.
Затворена тема
Страница 1 от 3 123 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 53
  1. #1

    Kak da si hvana gadje (momi4e)?

    ave hora q kajete molq vi sa kak da si hvana edno hubavo momi4e? kakvo trqbva da napravq to4no i kak da i privleka vnimanieto i drugi takia raboto.
    Molq vi iskam seriozni otgovori pls!!!

    Moderated by Tiffany
    по точка 1 от правилника.
    She's fading away, away from this world.Drifting like a feather she's not like the other girls.
    She lives in the clouds and talks to the birds.Hopeless little one she's not like the other girls I know.

  2. #2
    Супер фен Аватара на rowzz
    Регистриран на
    Dec 2005
    Град
    Варна
    Мнения
    1 130
    човек тфа е строго индивидуално и не вервам че някой от нас може да ти помогне
    Искам да бъде точно както едно време, не всеки които ме срещне да гледа да вземе, да смуче, да бяга това ли е играта.. добре тогава ти решаваш блъскаи си главата.. !

  3. #3
    Фен
    Регистриран на
    Jan 2006
    Град
    *ба ли му майката
    Мнения
    220
    suglasen sum to tva si e strogo individualno,a i vsqko momi4e xaresva da q "svalqt" po razli4en na4in.

  4. #4
    Трудно, но не пред компа вс. случай!

  5. #5

    ..

    бъди готин...

    Su6testvenoto e nevidimo za o4ite..

  6. #6
    Фен
    Регистриран на
    Nov 2005
    Град
    Шумен
    Мнения
    276
    Цитирай Първоначално написано от the_green_man
    suglasen sum to tva si e strogo individualno,a i vsqko momi4e xaresva da q "svalqt" po razli4en na4in.
    Съгалсна съм...

  7. #7
    Фен Аватара на SickBoy
    Регистриран на
    Jan 2006
    Град
    Леко вдясно от Господ
    Мнения
    143
    мииии,какво да ти кажа брато,наеми си курва,после лесно вече ще се справяш с момите.
    You know, we always called each other good fellas. Like you said to, uh, somebody:You're gonna like this guy. He's all right. He's a good fella. He's one of us. You understand? We were good fellas. Wiseguys.

  8. #8
    Повече от фен
    Регистриран на
    Jan 2006
    Мнения
    490

    Re: ..

    Цитирай Първоначално написано от Britney`laDy
    бъди готин...
    Ъъмм....какво значи "готин"!? Висок, хубав, с чувство за хумор(т`ва е много важно, всички си падат по хумора!!!!), кола и пари, и всичките ми приятелки да си падат по него.
    Това ли значи!? Преведи ми го на нормален език.

  9. #9
    Fuck_the_sistem, kazah ti,bate, 4e tuk nqma da ti dadat konkreten otgovor i s pravo. Vsi4ko si e individualno. Che koi te poznava, koi znae kak izglejdash, koi ti znae haraktera, dali si sramejliv, kontakten i pro4ie. KOi znae kavki momi4eta haresvash.. a i vseki si ima svoi metod. Az ti prepory4vam, tyi kato si nov v tozi forum, vzemi popro4eti malko stari temi. Ima za svalqneto, za sexe, za celuvkata.. i pro4ie Chak togava si formolirai po-konkretno vyprosite. Az pone taka mislq!
    Uspeh!

  10. #10
    с времето ше се научиш
    и аз като малък незнаех как да ги свалям!
    всичко се дължи на опит
    сега тука и да ти обясна как да я свалиш ти няма как да го направиш
    If idiots could fly, This forum would be an airport!!!

  11. #11
    Цитирай Първоначално написано от the_green_man
    suglasen sum to tva si e strogo individualno,a i vsqko momi4e xaresva da q "svalqt" po razli4en na4in.
    ama napalno sam saglasna s tova... the_green_man da ne si i ti fen na LP 4e si si slojil tyz snimka na mike..?

  12. #12
    Преди всичко бъди себе си.
    Не копирай твои приятели.

  13. #13

    Регистриран на
    Aug 2005
    Град
    Kadeto sam v momenta.
    Мнения
    14
    Nemoga da ti pomogna.
    Az li4no v neta mnogo mi se lepqt.da kaja 50 na 100.
    Edinstvenoto koeto ostava e da gi pokanq na sre6ta daje te me kanqt.No na jivo neznam kakvo da im kaja i daje tiq ot moq klas mi se praqt na interesni 4e si nqmam priqtelka.
    Ne se strahuvai, i ne budi sramejliv kato men.
    Смъртта Hа Eдин E Tрагедия,Hо Cмъртта Hа Mилион е Cамо Cтатистика!Има две безкрайни неща - вселената и човешката простотия, но за първото не съм сигурен.Другите ми се смеят защото съм различен, аз им се смея защото са еднакви.

  14. #14
    Цитирай Първоначално написано от Hap-a
    Nemoga da ti pomogna.
    Az li4no v neta mnogo mi se lepqt.da kaja 50 na 100.
    Edinstvenoto koeto ostava e da gi pokanq na sre6ta daje te me kanqt.No na jivo neznam kakvo da im kaja i daje tiq ot moq klas mi se praqt na interesni 4e si nqmam priqtelka.
    Ne se strahuvai, i ne budi sramejliv kato men.
    Pi4 problema mi e to4no tam 4e sam sramejliv
    i napylno se samozakopavam!
    Sq prez vakanciqta 6e hodq pri edna priqtelka iska da i opraq tam ne6to na kompa, a az mnoo q haresvam i nai veroqtno 6e izlezem na kafe a az nz kvo da praq i se nujdaq ot syvet! :smt10javascript:emoticon('')2
    She's fading away, away from this world.Drifting like a feather she's not like the other girls.
    She lives in the clouds and talks to the birds.Hopeless little one she's not like the other girls I know.

  15. #15
    Най-добрия вариянт...Отиваш на дискотека...пиеш докато не ти се отпуснат задръжките...и действаш...без срам без нищо...И не се спичай като видиш момиче...Няма да те изяде


  16. #16
    lumpy
    Guest
    Ахъм.. ами нищо секи е срамежлив.. пробваи да не мислиш за това бъди естествен сеино сте най-добри приятели тя не хапе нито пък ще те искорми с тъп предмет просто ако и покажеш че ти е приятно с нея тя може да си падне по теб гледаи винаги да си оригинален ..имаи мнение по секи въпрос но това не значи че като ти кажат земята е кръгла ти да спориш че ромб ...

    ако много испадаш в паника пи валерян или диезепан .. до припадак .. не базикам се не го прави НАИСТИНА НЕ ГО ПРАВИ !
    алкохола не помага само ти става гадно предполагам че не си много голям и сигорно не пиеш много.. ( е то младите неска почват по на 10 ама карай) бе наи много да се изложиш ако пъ и повърнеш батка много лошо ..

    някои жени си падат по слабите маже ... исползваи срама си в твоя полза направи се на уязвим ..

    Не я лъжи за неща от сорта аве аз съм имал 100 момичета преди теб ще те усети като види че нямаш вековния опит.. или просто ще те помисли за тъпичък че не си се научил на нищо от тези 100 момичета

    ами има много неща които могат да се кажат обаче ти трябва да ги откриеш сам

    Успех ..


  17. #17
    6e proam ne6to pyk 6e vidim
    Mersi vse pak!!!
    She's fading away, away from this world.Drifting like a feather she's not like the other girls.
    She lives in the clouds and talks to the birds.Hopeless little one she's not like the other girls I know.

  18. #18
    drugoto e 4e tq izliza s po golemi ot neq!
    az sam samo 1 god po golqm
    i sam na 15! nz dali 6e se hvane s mene
    She's fading away, away from this world.Drifting like a feather she's not like the other girls.
    She lives in the clouds and talks to the birds.Hopeless little one she's not like the other girls I know.

  19. #19
    Цитирай Първоначално написано от Fuck_the_System
    drugoto e 4e tq izliza s po golemi ot neq!
    az sam samo 1 god po golqm
    i sam na 15! nz dali 6e se hvane s mene
    Треа да и е готино с тебе...а не като излезете да няма какво да си кажете...Ако пък тя те търси...Перфектно...ходи на дискотеки с нея


  20. #20
    Повече от фен
    Регистриран на
    Sep 2005
    Град
    по пътя към сърцето Ти
    Мнения
    356
    Ами момичетрата в тази вързарст си търсят нещо по-отговорно и си мислят, че като е с 2-3 години по-голям от тях вече ще е баси мъжа Не трябва да им показваш слабост, момичета дето се кефят на "слабите" са адска, ама адска рядкост. По-добре да се разпуснеш, да се направиш за ден два на големите свалячи, дето всички се хвалят, че са
    Трябва изобщо да не ти пука! Да не мислиш за това как се дъриш, какво да кажеш, защо да го кажеш, после какво ще стане. Не трябва да си мислиш, "ох, как искам да ходим", "Да си имам гадже", "Дали се целува добре.." и такива глупости. Радвай се на момента, в който разговаряш с момичето, все едно си искал и копнеел само за това - разговор Ако не мислиш за други работи - лесно става.
    Don't hate me, I'm just blind.

  21. #21
    Adrian_
    Guest
    Пич послушай другите!
    Не бъди срамежлив!Само ти пречи - от личен опит го знам...ама аз съм трагичен случай...
    на 2 пъти две момичета ми бяха навити да си станем гаджета ,а аз се спекох и работата се осра...

  22. #22
    Супер фен
    Регистриран на
    Sep 2005
    Град
    Искам да стана модератор
    Мнения
    1 289
    е те ти го казаха


  23. #23
    Голям фен
    Регистриран на
    Feb 2006
    Мнения
    732
    badi sebe si...i razpitai za neq ako ne znae6 kvo haresva..obra6tai i vnimanie,no ne praeklqvai...nakarai q da se 4uvstva jelana
    Никога никой,няма да заслужи сълзите ми,а този който ги заслужи,никога няма да ме разплаче!!!


  24. #24
    браточкаа вкарваш 2-3 ВоТки отиваш при нея ТеШКарската и ХеИ МацКо(ако нея познаващ)може ли до се запознаем ииии ТаКа брато требва да си отворен Не да земеш и да се здуХаш а ако Те одреЖе отиваш и вкарваш още 3-4-5 ВОТкиии!Поне аз така праим!То Си ИдВа отвътре

  25. #25
    vijti sq ko az qvno ne dadoh dostaty4no info i se izvinqvam!
    Na4i nii se poznavame otkakto se pomnq edva li ne
    (no ne se vijdame mnoo 4esto)
    iii az do sega ne mi e praela nqkvo osobeno vpe4atlenie,nooo porasnah i tq mnoo se promeni i az zapo4nah ve4e da si padam po neq !
    Razvii6 li???
    She's fading away, away from this world.Drifting like a feather she's not like the other girls.
    She lives in the clouds and talks to the birds.Hopeless little one she's not like the other girls I know.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си