zdraveite na vsi4ki momi4eta opitva6ti se da izglejdat dobre!!!az sam na 15 i sam 165 i teja 52kg...predi 1 godina bqh dosta pove4e i sega izglejdam dosta po dobre i sam dovolna ot sebe si bez da se izmu4vam izli6no!!!..moga da vi kaja 4e znam kakva muka e da pazi6 dieti absolutno vsi4ko sam probvala,ne kazvam 4e ne se otslabva ama si e napravo muka da qde6 nekvi gadosti i to edno i su6to i da te zaduljavat kakvo i koga da go qde6-pulna prostotiq!!!napravo si sasipva6 nervite!!!ot kakto po4nah da pravq tova koeto 6te vi spodelq ne stiga 4e otslabnah dostatu4no puk i si podurjam formata i v momenta i da vi spomena poprincip dosta burzo ka4vam!!! mnogo hora kazvat 4e da broi6 kalorii e tupo i bezmisleno ne e taka!!!-tva e moqta taina!v internet ima mnogo saitove kadeto sa dadeni v po4ti vsi4ki hrani kolko kalorii ima za opredeleno koli4estvo!
znaete li kakvo pravq stavam sutrin i prosto mislq kakvo mi se qde nqma zabraneni hrani vaprosa e da sa v neobhodimoto koli4estvo kalorii..az naprimer sam si napravila edno spisa4e s hranite i taka...az naprimer poemam dnevno po okolo 1000-1200 kalorii...i qm kakvoto i kogato mi se qde...naprimer qde mi se 6okolad mi ok kupuvam si 1 i si go izqjdam i ne se mu4a da izqm 1 blok4e i da si zabranqvam da go izqm celiq v 1 6okolad kakuvto i da e ima okolo 500-600 kalorii i pak mi ostavat o6te da qm i drugo ...hapvam pica abe vsi4ko samo gledam kolko kalorii e v spisa4eto i gotovo ....ako iskate puk da otslabnete po burzo namalete kaloriite na 800 primerno vupreki 4e tova e dosta malko no vie si precenete!!!
eto tova e moqta taine bez li6eniq OT ABSOLUTNO NI6TO.....I SE OTSLABVA PRI TOVA!!!!
e mersi na tezi koito sa imali tarpenie da pro4etat tova.....i uspeh!
spodelqte mnenieto i rezultatite!!!