.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 23 от общо 23
  1. #1
    Повече от фен
    Регистриран на
    Dec 2005
    Град
    V surceto na MARIO
    Мнения
    411

    pravih analen sex i ....

    pravih anale seks s gadjeto mi i toi svurshi v men znam 4e ne moga da zabremeneq ama iskam da popitam dali e vuzmojno spermata da izleze sled vreme (1,2,3 chasa)i Vtoroto koeto iskam da pitam e te4e mi kruv i ne moga da hodq po golqma nujda moje li da e stanalo neshto seriozno molq za kompetentni mneniq

  2. #2
    Фен
    Регистриран на
    Jan 2006
    Град
    Sofiq
    Мнения
    171
    Ами попринцип е почти нормално.. как да ти кажа.. кръв.. да не влизам в подробности.. нормално си е.. ако е бил и по груб или си мн тясна.. а за спермата.. ами надявам се си се изчипкала... иначе вероятноста спермата да се спусне там.. хахах 1/100 споко..
    Admin-Coki:
    неподходящ размер на аватар.

  3. #3

    Re: pravih analen sex i ....

    Цитирай Първоначално написано от LiLeNcEtOoO
    ...Vtoroto koeto iskam da pitam e te4e mi kruv i ne moga da hodq po golqma nujda moje li da e stanalo neshto seriozno...
    Ами... нормално е, не се притеснявай. Знам, че е доста гадно, но вината за това е изцяло негова, защото или ти не си била достатъчно отпусната (т.е. той не те е предразположил) или той не е бил достатъчно търпелив и... нежен (примерно).
    До 2-3 дни би трябвало да се оправиш.

    П.П. И следващият път му кажи като не може да е*е да не се хваща.
    Животът е колело, ако не завъртиш педалите няма да напреднеш!
    Заповядайте!!!

  4. #4
    abe kak da go razbiram tva svar6i v men vie bez prezervativ li ste go pravili za napred vinagi izpolzvaite 6toto ima golqma veroqtnost ot infekcii. a za tova 4e ti e teklo krav zna4i priqtelqt ti ne znae kak da pravi analen sex
    Русалката е риба с цици и без п---а.ГОЛЯМА МЪКА!!!!

  5. #5
    Повече от фен
    Регистриран на
    Dec 2005
    Град
    V surceto na MARIO
    Мнения
    411
    Цитирай Първоначално написано от GIFTED
    abe kak da go razbiram tva svar6i v men vie bez prezervativ li ste go pravili za napred vinagi izpolzvaite 6toto ima golqma veroqtnost ot infekcii. a za tova 4e ti e teklo krav zna4i priqtelqt ti ne znae kak da pravi analen sex
    abe kazah kompetentni mneniq ne te pitah koi eba maikatai

  6. #6
    Повече от фен
    Регистриран на
    Nov 2005
    Град
    where nothing can touch me
    Мнения
    493
    Цитирай Първоначално написано от LiLeNcEtOoO
    Цитирай Първоначално написано от GIFTED
    abe kak da go razbiram tva svar6i v men vie bez prezervativ li ste go pravili za napred vinagi izpolzvaite 6toto ima golqma veroqtnost ot infekcii. a za tova 4e ti e teklo krav zna4i priqtelqt ti ne znae kak da pravi analen sex
    abe kazah kompetentni mneniq ne te pitah koi e** maikatai
    Tova e kompetentno mnenie, kakto i vsichki dosega. Te ne sa ti vinovni, che gadjeto ti e oshte neopiten.
    Shte ti mine, ne se panikiosvai. Pri analen sex se izpolzva preservativ, za da ne boli i da e vsichko plavno ,a ne za da ne zabremeneesh.

  7. #7
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от ht_7j
    Цитирай Първоначално написано от LiLeNcEtOoO
    Цитирай Първоначално написано от GIFTED
    abe kak da go razbiram tva svar6i v men vie bez prezervativ li ste go pravili za napred vinagi izpolzvaite 6toto ima golqma veroqtnost ot infekcii. a za tova 4e ti e teklo krav zna4i priqtelqt ti ne znae kak da pravi analen sex
    abe kazah kompetentni mneniq ne te pitah koi e** maikatai
    Tova e kompetentno mnenie, kakto i vsichki dosega. Te ne sa ti vinovni, che gadjeto ti e oshte neopiten.
    Shte ti mine, ne se panikiosvai. Pri analen sex se izpolzva preservativ, za da ne boli i da e vsichko plavno ,a ne za da ne zabremeneesh.
    abe a minavalo li ti e prez uma 4e moje da i e za 1 put a?????????????????????????GLUPAK

  8. #8
    Повече от фен
    Регистриран на
    Feb 2005
    Град
    някъде отвъд...
    Мнения
    381
    Гост,е и?Какво като й е за първи път?Човек трябва да знае какво прави преди да се окаже с кърящо дупе...Знаеш ли какво може да й е направил?
    Внимавайте и то изключително много,защото раничките в ануса не зарастват толкова бързо като тези във по-горната дупчица,защото тук липсва секрет,а и по-лесно ги разраняваш отново.
    Презерватив ВИНАГИ използвайте при анален секс!Вярно,не можете да забременеете,но можете да си докарате такива инфекции на главата(долната),че после ще съжалявате цял живот...А и търкането е по-малко със.По възможност купувайте и лубрикант,защото слюнката изсъхва много бързо.
    Аз съм половинчата, незаключена, с една обувка, с половин сърце , аз съм лъч в безкрая, наивна много пъти, шарена, непослушна, но никога тиха.И ще викам докато някой чуе гласа ми...

  9. #9
    Guest

    Re: pravih analen sex i ....

    Цитирай Първоначално написано от nesravnima
    П.П. И следващият път му кажи като не може да е*е да не се хваща.
    shto da ne moje da ebe mom4eto ve, shtom i e razpralo zadnika i sq kurvi kat svinq, na4i ebe kato za 3ma! vseki trqbva da moje da pori zadnici i slivi, tova e istinsko ebane!

  10. #10
    naistina i analniq sex trqbva da se pravi s prezervativ,za6toto ima veroqtnost ot infekcii.Taka 4e i tova mnenie e kompetentno.

  11. #11
    не се притеснявай !
    LiLeNcEtOoO - и сега като си правила анален секс кажи дали ти хареса и искаш ли пак да го правиш ?

  12. #12

    Регистриран на
    Dec 2005
    Град
    София
    Мнения
    75
    Аз пък мисля, че няма абсолютно никаква опасност. Дори и известно количество сперма да излезе от ануса, как ще проникне във влагалището, а дори и да стане то тогава спермата вече ще е с променена консистенция и химически състав. Просто това са градски легенди, че е възможно сперма да излезе от дупето след анален секс и така да се забременее. Ние винаги когато го правим, а това се случва доста често и от доста време винаги аз свършвам в нея и до момента даже не съм и видял да излиза сперма от нея, а по-скоро обикновен секрет. Така, че не се притеснявай, а си доставяйте удоволствие с твоя човек!

  13. #13
    Повече от фен
    Регистриран на
    Dec 2005
    Град
    V surceto na MARIO
    Мнения
    411

    Re: pravih analen sex i ....

    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    Цитирай Първоначално написано от nesravnima
    П.П. И следващият път му кажи като не може да е*е да не се хваща.
    shto da ne moje da ebe mom4eto ve, shtom i e razpralo zadnika i sq kurvi kat svinq, na4i ebe kato za 3ma! vseki trqbva da moje da pori zadnici i slivi, tova e istinsko ebane!
    a we ei ti si mnogo prost az znam 4e e imalo prosti hora ama kato tebe ne beh vijdala serizono zemi se v ruce na maikati v putkata nedorasli pa mneniq davat ti znae6 li kvo zna4i vuob6te KOMPETENTO MNENIE we temerut

  14. #14
    Повече от фен
    Регистриран на
    Dec 2005
    Град
    V surceto na MARIO
    Мнения
    411
    blagodarq na vsi4ki na vsi4ki ostanali za suvetite i mnneniqta

  15. #15
    Цитирай Първоначално написано от LiLeNcEtOoO
    blagodarq na vsi4ki na vsi4ki ostanali za suvetite i mnneniqta
    Все пак за това сме тук - да си помагаме взаимно!
    И един съвет към всички:
    Има достатъчно литература по тези въпроси, така че вземете да прочетете нещо - никога не е излишно!!! -> Не го приемайте като критика, а кото приятелски съвет!

    И още нещо: когато някой иска компетентни мнения, не пишете глупости, а неща, в който сте сигурни и биха помогнали на човека!
    Животът е колело, ако не завъртиш педалите няма да напреднеш!
    Заповядайте!!!

  16. #16
    наистина при анален секс не се забременява обаче можеш да си навлечеш сериозни проблеми не че съм със стари разбирания обаче аналния секс въобще не става на мен не ми носи никакво удоволствие аз си мисля че доставя удоволствие само на мъжете късала съм с много момчета които искат анален секс аз не го приемам щом за това може някой да скъса с теб значи не те харесва а просто за едното ебане правете здравословен секс който ви носи удоволствие

  17. #17
    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    Цитирай Първоначално написано от ht_7j
    Цитирай Първоначално написано от LiLeNcEtOoO
    Цитирай Първоначално написано от GIFTED
    abe kak da go razbiram tva svar6i v men vie bez prezervativ li ste go pravili za napred vinagi izpolzvaite 6toto ima golqma veroqtnost ot infekcii. a za tova 4e ti e teklo krav zna4i priqtelqt ti ne znae kak da pravi analen sex
    abe kazah kompetentni mneniq ne te pitah koi e** maikatai
    Tova e kompetentno mnenie, kakto i vsichki dosega. Te ne sa ti vinovni, che gadjeto ti e oshte neopiten.
    Shte ti mine, ne se panikiosvai. Pri analen sex se izpolzva preservativ, za da ne boli i da e vsichko plavno ,a ne za da ne zabremeneesh.
    abe a minavalo li ti e prez uma 4e moje da i e za 1 put a?????????????????????????GLUPAK
    Хаха,и кво като й е за първи път?Ти със задника си ли мислиш(май е така)?
    #nesravnima - На твоя приятел може да му е малка пишката(без да го обиждам),щото не виждам как може да ти напъхат 17 санта(примерно) в задника и да не те боли после.
    И съвет към питащата - ползвайте повече и качествен овлажнител.Толкова ще прежалите 30 лева.За твое добро е.
    Ко яли?-Пили.
    Ко пили?-Със зели.
    Нещо подобно е и този форум

  18. #18
    mmmx
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от pami
    наистина при анален секс не се забременява обаче можеш да си навлечеш сериозни проблеми не че съм със стари разбирания обаче аналния секс въобще не става на мен не ми носи никакво удоволствие аз си мисля че доставя удоволствие само на мъжете късала съм с много момчета които искат анален секс аз не го приемам щом за това може някой да скъса с теб значи не те харесва а просто за едното ебане правете здравословен секс който ви носи удоволствие
    az ako bqh na nqkoi ot teq tvoi priqteli, nqkoq ve4er 6tqh da te napiq dovolno, da te iz4ykam v legloto sled alko no6tta i kato zaspi6 da vidi6 6A QDE LI ASAN BANICA , demek 6ti otpora damara.

  19. #19
    Фен
    Регистриран на
    Jun 2005
    Град
    Където Там
    Мнения
    179
    Когато го правите другия път ( ако го правите ) кажи му да се постарае да те подготви повечко, а и се подгответе предварително с разни работи като няколко презерватива (ако се скъса някои), мазила (вазелинче примерно) и по внимателно и бавно, за да няма сегашните последици пак ..
    УСПЕХ
    Admin-Coki:
    неподходящ размер на подпис/ забрана за ползване на такъв/

  20. #20
    KLIZMA ... inache nqma spasenie
    #ArenaClub
    Marco Bailey - live @ Time Warp.mp3

  21. #21
    Фен
    Регистриран на
    May 2004
    Град
    grad Stara Zagora
    Мнения
    215
    moje da ti e skusal neshto otidi na lekar t`fa e nai dobroto reshenie
    pussy wet as a river
    you need a boat for me nigga
    come on baby just lay down
    or to bed with me baby
    see me rubbin' my clit
    suckin' (suckin') my tits

  22. #22
    Фен Аватара на Magician
    Регистриран на
    Jan 2006
    Град
    София
    Мнения
    174

    Re: pravih analen sex i ....

    Цитирай Първоначално написано от LiLeNcEtOoO
    pravih anale seks s gadjeto mi i toi svurshi v men znam 4e ne moga da zabremeneq ama iskam da popitam dali e vuzmojno spermata da izleze sled vreme (1,2,3 chasa)i Vtoroto koeto iskam da pitam e te4e mi kruv i ne moga da hodq po golqma nujda moje li da e stanalo neshto seriozno molq za kompetentni mneniq
    Възможно е спермата да излезе и след много по-кратко време.

    А за кръвта, виж това не е добре. Ако не ти мине до 2 дена отиди на лекар. И за в бъдеще бъдете по-внимателни.

  23. #23
    Леле, леле, съвсем изпедерастя нацията!
    Едно време само циганите правеха анален секс, че ако циганката не е девствена на сватбата... И турците, те по традиция...
    Ама като гледам и българите вече... Тц, тц... Ми то си е нормално - чалга, педерастлък и содомия... 3 в 1!
    Първо гаджето (момиче), после и по момченца ще се заглеждат...
    Да-а-а, за истинския секс трябват яки членове, а откъде таквоз чудо ги в мамините синчета? Само пръстчета и недоразвити чурки...

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си