.
Отговор в тема
Страница 2 от 2 ПървиПърви 12
Резултати от 26 до 41 от общо 41
  1. #26
    Супер фен
    Регистриран на
    Jun 2005
    Мнения
    1 162
    Цитирай Първоначално написано от HeDa
    Abe tva momi4e e imalo belio mi se struva oba4e prosto e bilo s pra6ki s mnogo niska taliq... I az sym bila s takiva pra6ki i te slizat mnogo nadolu ponqkoga i taka izglejda
    Mdaa, taka e, vijdala sum mnogo momi4eta, na koito dupeto taka im se vijda i ass mnogo vnimavam i moite dunki da ne slqzat taka nadolu i da se vidi cepkata
    Ina4e dosega ne sum izlizala bez belio, opredeleno nqma da mi e komfortno

  2. #27
    Повече от фен
    Регистриран на
    Nov 2005
    Мнения
    475
    Кат съм на лекции и си нямам работа снимам с ГСМа гъзовете на момичетата от предния ред, се пред мене ше седне некоя гад дето и лъсват бузките, .

    Аз сънувам мамо аз сънувам мамо,
    мерцедеси само, мерцедеси само,
    лъскави и черни нови и модерни,
    мерцедеси мамо мерцедеси мамо.

  3. #28
    Мега фен
    Регистриран на
    Nov 2005
    Мнения
    9 621
    И ако се изкачваш по стълби /с пола и без бельо/ всички ще ти видят половите органи. Много яко.

  4. #29
    Супер фен
    Регистриран на
    Feb 2004
    Град
    sofia
    Мнения
    1 863
    bes sutien mi se e slu4valo da izlizam

  5. #30
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от Oyama
    Кат съм на лекции и си нямам работа снимам с ГСМа гъзовете на момичетата от предния ред, се пред мене ше седне некоя гад дето и лъсват бузките, .
    Ne se i samniavam-a znaesh li kakvo bi kazal MODERATORA ZA TOVA A 4e e podsadno..xaxaxaxaxaxxaaaxxaxax

  6. #31
    Мега фен
    Регистриран на
    Nov 2005
    Мнения
    9 621
    Цитирай Първоначално написано от e4o
    bes sutien mi se e slu4valo da izlizam
    За да ти гледат всички зърната?

  7. #32
    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    Аз също, не само не излизам, а си ходя с бельо... не мога да си представя да си "лепнеш" дънките на голо... иначе за поличка - по-поносимо! А относно това момиче, може да е била с много смъкнати прашки... наистина на поглед изглежда невъзможно да има бельо отдолу, но въпреки всичко да си и присъства в облеклото
    Хаха, много поносимо за поличка. Особено ако е къса. Наведеш се и... А да не говорим, че влагалището не е сухо, така че къде ще отиват секретите? Направо на земята ли?
    Ти можеш да избягаш от селото, но селото от теб - не.

  8. #33

    Регистриран на
    Jan 2006
    Град
    ...In Your Heart...
    Мнения
    51
    Не.....

  9. #34
    ralitca_17
    Guest

    otg.

    DA hodila sum bez belio pod dankovata mi kasa pola,no samo kato sum s gadzeto mi. Mnogo e iako da hodish bez belio pod pola ! inache ako si s danki ili neshto drugo e nedopustimo i nehigienichno da se hodi bez belio!

  10. #35
    Супер фен
    Регистриран на
    Sep 2005
    Град
    Искам да стана модератор
    Мнения
    1 289
    Цитирай Първоначално написано от `Death`Whore`
    И ако се изкачваш по стълби /с пола и без бельо/ всички ще ти видят половите органи. Много яко.
    2 пъти ми се е случвало а уцеля тая гледка и трябва да кажа че е супер ултра яко за гледане. даже са се сетих веднъж в един реис една с няква къса рокля беше седнала ама така малко остава да и се видят сливитеи като дойде момента да става за мен ли го направи незнам ама първо си отвори широооко краката а на мен патката щеше да ми експлодира и после бааавно започна да става. Мммммм...


  11. #36
    Голям фен
    Регистриран на
    Aug 2005
    Град
    B СъРчицеТо Tu :)
    Мнения
    782
    sineoka_kukla Пуснато на: 04.02.5 Заглавие:

    --------------------------------------------------------------------------------

    HeDa написа:
    Abe tva momi4e e imalo belio mi se struva oba4e prosto e bilo s pra6ki s mnogo niska taliq... I az sym bila s takiva pra6ki i te slizat mnogo nadolu ponqkoga i taka izglejda

    Mdaa, taka e, vijdala sum mnogo momi4eta, na koito dupeto taka im se vijda i ass mnogo vnimavam i moite dunki da ne slqzat taka nadolu i da se vidi cepkata
    Ina4e dosega ne sum izlizala bez belio, opredeleno nqma da mi e komfortno
    =D>
    aZ Jiveq,ZaShToTo JivoTa Za Mene Si Ti !
    aZ SyM ChoveK,ZaShToTo ChoVekyT Do Mene Si Ti
    MoeTo ShTaSsTie S TfoeTo iMe NariChaM,
    ZaShToTo Ti SyShTeSsTvyvaSh i aZ Te oBiChaM !

  12. #37
    Мега фен
    Регистриран на
    Nov 2005
    Мнения
    9 621
    Секси мацка, ако няма какво да напишеш, не цитирай! Ако не можеш да измислиш нищо що-годе смислено, не пиши! Престани да пускаш мнения с цитат и емотиконка, която пляска с ръце!

  13. #38
    Фен
    Регистриран на
    Nov 2005
    Град
    Шумен
    Мнения
    276
    Не, да не съм луда.Наистина е адски нехигиенично.Да си облека дънките на голо...ужас. Е, ако става въпрос за без сутиен...може да мине, но за такива които нямат кво да сложат в него.

  14. #39
    Според мене това може да е мн нехигиенично ... но мене доста ме вазбужда ... някое момиче ... без гащички ... по поличка ... или особено пролетта или ранна есен когато трагнете сас онези бели прозрачни панталонки ...

  15. #40
    ахахаххахахахахахха
    Продавам Нокиа 8800 Сироко. Цена 475 лева. Вижте ми сайта!

  16. #41
    Супер фен
    Регистриран на
    Jul 2004
    Град
    Varhu klaviaturata!
    Мнения
    1 217
    po princip enevazmojno da sam bez belio-super nekomfortno e osobeno ako si s pantalon... no v4era cial den biah na gosti pri gadjeto mi i zabraih kvo e belio...

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си