.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 21 от общо 21

Hybrid View

  1. #1
    Супер фен
    Регистриран на
    Jul 2004
    Град
    Varhu klaviaturata!
    Мнения
    1 217

    podarak za sv valentin

    iskammalko pomo6t za moeto om4e.... imam dve idei za podarak no dilemata e ogromna kajete mom4eta koe predpo4itate i momi4eta spored vas koe po podhodq6to -sexy bokserki ili vazglavni4ka za sv valentin(btw toi obi4a vazglavnici) ... ta kajete si mnenieto...

  2. #2
    Мега фен
    Регистриран на
    Oct 2005
    Град
    Няма усмивки тук, само човешки боклук..
    Мнения
    3 179
    http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=28801
    http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=28817
    ina4eee mislq 4e 6tom obi4a vuzglavnici ako se postarae6 malko pove4e moje da mu podari6 nqkva sladka vuzglavni4ka vuv formata na sur4ice i tam pandelki djundjurii i otgore da si narisuvana ti ili ne6to podobno
    Така стоят нещата,
    cилата определя правилата -
    Добре дошли на нашата забава,
    cамо силните оцеляват!



  3. #3
    Супер фен
    Регистриран на
    Jul 2004
    Град
    Varhu klaviaturata!
    Мнения
    1 217
    kvo mi gi dava6 teq temi-da ne pitam za smsi i karti4ki ili kav podarak-zadala sam konkreten vapros?!

  4. #4
    Мега фен
    Регистриран на
    Oct 2005
    Град
    Няма усмивки тук, само човешки боклук..
    Мнения
    3 179
    Цитирай Първоначално написано от Taina{}
    kvo mi gi dava6 teq temi-da ne pitam za smsi i karti4ki ili kav podarak-zadala sam konkreten vapros?!
    dobre de sry...sled tva sam dala konkreten otgovor na vaprosa ti sry pak..
    Така стоят нещата,
    cилата определя правилата -
    Добре дошли на нашата забава,
    cамо силните оцеляват!



  5. #5
    [b][i]az mislq 4e nqkoi sexy bokserki 6te sa super a moje bi samata ti da mu se qwi6 pred o4ite...gola..mislq 4e shte e nai strahotniq podaryk za nego e uspeh ti jelaq...
    Za6to te tolkova obiknah v miga v koito te vidqh, za6to taka ti se usmihnah v nastroenie li bqh!?Ne kriq 4e te tolkova obiknah, ne kriq 4e sam vlubena v teb,nikoga tova ne6te otri4am, za6toto az obi4am samo teb!!!

  6. #6
    Супер фен
    Регистриран на
    Jul 2004
    Град
    Varhu klaviaturata!
    Мнения
    1 217
    np priti kity,mersi za otg!
    ps CrazyInLoveF mislia 4e niama da e golqma iznenada 6toto vse pak ne se poznavame ot v4era i niamad ame vidi za sefte...

  7. #7
    xixi e 6tom e taka...nz moje bi i wyzglavni4ka e supernekfa 4erwena...i taka e nz ne sym mn po podaracite daje i az sym pusnala tema ama kakto i da e...pojelawam ti kysmet :}
    Za6to te tolkova obiknah v miga v koito te vidqh, za6to taka ti se usmihnah v nastroenie li bqh!?Ne kriq 4e te tolkova obiknah, ne kriq 4e sam vlubena v teb,nikoga tova ne6te otri4am, za6toto az obi4am samo teb!!!

  8. #8
    Повече от фен
    Регистриран на
    Jul 2005
    Град
    Nqkade na iztok
    Мнения
    368
    определено възглавничка. Вкъщи имам две и всеки път като си ги погледна и се сещам колко ми е било хубаво. това са най-сладките подаръч ета на света
    POnqkoga stoq i mislq...
    drug pat samo stoq.....
    (Me4o nyX)

  9. #9
    Повече от фен
    Регистриран на
    Jun 2005
    Мнения
    315
    Хахах "огромна дилема".Ами възглавничка много ясно.Има ли смисъл да му взимаш бельo като мамчето му може да купи също нещо такова.+това боксерките не са много хубав и атрактивен подарък .Купи ми нещо типично за Св.Валентин.

  10. #10
    Супер фен
    Регистриран на
    Jul 2004
    Град
    Varhu klaviaturata!
    Мнения
    1 217
    mmm az misleh bokserki ama me razubejdavate ne6to... 6te 4akam o6te otgovori da vidq koi 6te " spe4eli" i nego 6te kupq...

  11. #11

    Регистриран на
    Nov 2005
    Град
    Sofiq Grad
    Мнения
    88
    Znaesh li az 6te glasuvam za boxerkite...6toto vyzglavni4kata...abe hubav podaryk e ama ot li4en opit podarqvala sym boxerki s nekyv qk nadpis i e dosta efektno i zaka4livo a vyzglavni4kata e tip ,,sqka no6t dokato umre6 spi na taq vyzglavnica i si misli za mene" hah malko oteg4itelno e
    Бъди Горда В Любовта
    Бъди Силна В Обичта И Не Презирай Нищо На Света Защото Всичко Е Шега !

  12. #12
    Голям фен
    Регистриран на
    Oct 2005
    Град
    Compton
    Мнения
    862
    ми аз бих предпочел боксерките щото само той ша си ги използва,а възглавничката пак е хубава ма е често подарявам подарък

  13. #13
    Повече от фен Аватара на gorskata_feja
    Регистриран на
    Jan 2006
    Град
    v nas
    Мнения
    301
    Vuzglavni4kata e gotinka ideq, puk i 6tom gi haresva o6te po-dobre , a i spored men tva s bokserkite ve4e e izturkano :P
    Не мога времето сега назад да върна,грешките които съм допусналa няма как да променя и не искай ти назад да се обърна,а накарай ме напред да продължа!!!

  14. #14
    Фен
    Регистриран на
    Jan 2006
    Град
    върху облаците;)
    Мнения
    130
    Аз също съм за възглавничката!
    vinagi spazvai pravilata na 5te "p":
    perfektnata podgotovka predotvratqva provala na predstavlenieto

  15. #15
    Обичайното! Туба вазелин и вибратор!
    Ко Ша Ям :
    Китайски бездомник

    искам адреса на "Голи Купони 2005!!!!!"

  16. #16
    Повече от фен
    Регистриран на
    Aug 2005
    Град
    Horsens, Denmark
    Мнения
    315
    Цитирай Първоначално написано от бездомник
    Обичайното! Туба вазелин и вибратор!
    Леле.....

  17. #17
    Супер фен Аватара на HopeLesss
    Регистриран на
    Jun 2003
    Град
    В. Търново/София
    Мнения
    2 748
    И аз съм за боксерките Малко момчета си падат по някви лигави подаръчета. Тая възглавница ще я вижда само докато спи и то едва ли ще спи върху нея ами като нищо ще я захвърли настрани при дрехите си. Пък боксерките ще си ги носи и сигурно ще им се кефи. Момчетата определено си падат по ПРАКТИЧНИ подаръци

  18. #18

    Регистриран на
    Jan 2006
    Град
    в приказките.. :)
    Мнения
    71
    Идеята с възглавничката е мн сладка, но и аз мисля като CooL^GirL^^^ Гласувам за боксерките
    Когато мъж говори мръсни думи на жена - това е сексуален тормоз, а когато жена говори мръсни думи на мъж - това са 15 импулса в минута.
    Кажеш ли му всичко направо, започва да те гледа накриво.

  19. #19
    Голям фен
    Регистриран на
    Feb 2006
    Мнения
    732
    vazglavni4kata e gotino...bokserkite sa6to ne e lo6o,no men me kefi pove4e tva,a i 6tom obi4a vazglavni4ki...
    Никога никой,няма да заслужи сълзите ми,а този който ги заслужи,никога няма да ме разплаче!!!


  20. #20
    Фен
    Регистриран на
    Dec 2005
    Град
    където поискам
    Мнения
    189
    Аз бих те посъветвала да си купиш някакво секси бельо,например някакви секси прашки или по изрязани боксерки!Според мен това ще му достави много по-голямо удоволсвие,отколкото боксерки за него или някаква пухкава възглавничка!Бъди изобретателна

  21. #21
    mislq 4e vazglavni4kata e po dobriq variant

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си