.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 23 от общо 23
  1. #1
    Повече от фен
    Регистриран на
    Jul 2008
    Мнения
    481

    Егати селянията честно !!

    Аз съм потресена (сякаш за пореден път) от приятеля си, нещата сякаш отидоха твърде надалеч... смятам да ходя за концерта на Енрике Иглесиас в София, приятелят ми учи там. Аз ще ходя от 29ти до 3ти,но като му казах той някак не беше очарован..принципно има съквартиранти и го разбирам,че не опират нещата само до него,но не знам...сигурно и аз правя грешка,че едва ли не се самопоканвам,но...той ми каза,че мога да остана само 2 дни у тях,съгласих се...избрах си дати,но днес приятелката ми,с която съм ми постави условие да си измисля какво да правя на 2рия ден от визитата,защото няма да може да е с мен..аз се обадих на приятеля си да го питам дали мога да му отида на гости в тоя ден,но той преди това ме беше предупредил,че ще ходи на дискотека с колегите си,следователно на тоя ден,за който го питам може да е с махмурлук и да иска да си почине...стори ми се супер тъпо,че ме реже по тоя начин за първите два дни,които ще съм в София,защото аз едва ли не отивам основно заради него там,а той ми се прави и си придава важностите,че няма да може да се видим на деня след като е бил на дискотека,само защото ще иска да спи... Всичко това ми звучи направо нелепо,ядосах му се и му казах да забрави като цяло идеята ми да ходя да го видя..та сега въпроса ми е как да го прецакам и да направя така,че да разбере,че не е напълно прав..? То и аз сигурно греша в това,че отивам по никоето време там,в началото на семестриалната му година,но просто исках да го видя за по-дълго..приемам,че няма да стане и се чудя какво да направя,че да го поставя на мястото му... Идеи ?

  2. #2
    Мега фен Аватара на DarkTemplar
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    10 117
    Ако смяташ, че като му направиш напук и изпуснеш Енрике ще ти стане по-добре.. Пича си живее безгрижно студентския живот и затова ти поставя разни условия (да не го притесняваш). Ако продължавате така, връзката ви няма да я бъде дълго и мисля, че ти ще си по-наранената от подобна развръзка.

  3. #3
    Голям фен Аватара на a1a2b3v
    Регистриран на
    Mar 2009
    Мнения
    971
    Цитирай Първоначално написано от DarkTemplar
    Ако смяташ, че като му направиш напук и изпуснеш Енрике ще ти стане по-добре.. Пича си живее безгрижно студентския живот и затова ти поставя разни условия (да не го притесняваш). Ако продължавате така, връзката ви няма да я бъде дълго и мисля, че ти ще си по-наранената от подобна развръзка.
    +1
    Ако ти му "отмъстиш" само вътрешно ще се почустваш по-добре, защото вътрешно ще и мислиш, че сте "квит". Но отмъщето е бесмислено и се използва от слабите хора. Ако искаш да му покажеш как се е държал с теб отиди при него и се дръж по-хладно. После като те попита му обясни така и така ето защо.
    "Когато толкова много са самотни, невероятно егоистично е, да си самотен сам..." One Tree Hill
    Цитирай Първоначално написано от dPa3HuTeJl
    ходи прочети насам натам,малко житейски experience и тогава говори копеле мръсно!!!!

  4. #4
    Повече от фен
    Регистриран на
    Jul 2008
    Мнения
    481
    Аз се чувствам тъпо,защото съм на негова територия,защото всъщност трябва да се съобразявам с неговите ''правила'',които не ме устройват. Не мога да си обясня,колкото и да не е подредено примерно в квартирата ти,колкото и да си изморен с купон,ако искаш да се видиш с едно от най-скъпите си същества-приятелката си,как ще се държиш така...като знаеш,че тя е на километри от теб целогодишно и като знаеш,че тя милее за тебе..просто това са неясни неща за мене,явно светогледите ни са прекалено различни,явно за него нещата нямат такава стойност каквато за мен,явно е поредната свиня,която трябва да поставя на мястото..винаги като даваш повече ''аванси'' на хората изяждаш големия...яд ме е на мене си,че му повярвах и че помислих,че може да ми даде нещо повече,яд ме е,но явно е трябвало да го разбера точно по този начин(и много други). Той винаги е поставял себе си на първо място,все трябва да се съобразявам с неговите прищевки-е,явно е ред той да се съобрази веднъж с моите. Ще му отида на гости,но може би трябва да го скъсам...

  5. #5
    Мега фен Аватара на DarkTemplar
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    10 117
    Може и да се наложи да го скъсаш, ако търпението ти е изчерпано. Така или иначе отивайки в София не губиш нищо, само можеш да спечелиш (концерта на любим изпълнител, окончателното изясняване/прекратяване).

  6. #6
    Мега фен
    Регистриран на
    May 2008
    Мнения
    3 364
    Цитирай Първоначално написано от make_you_mine
    Ще му отида на гости,но може би трябва да го скъсам...
    използвай го като за последно. спи в квартирата му, яж му от яденето, пий му от пиячката и на тръгване към твоя град вметни, че късаш с него, защото нямаш време за глупости.
    Loving someone is like singing a song... But there isn`t a song without end. Every song ends. Is that any reason not to enjoy the music ?

    Най-пухкавата
    LOVE Най-Пухкаваия (h)

  7. #7
    На мен ми се вижда страшно тъпо при положение, че сте от различни градове той да предпочете да се напие като прасе, вместо да е трезвен за теб на следващия ден.
    Моят съвет към теб е да не се излагаш да спиш в квартирата му понеже той с нищо не е показал, че те иска там. 1-во ти е казал за съквартирантите(ок разбирам го това) но ти си упорита явно и не си се досетила че не си желана(той ти го е казал заобиколно) и 2-ро след като не си се сетила решава да измисли като причина, че ще е махмурлия и не може да се види с теб. Това не означава ли, че за него е по-важно да се натряска като последния глупак, а и кой знае като се напие кво става(момчетата а и не само те се самозабравят след голямо количество алкохол) вместо да стои 1 вечер у тях и да те изчака теб. Не вярвам да му е нито 1вата нито последната нощ на напиване та да не може да откаже толкова на колегите си.
    Сама си прецени как ще постъпиш, но щом едно напиване е по-важно от теб , не знам какво би станало ако беше нещо по-сериозно
    Я ходи на Енрике и цяла вечер се забавлявай,вместо да мислиш за тоя галош А на следващата сутрин просто си хвани буса за вас

  8. #8
    Има нещо гнило .. в цялата тази ситуация.

  9. #9
    Повече от фен
    Регистриран на
    Jul 2008
    Мнения
    481
    Аз го виждам така : не му се занимава на тоя етап пак с мен и се чуди какво да измисли просто,иска да си продължи живота без тия неща и просто се надъхва за разни ''схеми'',без дори толкова да са му присърце..ами желая му приятен живот и най-важното,което е : да не си протърка ръката от чикии,въпреки че надали ще се спаси точно от това... Кофтито е,че той ми е първия,т.е. той ме ''отвори'',но...ще се направя на луда и ще направя всичко възможно да го забравя...

  10. #10
    Повече от фен
    Регистриран на
    Jul 2008
    Мнения
    481
    Сега го казвам така,знам,че ще е изключително трудно за мен на практика,но няма непреодолими неща..без това не знам дали връзката ни от разстояние има шанс..нека всеки поеме отговорността за постъпките си...

  11. #11
    Повече от фен
    Регистриран на
    Jul 2008
    Мнения
    481
    Впрочем ще го викна само на едно кафе и меко казано ще го направя на ''луд'',ще му покажа в каква комична ситуация се поставя той самия..и ще си тръгна след това.

  12. #12
    Супер фен
    Регистриран на
    Nov 2009
    Мнения
    1 073
    Цитирай Първоначално написано от a1a2b3v
    Цитирай Първоначално написано от DarkTemplar
    Ако смяташ, че като му направиш напук и изпуснеш Енрике ще ти стане по-добре.. Пича си живее безгрижно студентския живот и затова ти поставя разни условия (да не го притесняваш). Ако продължавате така, връзката ви няма да я бъде дълго и мисля, че ти ще си по-наранената от подобна развръзка.
    +1
    Ако ти му "отмъстиш" само вътрешно ще се почустваш по-добре, защото вътрешно ще и мислиш, че сте "квит". Но отмъщето е бесмислено и се използва от слабите хора. Ако искаш да му покажеш как се е държал с теб отиди при него и се дръж по-хладно. После като те попита му обясни така и така ето защо.
    ++1

    Цитирай Първоначално написано от gabby1995
    Има нещо гнило .. в цялата тази ситуация.
    Да,така е...

  13. #13
    Мега фен Аватара на soul1199
    Регистриран на
    May 2008
    Град
    аda,pri teb...
    Мнения
    11 856
    мисля,че на него не му пука особенно,че отиваш при него и т.н.,според мен го зарежи,не можеш ти да ходиш специално за него до там,а на него да не му дреме
    Нищо не е грешно,ако те кара да сияеш от щастие!

  14. #14

    Регистриран на
    Sep 2010
    Град
    Бургас
    Мнения
    253
    Цитирай Първоначално написано от make_you_mine
    Впрочем ще го викна само на едно кафе и меко казано ще го направя на ''луд'',ще му покажа в каква комична ситуация се поставя той самия..и ще си тръгна след това.
    Като го гледам хич няма да му пука,какво ще му кажеш-на човека просто не му се занимава с тебе и го разбирам напълно.Изглеждаш ми,като капризно момиченце,което е свикнало да става на неговото...Човека ти е казал,че тогава не може да спиш при него,което независимо от причина означава, че не можеш да спиш при него.Ако смяташ да го зарежеш само,защото не ти угажда ти губиш доста повече от колкото той.
    Same shit,different day .

  15. #15
    Мега фен Аватара на MaLkaTa_LaDy
    Регистриран на
    Apr 2008
    Мнения
    3 159
    Съжалявам, че ще съм груба, принципно се въздържам от такива коментари, но... Ти си свинята в случая! Момчето нищо не ти е направило, гадже ти е, а ти го обиждаш... Доста злобно и цинично от твоя страна. Мога да добавя и лицемерно, като вметна този цитат:
    Цитирай Първоначално написано от make_you_mine
    като знаеш,че тя е на километри от теб целогодишно и като знаеш,че тя милее за тебе..
    и следващия:
    Цитирай Първоначално написано от make_you_mine
    Впрочем ще го викна само на едно кафе и меко казано ще го направя на ''луд'',ще му покажа в каква комична ситуация се поставя той самия..и ще си тръгна след това.
    Наистина такова умиление... Нямам думи!
    Просто си нямаш и на идея колко смешно изглежда всичко това от страни.
    Somewhere over the rainbow skies are blue, and the dreams that you dare to dream really do come true.

  16. #16
    Супер фен Аватара на PyCoKoCkA93
    Регистриран на
    May 2010
    Град
    Пловдив
    Мнения
    1 964
    Селяния,галош,идиот...Още колко епитета ще лепнеш на приятеля си,за който "милееш"?
    Сама не си вярваш какво говориш...Донякъде защитавам момчето,донякъде теб...Не си права за това да му се натресеш така изневиделица и то точно,когато започва студенстския си живот..В смисъл той точно започва,ще се запознае с колегите,ще излязат,ще се забавляват и е доста тъпичко да се дели от тях от началото,заради теб,като можете и друг път да се видите..Все пак първото впечатление е много важно и хич не е готино да изглежда като мъж под чехъл в техните очи...Постави се на негово място
    А от друга страна пък и той нещо ме съмнява..Някак си е доста странно на другата вечер /ден да не се видите..Доста е обидно да предпочете да спи,пред това да се види с теб...Или иска малко разнообразие,защото му идваш малко в повече с вижданията,или вече е осъзнал,че неговият живот е съвсем друг,стреми се към други неща и ти не се вписваш много в плановете му и не знае как да ти го каже без да те нарани...Затова според мен най-добрият вариант е да го помолиш най-учтиво на следващия ден да се видите навън(в квартирата очевидно не си желана и съветът ми е да не се унижаваш да спиш там) и да си поговорите за отношенията ви,кой какво иска, с какви намерения е ,какво са му възможностите и т.н...Това е 100 пъти по-добре,отколкото да правиш детски изпълнения като "да го правиш на луд и да си тръгнеш"..Това само би показало каква недорасла пикла си...А за това,че винаги е поставял себе си на първо място не си много права да се сърдиш,защото или си е просто такъв по природа(като повечето мъже),или просто образно казано не си заслужила достатъчно да се промени за теб,демек не си е намерил майстора с теб...
    ДА ОБИЧАШ,КОГАТО ТЕ ОБИЧАТ Е ЧОВЕШКО.
    ДА МРАЗИШ,КОГАТО ТЕ ОБИЧАТ Е ЖЕСТОКО.
    ДА ОБИЧАШ,КОГАТО ТЕ МРАЗЯТ Е ВЕЛИКО !!!

  17. #17
    Цитирай Първоначално написано от sladur4etyYy
    Цитирай Първоначално написано от make_you_mine
    Ще му отида на гости,но може би трябва да го скъсам...
    използвай го като за последно. спи в квартирата му, яж му от яденето, пий му от пиячката и на тръгване към твоя град вметни, че късаш с него, защото нямаш време за глупости.
    ахахахаха, отговор в стил "Космополитън". Харесва ми!

  18. #18
    Мега фен Аватара на tuzaro
    Регистриран на
    Apr 2007
    Град
    hate city plovdiv, майна
    Мнения
    10 852
    търси си нов майна
    Локо Пловдив и тесни пичkи майна.

  19. #19
    На момчето не му е до теб явно ... все пак предложи му да се видите и проведете един нормален разговор без излишни детински сцени .
    Никога не променяй тази част в теб, която ме обича ...


  20. #20
    Мега фен Аватара на valdesbg
    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    В мислите на хората
    Мнения
    7 964
    Аааа почваш да се окучваш вече Малко ти е дървена играта, ама.. нищо, преживява се.

    Те хората са го казали, манипулацията става по два начина - чрез награди и санкции. Можеш много умело да се възползваш от това че си на негов терен и ползваш неговите ресурси.

    Той че е леке - леке е. Нали знаеш че ти не си по високо от него. Ако си окей, с тая идея.. дерзай напред. В противен случай стой и милей за него в родния ти град.

    "It's one of the great tragedies of life — something always changes."
    Dr. Gregory House

  21. #21
    Мега фен Аватара на GossipGirl89
    Регистриран на
    Aug 2005
    Град
    София
    Мнения
    3 959
    Абе проблема е и в двама ви.
    От една страна е тъпо той да ти излиза с такива оправдания, че щял да се напие и да спи, при положение, че сте от различни градове и не се виждате често... Моят приятел също е от друг град и ако на мен ми извърти някой такъв номер сигурно и аз ще се удосам и ще искам да си отмъстя... Тъпо е просто - пиенето с колеги може да се осъществие всеки божи ден, докато вижданете с теб - не.

    От друга страна и ти не си права да се сърдиш, че не те иска в квартирата си. Щом има съквартиранти е длъжен да се съобразява с тях малко или много. Може просто да не е удобно точно в момента да спиш при него. И това, което казваш, че ще го правиш луд и т.н. е адски детска постъпка. Не знам на колко си години, но щом нещо не те кефи сядай и говори с човека, за да се изясните. Да си въртите мръсни номерца не е начина и няма да доведе до нищо добро
    Поставянето на предпазен колан отнема 7 секунди от твоят живот - изживей го целия!

    Шофирайте внимателно! Нека кажем НЕ НА ВОЙНАТА ПО ПЪТИЩАТА!

  22. #22
    Леле майко..

    Направи му една услуга и го освободи от присъствието си.

    Просто връзката ви се е изчерпала. Студентските години са най-хубавите и той иска да се възползва. Едва ли връзката ви ще оцелее (ако оставим караниците ви настрана).

    Просто е.. търси друг.
    Nobody breaks my heart.

    Не оставяй някой безумно тъп човек,
    който няма представа колко е часът,
    да те убеди в противното."

    Ever notice how 'What the hell' is always the right answer?

  23. #23
    Не знам какво е станало, но аз като човек, нагледал се на такива ситуации ще ти кажа какво мисля.
    Човекът е отишъл в Студентски, намерл си е аверчета, излизат си по дискотеки, пият си, върти си мацки и не ще никой да му се пречка. Тъжната реалност е това и при моите колеги и при всички.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си