.
Затворена тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 33

Тема: mnogo sam slaba

  1. #1

    mnogo sam slaba

    zbraveite obra6tam se kam vas za6toto ve4e neznam kakvo da pravq 160sm sam 42 kg mnogo sam slaba i mi e nepriqtno vis4ki da mi go kazvat postoqnno nqkoi akoz nae ne6to za napalnqvane molqvi se da mi kaje .qm qm qm no ni6to .molqvi se pomognete mi

  2. #2
    Guest
    яж пиле,ориз,картофи,риба,ядки по 4-5 на ден недей да се тъпчеш яж нормално.
    Може да тръгнеш на фитнес и да се посъветваш с инструктура там.

  3. #3
    Повече от фен
    Регистриран на
    Nov 2005
    Град
    Недалеч
    Мнения
    326
    Nedei da misli6 za tova ,ako spre6 da misli6 postoqnno 4e si slaba i ottam i za tova kakvo da qde6 za da ka4i6 kilogrami ,togava 6te postigne6 nqkakuv efekt i organizna ti sam 6te se spravi s problema
    ponqkoga vajna e naglasata!

  4. #4
    Голям фен
    Регистриран на
    Feb 2006
    Мнения
    732
    abe da ti kaja 4estno ne se obijadai ama da ti imam problema,mnogo momi4eta iskat da slabi....a ti da nadebelee6...stranno e...ne im obra6tai vnimanie moje i da ti zavijdat...a 6to mqde6 mnogo i ni6to ne stava qvno si si takava...ima hora koito nemogat da nadebeleqt
    Никога никой,няма да заслужи сълзите ми,а този който ги заслужи,никога няма да ме разплаче!!!


  5. #5
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от cvety_i_bebeto
    abe da ti kaja 4estno ne se obijadai ama da ti imam problema,mnogo momi4eta iskat da slabi....a ti da nadebelee6...stranno e...ne im obra6tai vnimanie moje i da ti zavijdat...a 6to mqde6 mnogo i ni6to ne stava qvno si si takava...ima hora koito nemogat da nadebeleqt
    tova e mit. vseki moje da nadebelee prosto pri nqkoi e po-trudno, no pri pravilna hrana+sport si4ko stava

  6. #6
    Голям фен Аватара на tainstvenata
    Регистриран на
    Feb 2006
    Мнения
    754
    не се притесняваи 4е си слаба а аз какво да кажа 4е си ме4тая за това и се старая
    Music is a higher revelation than all wisdom and philosophy

  7. #7
    Ama vaob6te ne se pritesnqvai ot tova az sam 168 i sam 45 kila i vseki me pita kak poddyrjam takava figyra.Na nqkoi im e trydno da otslabnat puk taka 4e tva e privilegiq po-skoro ot kolkoto kompleks.Davai si napred bez da my misli6 drygite da si me4taqt da sa slabi \/ \/ \/

  8. #8

    mnogo sam slaba

    BLAGODARQ NA vsi4ki za otgovorite no az se zasqgam othorata za6toto znam 4e sa pravi razbirate li be na vseki teloslojenieto e razli4noo no za moeto tqlo i za moite 160sm,42kg sa malko povqrvaite mi.nqkoi ako znae ne6to koeto pomaga za tazi cel neka mi pi6e \:D/ O:) :P :D :lol: :smt008 :smt016 :smt005 :smt006

  9. #9

    mnogo sam slaba

    blagodarq predvaritelno na vsi4ki koito 6te otgovorqt i na vsi4ki otgovorili dosega .naistina neznam kakvo da PRAVQ ako nqkoi znae neka mi pi6e

  10. #10
    Наблегни на въглехидратите - картофи, ориз, хляб, тестени изделия, плодове...

  11. #11
    az su6to sum 160 i teja 42kg.Po-dobre 4e ne si nqkoi slon.Mainata im na ostanalite.Vajnoto e dali ti si se xaresva6.Ako se xaresva6 takava kakvato si nqma vsi4ko 6te e OK

  12. #12
    Guest
    az sam164 i sam 40kg.i ako na nqkoi im se struva,4e vseki moje da napalnee,ne e taka.kakto nqkoi ne mogat da otslabnat,taka drugi ne mojem da napalneem.az se ot4aqh ve4e,vsi4ki mi vikat,4e trqbv da napalneq,ama...

  13. #13
    Problema ti qvno e 4e metabolizma ti e prekaleno burz,i za tova ne moje6 da napulnee6.Mislq 4e ima6e hranitelni dobavki,koito go zabavqt i ti pozvolqvat da ka4i6 nqkoe drugo kilce.Nai dobre razrovi v google za tqh i si gi kupi,ne sa mnogo skupi predpolagam

  14. #14
    Супер фен Аватара на IKisseDAGirL
    Регистриран на
    Apr 2005
    Град
    dimitrovgrad
    Мнения
    2 788
    ми то и аз съм малко слабичка, не се притеснявай
    яж си редовно и си сметни калорийте - колко ти изяждаш на ден и колко са необходими на човек по принцип.. увеличи количеството и така (то имаше някви таблици за всяка храна колко калории е)
    освен тва пий хапчета-бирена мая няколко пъти на ден
    на мене тва ми помогна
    Когато човек силно желае нещо, цялата Вселена му съдейства.
    Само времето доказва силата на Любовта.

  15. #15
    Sisi_17
    Guest
    Tova za birenata maq ti garantiram,4e nqma da ka4i6 me se precakvai kato men ot li4en opit ti go kazam.Az kato q pih mi navredi mngo ne ti preporu4vam,suvetvam te da qde6 kakto po princip ne se izmu4vai i ne se tup4i!Az su6to sum slaba no na posleduk tova ne mi puka.4ao ako ima ne6to mi pi6i

  16. #16
    Супер фен
    Регистриран на
    Dec 2004
    Мнения
    2 009
    И как точно ти нареди?
    Това е доста сносен отговор:
    "яж пиле,ориз,картофи,риба,ядки по 4-5 на ден недей да се тъпчеш яж нормално.
    Може да тръгнеш на фитнес и да се посъветваш с инструктура там."

  17. #17

    Re: mnogo sam slaba

    Цитирай Първоначално написано от misshha
    zbraveite obra6tam se kam vas za6toto ve4e neznam kakvo da pravq 160sm sam 42 kg mnogo sam slaba i mi e nepriqtno vis4ki da mi go kazvat postoqnno nqkoi akoz nae ne6to za napalnqvane molqvi se da mi kaje .qm qm qm no ni6to .molqvi se pomognete mi
    moje da si e geneti4no zalojeno . no se pak ako ne e ot tova hapvai poveche kalori4ni neshta ma ne pii hap4eta 4e posle ot tqh shte stanesh slon

  18. #18
    Guest
    Споко миличйа,това не е голям пробле,и аз не съм от най-нормалните!154см съм и тежа 41кг!Намирам се за нормална,нищо че някой ми викат:"Малее колко си слабичка"!Кво ти пука!Сигурно си хубаво момиче и няма смисъл да си създаваш такива комплекси!Опитай с рибено масло(от аптеките 1-2лв е)Преди пих има малък ефект!

    ВСИЧКИ СМЕ РАЗЛИЧНИ,НЯМА СМИСЪЛ ДА СЕ ОТЧАЙВАШ!

    Късмет,мила=)

  19. #19
    спокойно, ако се чувстваш добре и си здрава значи всичко е наред. Това дето си толкова слаба може да е от пубертета, познавам доста девойки, които към 18 год и малко повечко си се нялха и сега са нормални, а преди бяха като клечки. Трябва да се вгледаш в семейството си, ако всички са слаби, ти и да си скъсаш гъза от ядене няма да станеш по дебела, просто имаш бърз метаболизъм, не се тъпчи с храна в никакъв случай, защото може да има лоши последствия и да си сбъркаш организма, пък после да не можеш да отслабнеш. Яж често разни сладки работи и чипсчета и такива неща, но пак ти казвам не прекалявай, защото не са много полезни.
    Пожелавам ти успех в напълняването и умната
    От деня, в който се раждаме Смъртта започва да обмисля края ни.Тя ни преследва....


  20. #20
    Супер фен
    Регистриран на
    Jan 2006
    Град
    до тебе...
    Мнения
    1 303
    e az sum 160 i sum 44 kg i mislq 4e ne sum slaba
    If you love me fuck me.... if you hate me , FUCK YOU !

  21. #21

    Регистриран на
    Jul 2005
    Град
    Gr.Burgas
    Мнения
    86
    в момента си в пубертета..и организма ти расте, трябва да приемаш повече въглехидрати ( мляко, банани , риби - и за по голям ефетк вечерта преди да легниш ) така се губи по малко енергия и ти са трупа повече! успех!

  22. #22
    blagodarq na vsi4ki otgovorili mnogo mi e priqtno da 4eta va6ite saveti i mneniq vsi4ki va6i preporaki i spazvam o4akvam o6te otovori blagodarq na vsi4ki pisali i na vsi4ki koito 6te pi6am predvaritelno

  23. #23
    emi samo 6te ti kaja da ne se tap4e6!ne pomaga,smisall napalnqva se,ama ne to4no sas jelaniq efect koito iska6
    az sam 152 i sam 39 kg i si4ki se mi natqkvat kolko sam mani4ka,slabi4ka,nz si ko....kofti e ama se svikva...
    ima hora s barz metabolizam i nqma kak da napalneqt,ili pone im e dosta trudno.i vse pak ako razbere6 za nqkoi efektiven metod se ubadi

    I'm Not EmO, I'm JusT a TeEnAgeR!!!

  24. #24
    Супер фен
    Регистриран на
    Mar 2006
    Град
    Другата страна на Земята (още разследвам дали е тъмната или не)
    Мнения
    1 866
    Момче съм, 175, 50 кг. Хилав съм като щека и нищо не мога да направя по въпроса. Но иначе, стандартните съвети са:

    >>комбинация от хляб, месо, картофи, ориз
    >>пиеш сладки газирани напитки
    >>освен трите редовни хранения, хубаво е между тях да си купуваш нещо мазно от бърза закуска - баница, джоб...
    >>наблягай на висококалорични храни - много по-лесно се приемат 2000 калории под формата на шоколад, отколкото като краставици
    >>спираш движението
    >>спиш повече (последните две забавят естествено метаболизма)

    Сега, за момчета, искащи да развият мускулите си, се препоръчва кратко стресово натоварване на желаните мускули веднъж дневно. По този начин тялото засилва точно тази част от себе си. Не знам какво би трябвало да направи едно момиче.

    Аз пробвам тази "диета" вече две седмици и имам малък резултат. За съжаление, много по-малък, отколкото ми се иска.

  25. #25
    Spox ne si edinstvena.az sum 160 i sum 37kg

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си