.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 5 от общо 5
  1. #1
    abcdefghij
    Guest

    Първа среща

    Здравейте! Досега не съм имал приятелка, а другата седмица имам среща с момиче и съм леко притеснен ...
    Бихте ли ми дали няккави съвети как да се държа и за какво да говоря ?
    Благодаря предварително!

  2. #2
    Фен Аватара на UnBornKb
    Регистриран на
    May 2004
    Град
    Ямбол
    Мнения
    131
    Просто бъди себе си, бъди естествен. Заговори я за нещо, което знаеш, че харесва, за някакви общи интереси...
    At the moment there are six billion people in the world, six billion souls, but all I need is ONE!

  3. #3
    abcdefghij
    Guest
    Работата е там, че не знам почти нищо за нея, не знам от какво се интересува, какво харесва и т.н.
    Няма ли някакви "общи" въпроси, които се задават п принцип на всяка първа среща ?

  4. #4
    питай я дали има хоби(няма начин да си няма)..опитай се да намериш общи интереси..само не се притеснявай шото ше усети че не си спокоен и тя ще почне да се притеснява..а това не е хубаво..опитай се да я разсмиваш(но не кретенски шеги!)бе няма нищо страшно няма да те изяде айде успех
    If idiots could fly, This forum would be an airport!!!

  5. #5
    Какво каза в по горниоте постове бъди искрен...бъди себе си не лъжи...дано се получи нещо между вас.Успех
    Как Да Ти Кажа Че Те оБичАм,КоГатО Те ГледаМ с ДруГa Да ВърВиш?Как Да Ти КаЖа Че По ТеБ сЕ УвлИчаМ,КогАт0 с РадоСт Не Ме ПозДраВи?Как Да Ти Кажа Че По Теб КопНея, КоГато оБиДи БезБроЙ Ми Дари?Как Да Ти КаЖа чЕ НаСила Се Смея ЗащоТо ОтВъТре Ме БоЛии

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си