.
Отговор в тема
Страница 1 от 3 123 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 62

Тема: ...

  1. #1
    Голям фен
    Регистриран на
    Feb 2009
    Мнения
    584

    ...

    ...
    Н-А-М-А-Л-Е-Н-И-Е: ЧАНТИЧКИ, ДЖУНДЖУРИЙКИ, ОБУВКИ, РОКЛИ и други. Приятно разглеждане: http://avalanche666.snimka.bg/gradua...94205.23552145

  2. #2
    Ходила си с леке, честито! Това, че сте скъсали е възможно най-хубавото нещо, което е можело да ти се случи в последните месеци.

    Повярвай, на всяко хубаво момиче(че и не толкова) му се е случвало да му се лепят навлеци и селяндури, копнеещи за внимание и още нещо, но рядко са ентусиастките, които решават да се правят на жестоко обидени и да показват среден пръст на сульо и пульо. Най-малкото - не е културно, второ, че такива малоумници не заслужават нищо друго, освен пренебрежителен поглед. Да ти е за урок!

  3. #3

    xaxa

    Ужас.. що за момче ще ти се кара след като си претърпяла такъв стрес? Ако бях на твое място щях да го направя на нищо! Та той е този който трябва да те пази и защитава... жените сме нежния пол и трябва да бъдем защитавани, а не упреквани затова, че неможем сами! НЕ го търси сигурна съм, че утре ще ти се обади! Успех

  4. #4
    Мега фен
    Регистриран на
    Jun 2008
    Мнения
    3 511
    Значи той е слязъл и не е можал да се оправи, но е обвинил теб, че ти не си успяла?Ебaхти мухльото.

  5. #5
    Че приятелят ти не се е държал както трябва с теб в този момент е ясно . Не че го оправдавам, но според мен държанието му е било такова, защото си е дал сметка какво е можело да се случи. Има моменти, в които момчетата се паникьосват повече от момичетата.И все пак тъпо е постъпил. Нима очаква момиче да може да се защити от един изнасилвач. . Извадила си голям късмет, че ти се е разминало.
    Колкото повече, толкова повече казал Мечо пух и умрял от свръх доза xD

  6. #6
    Супер фен Аватара на someonerandom
    Регистриран на
    Jun 2009
    Мнения
    1 710
    Не се обиждай,обаче приятелят ти(бивш или не)е абсолютно лайно и това е...
    И освен това е пълен малоумник да ти каже да им показваш среден пръст.
    И да ти се обажда по мое мнение недей да имаш нищо общо с него...
    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead

  7. #7
    Голям фен Аватара на a1a2b3v
    Регистриран на
    Mar 2009
    Мнения
    971
    Доста кофти...незнам бих се почуствала много кофти на твое място, но приятелят ти не е прав. Не може да ти се сърди, за нещо което е непосилно да направиш. WHAT THE HEEL... та ти си момиче !!
    "Когато толкова много са самотни, невероятно егоистично е, да си самотен сам..." One Tree Hill
    Цитирай Първоначално написано от dPa3HuTeJl
    ходи прочети насам натам,малко житейски experience и тогава говори копеле мръсно!!!!

  8. #8
    Мега фен Аватара на DarkTemplar
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    10 117
    Откъде си?

  9. #9
    Супер фен Аватара на PyCoKoCkA93
    Регистриран на
    May 2010
    Град
    Пловдив
    Мнения
    1 964
    Пълен мухльо и страхливец!!!Не случайно мъжете са "силния" пол и те трябва да защитават и закрилят жената...Това,че се е държал така с теб показва само колко е "интелигентен" и какъв "кавалер" е...Няма никакво право да ти се кара,ти какво си виновна,че онея пияни свине са се разгонили?Изобщо не съжалявай,че си се разделила с него,както каза Мармаладка това е най-хубавото нещо,което е можело да ти се случи..Трябвало ти е една такава случка,за да разбереш що за човек е той,колко "държи" на теб и колко би ти "помогнал" и би те "разбрал"...
    ДА ОБИЧАШ,КОГАТО ТЕ ОБИЧАТ Е ЧОВЕШКО.
    ДА МРАЗИШ,КОГАТО ТЕ ОБИЧАТ Е ЖЕСТОКО.
    ДА ОБИЧАШ,КОГАТО ТЕ МРАЗЯТ Е ВЕЛИКО !!!

  10. #10
    Супер фен Аватара на ForzaFelipe
    Регистриран на
    Apr 2010
    Град
    Варна
    Мнения
    2 333
    Лол,тоя е пълен мухал Най-малкото можеше да те прегърне и успокой,а не да се прави на мъж...какъвто явно не е....
    >>DjBelev<<

  11. #11
    Мега фен Аватара на PullMeCloser
    Регистриран на
    Sep 2010
    Мнения
    3 520
    Мармаладката много точно го описа като леке.Точно такъв е.Доста пъти са ми се случвали такива ситуации,знам колко е гадно,шокиращо и стряскащо.И е непростимо да не те подкрепи в такъв момент.Нещастник.Радвай се,че си се отървала и от него,и от изнасилването.

    ПС:Тези "нацепените" са кретени,точно заради тях и аз съм имала подобни ситуации.След първата(в която се измъкнах на косъм),която беше преди две години,се съвземам още.Най-гадното е,че след нея имаше и други.Дано ти мине бързо шока от преживяното.
    Everything changes, but beauty remains ...

  12. #12
    Супер фен Аватара на Korrnyy
    Регистриран на
    Jan 2008
    Мнения
    1 118
    Радвай се, че сте скьсали...
    Трагедията е пълна...

  13. #13
    Мъжа ти е скапан гаден г$з , ако беше верно мъж поне нямаше да ти се развика и да те разстрой още повече..иначе и аз не съм съгласен да се бия..защото просто няма смисъл дори и да мога да ги набия(с бой нищо не се урежда даже обратното)..ама винаги можел да измисли нещо др..Освен това не е трябвало да им показваж среден пръст..това ги е разгневило, такива типове знам десетки правят го за ташак..сигурен съм че ако не си им била показвала тоя жест нямаше да стане проблем...


    Влюбен във всека една красива жена ! <- me

  14. #14
    Голям фен
    Регистриран на
    Feb 2009
    Мнения
    584

    сц

    Н-А-М-А-Л-Е-Н-И-Е: ЧАНТИЧКИ, ДЖУНДЖУРИЙКИ, ОБУВКИ, РОКЛИ и други. Приятно разглеждане: http://avalanche666.snimka.bg/gradua...94205.23552145

  15. #15
    Мега фен Аватара на DarkTemplar
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    10 117
    Мда, ясно що си имала проблеми с "нацепените батки". Дано не се срещате пак или ако се срещнете, да си със стабилна мъжка компания. Миналото лято ступахме едни такива отворковци, лошото е, че се множат и стават все по-нагли, прости и надрусани.

    Успокой се и се съсредоточи върху наистина важните неща в живота ти.

  16. #16
    Еми бившият ти мъж значи знае да създава проблеми ама незнае как да ги оправя после ...


    Влюбен във всека една красива жена ! <- me

  17. #17
    М да ,обикновен мухльо ,по добре,че сте скъсали, а относно тва дето е станало много съжалявам дано да го преживееш по бързо

  18. #18
    Супер фен Аватара на umri
    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    Студентски град
    Мнения
    2 914
    Шибано комплексирано позьорче е тоя... Ако такова нещо се случи с мое гадже ще има мъртви, дори това да съм аз.

    Моя анализ на ситуацията е, че те е зарязал защото достойнството му е паднало на 0. Почти си била изнасилена и той вместо да направи нещо е отишъл да "говори" с тях. Със сигурност думите са му били " Да е баче, виж, разстроено е момичето... помислило си е, че ще я изнасилите, аре моля ти се, извини й се, че няма да може да спи... сега иска полиция да вика, а ако й се извиниш ще се успокои" Ей такива подобни речи е имало от негова страна - гарантирам. После се е почувствал като страхлива жена и дълбоко в себе си е изгубил мъжкото. В последствие е решил да си изкара всичко на теб, защото ти си слабата и тази, на която той може да върти номерца без да изяде боя. Напълно нормално е да не можеш да се защитиш в такава ситуация. Трябва с бокс да яде бой, заради отношението му след случилото се. Била си почти изнасилена, а шибаното комплексирано, насрано копеле ти вика и обвинява, че не си можела да се защитиш.
    Много далече трябва да стоиш от такива помяри, защото ще те продадат за 20 лева. Точно този негов съвет за средния пръст те е докарало до това положение, защото по този начин ги предизвикваш.

    Няколко съвета за самоотбрана... Купи си пиперен спрей и в такива ситуации пръскай в лицето. Ебава майката на зрението за няколко часа. Ако е отблизо имаш 2 варианта. Ритане в мъдете или бъркане в очите. Бъркаш в очите с палците. Хващаш за лицето и с палците натискаш, докато не излезе кръв.

    Пиперен спрей, бъркане в очи с палците и ритане в топките. Запомни ги тия 3 неща.
    Temet Nosce

    벨야카

  19. #19
    Супер фен Аватара на ForzaFelipe
    Регистриран на
    Apr 2010
    Град
    Варна
    Мнения
    2 333

    Re: сц

    Цитирай Първоначално написано от Dizziness
    Може би си прав... просто не бях изпадала в такава ситуация и си спомних какво ме съветваше да направя бившият "ми мъж"...

    Аз съм от Бургас иначе...
    Не може всеки да отвърне адекватно в такива ситуации...важното е че си добре,а с тази случка си видяла какъв позьор е твоя "приятел"
    >>DjBelev<<

  20. #20
    Мега фен Аватара на Smrazqvashta
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    4 577
    Е*ати дебила. Въобще не трябва да съжаляваш, че си се разделила с такъв човек. Точно такива ситуации, като тази показват колко държи на теб даден човек.

    Горе главата!

  21. #21
    Приятелят ти е пълен идиот, не знам как си позволила на подобно същество да бъде до теб. Какъв мъж е, щом не може да те защити и успокой, а на всичкото отгоре обвинява теб. Не го карай да се върне при теб. Най-добре ще е да спреш да общуваш с него. Според мен е трябвало да извикате полиция, все пак си имала и свидетел, друг е въпросът дали полицаите биха си свършили работата.

  22. #22
    Тази ситуация е трябвало да се случи,за да видиш какъв приятел имаш до себе си,да видиш на кого всъщност си се поверила.Помисли отхубавата страна на нещата,въпреки,че мога само да си представя какъв ужас си изживяла с онзи урод,но се опитай да игнорираш този случай.Радвай се,че си се разделила с ,,безстрашния'' ти приятел!

  23. #23
    Мога само да ти честитя. Много добре е станало, че сте скъсали.

  24. #24
    Божее, що за идиот е този?! Според мен въобще не държи на теб достатъчно и не трябва да съжаляваш, че нещата между вас са приключили.
    Постъпи грешно... с правилното момиче.

  25. #25
    Наистина, станало е по-добре че сте се разделили, защото просто няма смисъл да си с такъв човек. След като не е способен да ти съчувства и да ти помогне с каквото може, а не да те обвинява значи не те е обичал достатъчно и не заслужава да съжаляваш че нещата са приключили.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си