.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 18 от общо 18

Тема: L-Carnetine

  1. #1
    Eskdosk
    Guest

    L-Carnetine

    На 14 години съм и тежа 90кг(не ми личат де) ,1.77м

    Искам да попитам,всеки ден правя упражнения в нас ,ще ми навреди ли ако използвам и L-Carnetine

  2. #2

    Re: L-Carnetine

    Цитирай Първоначално написано от Eskdosk
    На 14 години съм и тежа 90кг(не ми личат де) ,1.77м

    Искам да попитам,всеки ден правя упражнения в нас ,ще ми навреди ли ако използвам и L-Carnetine
    Не съм много запознат с L-Carnetine,но мисля,че на твоите години не е много полезно да пиеш такива работи...Но по-добре питай във форума на bb-team - там ще ти дадат наистина компетентно мнение по въпроса.

  3. #3
    edva li 6te ti stane ne6to 6toto tva e samo hranitelna dobavka
    btw kazva se L-Carnitine

  4. #4
    Повече от фен
    Регистриран на
    Sep 2006
    Град
    lunata
    Мнения
    357
    Иди си напрай хормонални изследвания в болницата, спри да ядеш сладко, мазно и въобще рафинирани храни. Кви упражнения ? Ходи на фитнес карай колело, латото ходи да пруваш и напрай сичко възможно , за да разкараш от себе си лайната.

    Хранителни добавки след 2-3 месеца яки упражнения ! Пий по 2-3 литра МИНЕРАЛНА вода на ден, пий зелен чай, яж повече пиле/риба/телешко. Яж зеленчуци в промишлени количества. Яж цитрусови плодове сутрин след ставане - лимон, грейпфрут.

    Абе ще се справиш, само си направи ХОРМОНАЛНИТЕ изследвания !

  5. #5
    Фен
    Регистриран на
    Aug 2006
    Град
    Русе
    Мнения
    108
    Л-карнитин (L-carnitine) е добавка за изгаряне на подкожни мазнини .30-40 минути кардио тренировка във фитнеса .Препоръчвам ти течен л-карнитин а не на хапове.Взема се по две супени лъжици преди тренировка. Обърни внимание на храната ! Ограничи се . яж повече плодове и зеленчуци

  6. #6
    Повече от фен
    Регистриран на
    Sep 2004
    Град
    ямбол
    Мнения
    300
    според мен миличка си доста дебела
    аз съм 1,75 и когато бях 58 ми тежеше изглеждах ужасно а камо ли да съм 90 независимо че си 1,77 на 14 год не е нормално
    ходи на фитнес и вземай л-карнетин малко диета ограничаване но не очаквай чудеса първите дни дори първия месец трябва се постоянство
    абе защо не мислите какво ядете?
    забелязвам особенно момичетата с едни гореми оголели със сланини
    отвратително е

  7. #7
    Цитирай Първоначално написано от svetla_88
    според мен миличка си доста дебела
    аз съм 1,75 и когато бях 58 ми тежеше изглеждах ужасно а камо ли да съм 90 независимо че си 1,77 на 14 год не е нормално
    ходи на фитнес и вземай л-карнетин малко диета ограничаване но не очаквай чудеса първите дни дори първия месец трябва се постоянство
    абе защо не мислите какво ядете?
    забелязвам особенно момичетата с едни гореми оголели със сланини
    отвратително е
    Що има толко тъпотия на тоя свят!?

    Иначе по темата. С Карнтин няма да свалиш. Трябва ти подходяща диета и нужното физическо натоварване на първо място.
    „Има две неща: наука и предубеденост; науката създава познание, а предубедеността — невежество.“

  8. #8
    Guest
    и САМО НА ГЛАДНО се взима л-карнитина
    Ако искаш пробвай кленбутерол 100% ще изчистиш и при това бързо

  9. #9
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от Пепи Пекторалиса
    Цитирай Първоначално написано от svetla_88
    според мен миличка си доста дебела
    аз съм 1,75 и когато бях 58 ми тежеше изглеждах ужасно а камо ли да съм 90 независимо че си 1,77 на 14 год не е нормално
    ходи на фитнес и вземай л-карнетин малко диета ограничаване но не очаквай чудеса първите дни дори първия месец трябва се постоянство
    абе защо не мислите какво ядете?
    забелязвам особенно момичетата с едни гореми оголели със сланини
    отвратително е
    Що има толко тъпотия на тоя свят!?

    Иначе по темата. С Карнтин няма да свалиш. Трябва ти подходяща диета и нужното физическо натоварване на първо място.

  10. #10
    Цитирай Първоначално написано от Пепи Пекторалиса

    Иначе по темата. С Карнтин няма да свалиш. Трябва ти подходяща диета и нужното физическо натоварване на първо място.
    аве тва се пие преди тренировка и за да го ползваш ти трябва и всекидневно физическо натоварване-във фитнес,на стадиона ... А,ако някой си мисли,че може да си го пие честичко,а спорт не е практикувал през живота си да не очаква да отслабне ...

  11. #11
    Супер фен Аватара на evil_lady_in_black
    Регистриран на
    Nov 2006
    Град
    извън всякаква реалност
    Мнения
    1 057
    Един мой приятел е борец и го карат да пие L-Carnitine за да отслабва и нз каза че като го изпил цялото шише отслабнал с 10 кила ама според мен не е много полезно да се пият такива глупости а и като не ти личат 90-те килца можеш да не ги сваляш

  12. #12
    Повече от фен
    Регистриран на
    Dec 2006
    Мнения
    457
    nqma da komentiram drugite mneniq ! prosto 6te kaja 4e l-carnitina nqma smisul da se priema bez da ima kardio natovarvane ( ako ne ti4a6 ili ne6to podobno ot koeto qko da se poti6 okolo 30min) na4i nqma smisul da go pie6 toq l-carnitin1 ako vse pak iska6 ne6to za piene si vzemi fat-burner no vsi4ko e edna cqla suvkupnost ot dieta trenirovka i dobavkite nakraq

    skype: lucifer___

  13. #13
    alooooo
    Guest

    eho

    iskam da popitam ako vzemam l-carnetine i imam hormonalni problemi 6te popre4i li ne6to ako go vzemam?

  14. #14
    Повече от фен
    Регистриран на
    Aug 2006
    Град
    Точно зад теб ;)
    Мнения
    308

    Re: eho

    Цитирай Първоначално написано от alooooo
    iskam da popitam ako vzemam l-carnetine i imam hormonalni problemi 6te popre4i li ne6to ako go vzemam?
    да

    Не се доверявай на блясъка в очите на някой,защото това може да е слънцето,прозиращо през кухата му тиква!

  15. #15
    Повече от фен
    Регистриран на
    Dec 2006
    Мнения
    457

    Re: eho

    Цитирай Първоначално написано от alooooo
    iskam da popitam ako vzemam l-carnetine i imam hormonalni problemi 6te popre4i li ne6to ako go vzemam?
    nem l-carnitina nqma mnogo ob6to s hormonite vzimai si go ak oima efekt

    skype: lucifer___

  16. #16
    Супер фен
    Регистриран на
    Dec 2004
    Мнения
    2 009
    Цитирай Първоначално написано от [Lucifer
    ]nqma da komentiram drugite mneniq ! prosto 6te kaja 4e l-carnitina nqma smisul da se priema bez da ima kardio natovarvane ( ako ne ti4a6 ili ne6to podobno ot koeto qko da se poti6 okolo 30min) na4i nqma smisul da go pie6 toq l-carnitin1 ako vse pak iska6 ne6to za piene si vzemi fat-burner no vsi4ko e edna cqla suvkupnost ot dieta trenirovka i dobavkite nakraq
    Така е.

  17. #17

  18. #18
    Guest
    Моме несе отчайвай .. и несе забърквайте с тия добавки и тия глупости ..
    Само щи кажа че на всички добавки пише цитирам :
    " С ТАЗИ ДОБАВКА ЩЕ СВАЛИТЕ КИЛОГРАМИ "
    "ако вкарате и диета и упражнения"

    По същата логика ... като седиш и гледаш телевизия .. и като вкараш диета и упражнения пак ще сваляш ..
    Когато ядеш сладолед ... и правиш упражнемия пак сваляш килограми .. така че то не е толко от яденето колкото до тренирането ..
    Някой ся ше каже " Ми то всички викат че 90% е ядене и 10% трениране .. "
    Ако беше така всички щеха само да ядът и да са по състезания за вдигане на щанги ... или нещо такова ..
    Както и да е супер индивидуално е за всеки .. ако разбираш английски влез в metacafe и там намери един user bodyperformancetv
    и изгледай тия работи много са яки ..

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си