelka kato ni be6e parviq pat oba4e az bqh v priqteli i sa bqh napil stabilno tq mi vika are na kafe v 12 4esa skivame sa i tq ma kara u tqh i az nemojah da q iz4ukam 6tot edvam sa darjah

  23. #23
    Guest

    haide...

    4AKAM OSTE SEX GAFOVE))))

  24. #24
    Мега фен
    Регистриран на
    Nov 2005
    Мнения
    9 621
    Вчера си се таковаме на леглото на техните към обяд, бяхме се разгорещили яко и по едно време чуваме чукане по стената...и трябваше да се сдържам после, което много мразя...а тези хора никога преди не са се оплаквали, а ние съвсем не сме тихички...

  25. #25
    ам начи с едно моомче го правихме за пръв път и някви тъкмо сме се разгорещили и той не мое уцели мястото.на мене чак ми стана смешно пък той горкия..

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си