.
Отговор в тема
Страница 1 от 3 123 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 52
  1. #1
    vafafa
    Guest

    Epilirane na triugulnika

    Moje bi vuprosa mi e glupavichuk no vse pak! Kak se epiilira triugulnika v smisul to4no tam ot dolo epilira li se ,ako se epilira nqma li da se razdurpa tva.... plss pi6ete

  2. #2
    Ooo...neiskam i da si pomislqm,kamoli da probvam
    Хуя до края и душата в рая!

  3. #3
    Ммм..........тва е гадничко и блезничко..........особено отдолу...

  4. #4
    Повече от фен
    Регистриран на
    Mar 2006
    Мнения
    414
    Цитирай Първоначално написано от a_curious_girl
    Ммм..........тва е гадничко и блезничко..........особено отдолу...
    Mhm.. taka si e ama nqma na4in.. Prosto vnimavai !A ako moje6 da iztarpi6 otidi na kozmetik da ti napravi kola maska .. Pone 6te si gladka za po dalgo !

  5. #5
    Пепи Пекторалиса
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от Stasi`f`
    Ooo...neiskam i da si pomislqm,kamoli da probvam
    Е кво ти там космата ли ще си седиш?!

  6. #6
    Голям фен
    Регистриран на
    Mar 2006
    Град
    дианабад
    Мнения
    688
    По принцип "to4no tam ot dolo" е възможно да се обезкосмява. Ти си избираш как. Едно момиче беше писало, че има много малко и малки косъмчета и с епилатора не я боли - честно, опитах съвсем малко - не ми е по възможностите да го издържа, предпочитам с кола маска. Иначе от епилатора няма да ти стане нищо (разтегне,отпусне) на кожата, където и да било.

  7. #7
    Guest
    Kola maskata spored men e nai-dobroto re6enie,za6toto na vsqkade premahva dosadnite kosam4eta,a i posle si "meki4ka" kato bebe6ka koja za dalgo vreme.Prosto trqbva da potarpi6 parvite dva pati i posle nqma da te boli.A sa6to i trqbva parviq pat da sa ti dostata4no golemi za da ne te boli mnogo Ot 1 godina go pravq(vpro4em hodq na kozmetik,za6toto sama ne moga na vsqkade) i sam mn dovolna

  8. #8
    Голям фен
    Регистриран на
    Jun 2006
    Мнения
    584
    naistina e nai dobre s kola maska.az li4no nqkoi pyt za po-byrzo gi maham s epilatora no kojata stava po-gruba i se poqvqvat pyp4ici,za tova ne go prepory4vam

  9. #9
    Мега фен
    Регистриран на
    Apr 2006
    Град
    Tam kyDetO Sym veChno vLubenA
    Мнения
    3 852
    Az predi se brysneh..i edin pyt reshih da vidq kfo she stane ako probvam s epilatora..i eksperimenta mi beshe prosto genialen...pusnah si kryf...

  10. #10
    kkiki
    Guest
    E kakva e razlikata mejdu epilirane i kola maska az mislq 4e i s dvete stava dobre ,koi kakvoto si ima

  11. #11
    Az predi se brysneh..i edin pyt reshih da vidq kfo she stane ako probvam s epilatora..i eksperimenta mi beshe prosto genialen...pusnah si kryf...
    Haha,ne moje bez kruv macka NO opredeleno e po-dobre pone purvite puti da si otide6 na kozmetik,6te si sigurna 4e nqma da se vuzpali,te tam te porusvat s edna pudri4ka malko e nepriqtno,no puk posle nqma takuv kef...gladko i meko:P struva si opredeleno epilatora go ostavete za po-kusno

  12. #12
    Фен
    Регистриран на
    Nov 2005
    Град
    nqkade tam...
    Мнения
    181
    kozmetika si e kozmetik..ako te e sram davai s brysna4a.az li4no ne dyrja mn mn na bolka i zatva kremove,kozmetici ala-bala..
    za vseki ima lubov...no nai-4esto nie sre6tame tazi lubov v nai-nepodhodq6tiq 4ovek..Tova ne biva da ni spira.Lubovta ne pita nito koi,nito koga,nito kade.nie prosto trqbva da i se pod4inim....]]

  13. #13

    Регистриран на
    Jun 2006
    Град
    BG-Ruse
    Мнения
    5

    epilirane na triygylnika

    EPILIRAI - NQMA STRASHNO - NA 3-TOTO KOSYM4E SVIKVA6 S BOLKATA. AZ POLZVAM I KOLA I EPILATOR - ZAVISI OT VREMETO, S KOETO RAZPOLAGAM. VE4E PRODAVAT EPILIRASTI LENTI - VSI4KO TI E GOTOVO-NAGLASENO - SAMO LEPI6 I DYRPA6 I ZA 1 4AS SI GOTOVA.

  14. #14
    Аз също предпочитам козметика или домашната кола маска с ленти,с епилатора ме боли ужасно много и не ми е по силите.

  15. #15
    Kakuv 4as? za 5 min gi maha kozmeti4kata. za kvo da se mu4i6? i ot kakvo da te e sram,na neq tva i e rabotata,vijdala e mn takiva kato nas i gi zabravq sled kato si trugnat nai-mn da te poobsudi s nqkoq kolejka,ama dreme ti

  16. #16
    Супер фен Аватара на ycMuBkaTa
    Регистриран на
    Aug 2004
    Град
    Beyond the door, there`s peace, I`m sure,and I know there`ll be no more...tears in heaven
    Мнения
    1 173
    Аз лично карам с епилатора-наистина боли, но се свиква и след 2-3 път вече не ти прави впечатление...
    ...На колене той моли я,
    не зная как да ти го обясня.
    Става дума,че не искам нищо повече от това
    да остарея заедно със теб,
    да ме направиш по-добър човек!
    Тръгваме боси,пътят не е лек,
    но сега ще бъдеш мое слънце,
    аз пък-слънчоглед!

  17. #17

    Регистриран на
    Aug 2006
    Град
    plovdiv
    Мнения
    58
    NQMA LI NQKAV PO BEZBOLEZNEN NA4IN?EDNO VREME IMA6E NQKAV PREPARAT ZA OBEZKOSMEVANE DETO SE PR1SKA I STAVA NA PQNA SEDE6E SE IZVESNO VREME I SE OTMIVA. MAI DEISTVA6E AMA SQ NE SAM GO VIJDALA.

  18. #18
    Guest
    ako si se brasnala i kosuma ti e mnogo tvurd s epilator 6te umre6 ot bolka,aide otstrani po biva,oba4e otdolu samo s brasna4,ujasna e bolkata

  19. #19
    Мега фен
    Регистриран на
    Nov 2005
    Мнения
    9 621
    Абе, няма ли упойка? Не мога ли да си бия лидокаин или нещо подобно...страх ме е от болката.

  20. #20

    Регистриран на
    Aug 2006
    Град
    plovdiv
    Мнения
    58
    jejejej tova be6e qko,no ne s1m 4uvaa za upoiki ako ima az s1m p1rwa

  21. #21
    pri vseki e razli4no,imamedna pritelka koqto se epilira navsqkyde i triugalnika i otdolu i nma prob,ama men me boli adski mn ta polzvam samobrasna4ka...A za kryv,kato opitah imah malko tam kydeto islizaha koren4etata na kosym4etata,ama opittaj

  22. #22
    Голям фен Аватара на _crazy_baby_
    Регистриран на
    Jul 2006
    Град
    Русе
    Мнения
    580
    Zdr misleh da otvarqm nova tema no nqma iskam da mi pomognete vzeh si nqkakvi lenti Taky i mislq s tqh da si epiliram triguglulnika vuprosut mi trqbva li predi tova da napravq neshto za ne izlqzat nqkvi pup4icii i kolko gore dolu trqbva da sa dulgi kosum4etata da si gi mahna pls pomognete
    No matter where you go, there they are...

  23. #23
    Мега фен Аватара на krem4et0
    Регистриран на
    Mar 2004
    Град
    Свищов
    Мнения
    13 588
    1 път пробвах с ленти и нищо не стана-не ме боля,ама и косми не изтръгна.Аз си ползвам крем-депилатоар и съм доволна.2 пъти седмично и е супер.За кола маска и епилатор нм не ща и да чувам.
    Днес обаче четох,че епилирането на интимните части не е препоръчително,зящото засилва инфекциите.Все пак косъмчетата там си имат своето действие-механично спират микробите.за тов гинеколозите не го препоръчват.мен взе да ме хваща страх.Ако не правех секс изобщо нямаше вече да си махам космите-по-добре да съм здрава!

  24. #24
    Мега фен
    Регистриран на
    Nov 2005
    Мнения
    9 621
    Така е, но пък космите допълнително подгряват влагалището, което увеличава вероятността от гъбична инфекция. Гъбичките виреят на влажни и топли места, а влагалището е винаги влажно и топло. На мен ми харесва да съм гладка там - чувствам се чиста.

  25. #25
    Мега фен Аватара на krem4et0
    Регистриран на
    Mar 2004
    Град
    Свищов
    Мнения
    13 588
    И на мен така ми харесва,но защо след като по твое мнение космите увелчават гъбичните инфекции,е естествено да ги има там?

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си