.
Отговор в тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 32

Тема: po priznaq ili...

  1. #1
    Guest

    po priznaq ili...

    ot 3 godini sum s priqtelqt mi, no predi dva dni za purvi put bqh s drugo mom4e, vqrvaite mi po qk sex nikoga ne sum pravila, problemut e 4e neznam kakvo da pravq sega...da mu kaja ili da produlja da se vijdam i s drugiq

  2. #2
    Guest
    Ти си пача. Дано гъбички да си завъдила.


    Moderated by miloto
    т.2 от Правилника

  3. #3
    Аватара на CpecaH
    Регистриран на
    Feb 2006
    Град
    In Basic Input Output System
    Мнения
    88
    Ако търсиш само секс , бъди и с двамата ...
    Умея да греша.

  4. #4

    Регистриран на
    Jan 2006
    Град
    In Da Game !
    Мнения
    6
    Nai mraza takiva KURVI kato teb ...mislila li si za priqtelq ti kak 6te se po4ustva ako razbere ... TUPA DJOFRA !


    Moderated by miloto
    т.2 от Правилника

  5. #5
    Супер фен Аватара на white_chik
    Регистриран на
    Nov 2005
    Град
    sofia mladost 1A
    Мнения
    2 048
    mnoo gadno si postupila .Tri godini hoi6 s tva mom4e i da mu izneveri6 za ediniq sex.Edinstvenoto ne6to koeto moje da napravi6 e da si priznae6 i da ostavi6 mom4eto na mira.Qvno en go zaslujava6.Hodi si pri drugiq dokato i an engo ne izneveri6
    Две хубави очи. Душата на дете
    http://www.teenproblem.net/forum http://www.teenproblem.net/forum http://www.teenproblem.net/forum http://www.teenproblem.net/forum http://www.teenproblem.net/forum http://www.teenproblem.net/forum в две хубави очи; - музика - лъчи
    http://www.teenproblem.net/forum http://www.teenproblem.net/forum http://www.teenproblem.net/forum http://www.teenproblem.net/forum http://www.teenproblem.net/forum http://www.teenproblem.net/forum Не искат и не обещават те...

  6. #6
    Супер фен Аватара на ycMuBkaTa
    Регистриран на
    Aug 2004
    Град
    Beyond the door, there`s peace, I`m sure,and I know there`ll be no more...tears in heaven
    Мнения
    1 173
    Много кофти постъпка, в смисъл замисли се, ако ти беше на мястото на приятеля ти, нали трябва да се държим с хората така, както искаме да се държат те с нас.
    3 години връзка не са малко. Според мен трябва да кажеш на приятеля ти всичко и заедно ще решите какво да правите с вас.Но по-добре кажи му всичко, за да си чиста пред съвестта си.
    ...На колене той моли я,
    не зная как да ти го обясня.
    Става дума,че не искам нищо повече от това
    да остарея заедно със теб,
    да ме направиш по-добър човек!
    Тръгваме боси,пътят не е лек,
    но сега ще бъдеш мое слънце,
    аз пък-слънчоглед!

  7. #7
    Мега фен Аватара на miloto_girl_4e
    Регистриран на
    Feb 2004
    Град
    нА плАнеТаТа зеМя
    Мнения
    6 567
    кофти постъпка,но и в нея има нещо положително
    наистина 3 години са си много,т.е малко или много те са си омръзнали.. момичето иска разнообразие,ако не го получи,шанса да се провали връзката им е огромен
    понякога такива изневери заздравяват връзката,защото като ти за момент си с друг човек - 1. получаваш исканото разнообразие
    2. оценяваш човека до себе си

    мила,според мен си остани при сегашното момче... 3 години са адски много време .. няма смисъл да преебаваш една толкова дълга връзка,заради нещо толкова импулсивно
    Internet,Football,Friendship,Travel,Cinema,Animals ,Movies,Music,Horror movies,Love

  8. #8
    Guest
    Abe po princip tova momi4e e razru6ilo vsi4ko ve4e.Ot sega natatak tova mom4e nqma da i ima doverie za ni6to i 6te mu e dosta trudno.kolkoto i da prosti bez doverie ve4e ni6to ne stava taka 4e...

  9. #9
    Фен
    Регистриран на
    Oct 2005
    Град
    Varna
    Мнения
    237
    Цитирай Първоначално написано от xGm
    Nai mraza takiva KURVI kato teb ...mislila li si za priqtelq ti kak 6te se po4ustva ako razbere ... TUPA DJOFRA !


    Moderated by miloto
    т.2 от Правилника

    mi gadno si postapila postavi sa na mqstoto na avera ti ,ma tebe ko ta ebe nali si prai6 qkiq sex nali ?kurnik si

  10. #10
    ti si baq tupa ma. nestiga 4e si izneverila na mom4eto s koeto hodi6 ot 3 god. ami i na vsi4koto ot gore se i hvali6 "po qk sex ne sam pravila" ti si za trepane
    Русалката е риба с цици и без п---а.ГОЛЯМА МЪКА!!!!

  11. #11

    Регистриран на
    Jan 2006
    Град
    na ulicata
    Мнения
    91
    3 godini........i ti si legna s drug............ prosto nz kakvo da kaja. samo ne moga da razbera ne si porasnala za istinskiq jivot ili ne znae6 kakvo e lubov. tva iznevqrata e nai-dolnoto ne6to koeto moje6 da napravi6. pradstavi si samo- toi ti vqrva na 100% i ti kakvo- se gavri6 sas nego. mi "bravo"!!!!!!!!! zemi porasni pak togava mi govori za sex i za izneveri!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!

    If at first you don't succeed,
    then dust yourself off and try again

  12. #12
    Guest
    Mislq 4e ako priqtelqt ti te obi4a 6te ti prosti, pomisli si oba4e ako produlji6 da se vijda6 s drugiq kak 6te se po4uvstva priqtelqt ti kogato razbere 4e ne e bilo samo za edna ve4er, za6toto toi rano ili kusno 6te razbere

  13. #13
    Мега фен Аватара на hamilcar
    Регистриран на
    Nov 2005
    Град
    София/Банкя и на луната за Dragon Stones
    Мнения
    5 317
    Браво бе,"много хубаво" си постъпила.Признай какво си направила.

    Правила на форума!
    Стар ник: xaxo_xixi

  14. #14
    Аве ако е било само за секса то няма проблем. Ама явно ти не го търсиш само за тва.

  15. #15

    Регистриран на
    Jul 2005
    Град
    Gr.Burgas
    Мнения
    86
    не бе то по-принцип няма лошо нъ'л тай? ТИ ДОБРЕ ЛИ СИ МААА?казвай му и да се разбирате...

  16. #16
    Греша ли или темата е секс?GIFTED нека са пофали,за тва сме в Секс!Да обменяме опит.Честно казано и моя най-як секс (доскоро) беше след 2 год. връзка...за кво си говорим?
    Пък на тва момиче мога да му кажа само едно-разбирам да не ти пукаше за момчето-прави го с всеки срещнат!Ама човек с който си вече 3 год. няма начин да не ти пука,права ли съм?Как можа да прецакаш всичко така?Да беше скъсала първо с него поне да не му слагаш рогА на момчето...
    Ся му кажи сичко и като та зареже ходи са наеби пак с тоя и знайш кво ще установиш-че не е заради неговия хубав секс,а заради трапката че си извършила грях
    Не че аз не съм изневерявала...Правила съм го мноу пъти ама при връзки който и с тях и без тях.Така че може би не съм аз човека който да те съди,нали? Обаче поне когато обичам някого,нищо не може да ми достави по голямо удоволствие от Него....ЛОШАВА СИ!
    Всеки трябва да вярва в нещо. Аз вярвам, че ще пия още една водка.

    :P

  17. #17
    никой няма право да съди момичето,и както се забелязва обидите валят от мъжка страна-защо мъже се сърдите,когато ви изневерят,а не мислите,когато изневерявате аз лично не съм изневерява и какво...за това пък съм с приятеля ми,който ми е изневерявал и аз вече не знам колко пъти спрях да ги броя
    таааа по въпроса според мен недей му казва,ако си с другия само за секса няма смисал да късаш с приятеля ти
    Искрените думи не са красиви.Красивите думи не са искрени.
    Лао Дзъ



  18. #18
    Guest
    Hrisa-Pisa mai samo ti misli6 trezvo, iskam da popitam kolko ot dalite "kompetentno mnenie" sa imali takava vruzka? kolko ot vas sa sigurni 4e nqma da go napravqt ili 4e 4ovekut do tqh ne go pravi. Ne sum kazala 4e ne obi4am priqtelqt mi, no vseki ot vas trqbva da si e dal smetka 4e v takava vruzka osvqn lubov ima i mn problemi, ne vlagam nikakvi 4uvstva kum drugiq, prosto bqgam ot realnostta, o6te pove4e za 3 godini i priqtelqt mi ne si e stoql na zadnika, kakto ne bi go napravil nito edin muj, no az poneje sum jena sum kurva ...

  19. #19
    XuTaP_TaPuKaT
    Guest
    3 godini sa si vreme... nqma kak da ne se izneveri tova e havata. Az imam ve4e 6-godi6na vruzka(na 23 sam) i sam razbral 4e dokato hormonite te biqt v glavata nqma kak da ne izneveri6. A sam nadrasnal godinite za glupostite, vis6e zavar6ih i rabotq... samo jelanieto za iznevqra ne se preodolqva. Taka 4e daite da se primirim 4e tova e ne6to savsem v reda na ne6tata a?

  20. #20
    Спокойно, недей да обръщаш внимание на обидите на другите, това си е човешко и е много хубаво че си пробвала защото това може да ти помогне да разбереш какво искаш от живота и дали наистина искаш да бъдеш с човека с който си. Ако все пак твоя човек е неможач и излизаш с другия само заради чукането тогава е най лесно - излизаш си и с двамата и само гледай да не ви завари на калъп защото ше почнат едни съмнения .
    Жената иска мъжа да я води на театър и ресторант, за да разбере дали си струва да легне с него. А мъжът иска да легне с жената, за да разбере струва ли си да я води на театър и ресторант.

  21. #21
    Guest
    kato napisah tazi tema mai trqbva6e da pi6a 4e suvet i mnenie priemam ot hora navur6ili pone 17, ne moga da kaja 4e moq 4ovek e nemoja4 prosto az ve4e znam kakvo moje toi, obi4am go i neiskam da se razdelqme, no kolkoto i da mi e bolno da go priznaq i kolkoto i da go otri4ah do predi vreme 6te kaja samo edno na gospoji4kite koito sa tolkova "verni" na polovinkite si " Edna jena umira ili bez nito edin, ili s pove4e ot edin"

  22. #22
    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    kato napisah tazi tema mai trqbva6e da pi6a 4e suvet i mnenie priemam ot hora navur6ili pone 17, ne moga da kaja 4e moq 4ovek e nemoja4 prosto az ve4e znam kakvo moje toi, obi4am go i neiskam da se razdelqme, no kolkoto i da mi e bolno da go priznaq i kolkoto i da go otri4ah do predi vreme 6te kaja samo edno na gospoji4kite koito sa tolkova "verni" na polovinkite si " Edna jena umira ili bez nito edin, ili s pove4e ot edin"
    Ма не изобщо не ги коментирам тия барбитата, те си мислят че е като по приказките. Иначе естествено че с друг ще ти е много по интересно и различно, толкова много жени познавам дето изневеряват на приятелите си а те по скоо ще се гръмнат отколкото да повярват на слуховете за това .
    Жената иска мъжа да я води на театър и ресторант, за да разбере дали си струва да легне с него. А мъжът иска да легне с жената, за да разбере струва ли си да я води на театър и ресторант.

  23. #23
    Цитирай Първоначално написано от Oyamoto
    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    kato napisah tazi tema mai trqbva6e da pi6a 4e suvet i mnenie priemam ot hora navur6ili pone 17, ne moga da kaja 4e moq 4ovek e nemoja4 prosto az ve4e znam kakvo moje toi, obi4am go i neiskam da se razdelqme, no kolkoto i da mi e bolno da go priznaq i kolkoto i da go otri4ah do predi vreme 6te kaja samo edno na gospoji4kite koito sa tolkova "verni" na polovinkite si " Edna jena umira ili bez nito edin, ili s pove4e ot edin"
    Ма не изобщо не ги коментирам тия барбитата, те си мислят че е като по приказките. Иначе естествено че с друг ще ти е много по интересно и различно, толкова много жени познавам дето изневеряват на приятелите си а те по скоо ще се гръмнат отколкото да повярват на слуховете за това .
    Съгласявам се с Ояма.Не е лесен твоят избор.Усетила си разнообразие и ти е харесало,но дали няма да ти омръзне скоро и дали този човек може да ти предложи нещо повече от добър секс?Добрият секс е способен да спаси една връзка и обратното,така че ако приятелят ти не те задоволява в това отношение,а друг може,за мен,вие нямате бъдеще.От друга страна с него сте от 3 години,явно се разбирате добре и имате много общи неща.Поговори с него и разнообразете сексуалния си живот.Пробвайте някакви игри...Не знам.Както на еб ти харесва.Ная важно е да следваш сърцето си,защото човек се ражда сам и ъмира сам.Ако не изцедиш всяка капка удоволствие от живота,няма да имаш повторен шанс.
    Ко яли?-Пили.
    Ко пили?-Със зели.
    Нещо подобно е и този форум

  24. #24
    Фен
    Регистриран на
    Jan 2006
    Град
    Sofiq
    Мнения
    171
    НЕ му казвай... само ще си навлечеш неприятности и най-лошото може да го изгубиш... изневяра за която не се е разбрало не е изневяра.. трай си
    Admin-Coki:
    неподходящ размер на аватар.

  25. #25
    Фен
    Регистриран на
    Jan 2006
    Град
    in the middle of nowhere
    Мнения
    169
    Цитирай Първоначално написано от Minzuhar
    patkai se i s dwamata towa e
    First rule - I rule

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си