.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 13 от общо 13
  1. #1
    ivito
    Guest

    Moderated: За първи път незнам как да спечеля някого?

    zdraveite!problema e sledniq - hodeh s edno mom4e koeto v na4aloto pokazva6e 4e ima 4ustva no vs go misleha 4e e s momi4etata samo zaradi sex-a i az si imah edno na um.sled tova nqkak si sprq da mi pokazva kakvo 4ustva i az napravih edna ujasna greshka.edna ve4er se napihme s pr-ki i az se celuvah s nai dobriq mi pr-tel i estestveno " dobrojelateli" dookrasili istoriqta i az ne uspqh da mu obesnq.i sega ujasno mn iskam da byda s nego za6toto si go obi4kam i toi kaza 4e me obi4a i mi e prostil no ne moje da e s men.za parvi pat nz kak da spe4elq nqkogo....daite nqkakvi syveti pls! spored nai dobriq mu pr-tel 6te se opravim no az ne vqrvam.molq pomognete!

    Moderated by ^npocTo^a3^f^
    Точки 1 и 7 от правилника!
    Благодаря!

  2. #2
    Голям фен
    Регистриран на
    Jan 2006
    Град
    9-to RPY(raionnoto v lulin)
    Мнения
    681
    offffffff mnoo se draznq taka nqkoi kato kaje OBI4KAM SI GO..... mi kato si go OBI4KA6 6te nameri6 na4in be!a i da si mislila kakvo pravi6
    ebavai,preebavai,naebavai,zaebavai NO zaradi putka,putka ne stavai!!!

  3. #3
    Повече от фен
    Регистриран на
    Dec 2005
    Град
    ruse
    Мнения
    344
    i az mislq, 4e svremeto 6te se opravite, moje bi prosto mu trqbva malko vreme da pomisli i ako naistina te obi4a otno6eniqta vi 6te se opravqt. ina4e prosto badi mila i mu dokaji, 4e go obi4a6 i 4e naistina sajelqva6 dokato e vreme

  4. #4
    Супер фен
    Регистриран на
    Dec 2003
    Град
    in the middle of nowhere
    Мнения
    1 648
    Говори с него и му кажи,че наистина го обичаш и се съберете пак!

  5. #5
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от MAFIOZO
    offffffff mnoo se draznq taka nqkoi kato kaje OBI4KAM SI GO..... mi kato si go OBI4KA6 6te nameri6 na4in be!a i da si mislila kakvo pravi6

    shto be chovek ,stavat ponqkoga greshki,ti ne si li si pomislql za druga ..?!?Samo ne kazvai Ne,che nqma povqrvam vseki pone vednyj v jivota si izneverqva(poradi red pricini)dali za 1 vecher ili za poveche vreme..ne se znae
    a otnosno temata ,syblazni go ,celuni go i mu kaji kolko dddyrjish na nego

  6. #6

    Регистриран на
    Apr 2005
    Град
    na mnogo mesta
    Мнения
    71
    nai-dobre govori s nego za da moje toi da razbere 4uvstvata ti.spored men 6te se opravite,no trqbva malko vreme da mine.i az da sam na negovo mqsto i az 6te iskam da iz4akam malko
    Pepelta e po-velika ot prastta,za6toto e gorqla!

  7. #7
    Голям фен
    Регистриран на
    Jan 2006
    Мнения
    982
    Nikoi nemoje da znae dali shte se suberete ili ne..wupreki,che mnogo hora sa si mislili,che e s momichetata si samo zaradi sex-a moje da greshat..,t.e. da ne moje ili da ne iska da prieme,che si mu iznewerila-wse pak towa dosta nakurniawa samochuwstwieto mu..gowori s nego i mu kaji neshtata takiwa ,kakwito sa!Success !
    I like to watch you sleep at night
    To hear you breathe by my side..

  8. #8
    Голям фен
    Регистриран на
    Jan 2006
    Град
    9-to RPY(raionnoto v lulin)
    Мнения
    681
    sa 4e sam izneverqval da priznavam no posle kogato momi4eto razbere i mi kaje KRAI zna4i KRAI a ne da xodq da se molq kato parcal za da me obi4at
    ebavai,preebavai,naebavai,zaebavai NO zaradi putka,putka ne stavai!!!

  9. #9
    Супер фен Аватара на rusalkata_
    Регистриран на
    May 2005
    Град
    някъде до теб...
    Мнения
    1 820
    ами...какво да направиш?опитай се все пак за последно да спечелиш доверието му...но ако той не иска и каже че не иска да има нищо общо с теб,съобрази се с желанието му...и друг път помисли преди да се целуваш с някой...
    ♥ Усмихвай се - това кара хората да се чудят какво мислиш ♥

  10. #10
    Супер фен Аватара на CVETELLINA
    Регистриран на
    Aug 2005
    Град
    ПлеВеН
    Мнения
    1 468
    еми трябва да поговориш с него и да се опиташ да му обясниш,че ти обичаш него и ,че тази изневяра не е значела нищо за теб и ,че си направила тази грешка,защото си мислела че м/у вас вече няма чувства....ако така е станало наистина де ....според мен това би трябвало да ти помогне Успех
    f@nt@zi@

  11. #11
    Повече от фен Аватара на gorskata_feja
    Регистриран на
    Jan 2006
    Град
    v nas
    Мнения
    301
    Az si mislq, 4e trqbva da sednete 2-mata s nai-dobriq ti fr i mom4eto, koeto obi4a6 i da se opitate da mu obesnite kvo e stanalo to4no
    Не мога времето сега назад да върна,грешките които съм допусналa няма как да променя и не искай ти назад да се обърна,а накарай ме напред да продължа!!!

  12. #12
    Говори с него.(По)кажи му че наистина съжаляваш. Кажи му истината - че наистина го обичаш и че това е било ужасна грешка. Но му дай малко време - сега е много наранен и в сърцето си, все още не ти е простил.

  13. #13
    ivito
    Guest
    blagodarq vi za pomoshta. 6te opitam pak... kakvoto stane..ne moga da go nakaram na sila.blagodarq vi pak

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си