.
Затворена тема
Страница 2 от 2 ПървиПърви 12
Резултати от 26 до 33 от общо 33

Тема: mnogo sam slaba

  1. #26
    Просто започни да ходиш на фитнес,тае-бо или някой друг спорт, от който се правят мускули. Така хем ще направиш мускули и ще оформиш тялото си, хем ще натрупаш мукулна маса и кантарчето ще показва повече килограми, а ти ще се харесваш (:
    Това е моят съвет.
    И м/у другото аз тежа 42,5 аз съм някъде 163-164см и въобще не се притеснявам, супер много харесвам фигурата си, а и всички ме питат как се поддържам. Аз тренирам плуване и танци..
    Желая ти успех

  2. #27
    Дано не ти се налага да разбереш някой ден че няма друго такова чувство като яденето....радвай се че можеш да ядеш колкото си поискаш и квото си поискаш....много е лошо да се ограничаваш остоянно...тожа не е живот радвай се на тва което имаш

  3. #28
    Абе сж , че го казвам , ама не си от най - слабите и аз съм толкова и не пускам адските теми " много съм слаба!" харесвам се такава и т'ва е !

  4. #29
    Темата е стара.

    cherry*kiss

  5. #30
    и аз съм толкова 159см / 42кг ама си се харесвам такава слабичка .. даже аз не се намирам за слаба ами за нормална въпреки че околните не спират да ми повтарят да ям повече .. на мен си ми харесва :P :P
    бъgu вереН на soбsтвениQ su sтил ;]

  6. #31
    Хора немога да разбера защо дебелите немогат да отслабнат, а слабите немогат да напълнеят?

  7. #32
    Защо вадиш стара тема??? И то с такъв тъп отговор?? Извинявай, ама това е тъпа постъпка!

  8. #33
    Мега фен Аватара на kalpazanka
    Регистриран на
    Jan 2007
    Град
    пространството на Дисе
    Мнения
    15 777
    Цитирай Първоначално написано от betterman
    Хора немога да разбера защо дебелите немогат да отслабнат, а слабите немогат да напълнеят?
    Ендокринолог му е майката.
    Заключвам.

    Чудиш се дали си бременна? Кажи:
    1. Дата на последна редовна менструация /ПРМ/ 2. Дата на рисков полов акт и 3. Продължителност на менструалния цикъл /МЦ/.
    Списък на медикаментите, отпускани без рецепта- http://www.bda.bg/images/stories/doc...ed_inf/OTC.pdf За всички останали отнасяте БАН!

    Шофирай разумно- стигни жив!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си