.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 8 от общо 8
  1. #1

    Podaraci za sveti valentin!!

    Kakvo se podarqva na mom4e za sveti valentin..na kakvo bi se zaradvalo i kakvo bi go trognalo.vinagi sam mislela 4e e malko tapi4ko da podari6 ne6ty pliu6eno kakto se podarqva na momi4eta....ot sorta na me4eta zai4eta i vsqkakvi jivotinki stiska6ti sarca i t.n.t...Molq daite nqkakvi primeri za podaraci....

  2. #2
    To bi triabvalo celuvka i da se radvat na neq ama te ne,ta ne!Napravo mu podari edin "Playboy".
    “Simplicity is Beauty and Beauty is simplicity, nothing more, nothing less.”


    -- http://www.youtube.com/watch?v=15uFb2wjxjg <3

  3. #3
    Голям фен Аватара на HeDa
    Регистриран на
    Nov 2005
    Град
    y nas :>
    Мнения
    534
    Mi spoder mene ne6ty iznenadva6to , koeto nqma da go o4akva - i to to4no ot teb Az taka mislq

  4. #4

    xax

    neznam
    SlAdUrI nIkOgA nE kAzVaItE nIkOgA

  5. #5
    Guest
    mm az na moq aver 6te mu podarq srebyren..onzi den si govorihme i toi kaza 4e mnogo iska da nosi..no ne moje da si nameri podhodq6t..no vse pak sym momi4e i vednaga mu namerih nai-podhodq6toto)ostava samo da se iznenada...pyk ti moje6 da mu podari6 na lindor)kutiqta s bonboni vyv formata na syrce..hihiih ..nezNaM)

  6. #6
    ops sry gosta bqh az) aide priqtno izkarvane na praznika)
    arash-arash.mp3

  7. #7
    Голям фен
    Регистриран на
    May 2005
    Град
    eDno maLko gRadcHe
    Мнения
    518
    Уффф то верно сложна рабУта ... На едно момиче 10000000 пъти по лесно му избереш подарък ами на момчетата Аби ще видим ще го измисля се нещо ще се намери Ама се пак е С.В. нещо свързано с любовта


    Аз те обичам.
    За тебе може би съм аз дете,
    но детската обич е чиста
    и тя с детето расте !!!

  8. #8
    Супер фен
    Регистриран на
    Jan 2006
    Град
    in gloom of night
    Мнения
    1 628
    "Целувка за лека нощ"

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си