.
Отговор в тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 27
  1. #1
    obi4anoto
    Guest

    ne6to za spirane na cikal

    sujelqvam za vuprosa no ima li nqkvi hap4eta koito da namalqt ili napravo da sprat cikala? ako nqkoi znae molq da kaje blagodarq predvaritelnojavascript:emoticon('[-o<')
    Pray

  2. #2
    Guest
    Vitamin C

  3. #3
    obi4anoto
    Guest
    ama kolko trqbva da izpiq do sega sum vzela 3

  4. #4
    Повече от фен
    Регистриран на
    Jun 2005
    Град
    gr. Sofia
    Мнения
    376
    za spirane nz no za namalqvane vitamin C !

  5. #5
    А би ли споделила защо искаш да ги спреш? Това не е шега работа и можеш сериозно да си объркаш цикъла!
    А ако имаш кръвоизлив или много продължителен М, обърни се към лекар - има начини, но не са за самостоятелна употреба!

  6. #6
    obi4anata
    Guest
    mi to4no tva mi e problema 4e e to4no kruvoizliv i mnogo boli i e ujasno

  7. #7
    Guest
    mi az izpiwam edna kutiya kato zapo4wa ,dwe po sredata i dwe na swyr6wane. ama ti si mn zagubena be.Kwo kato e mnogo i boli dai da se natryaskame s vitamin wsi4ki.Wyob6te ne si samo ti i tryabwa da tyrpi6 ako ne ima lekari

  8. #8
    Голям фен
    Регистриран на
    Oct 2005
    Град
    София
    Мнения
    950
    mi mnogo 1-2-3 opakofki nqkude trqq da zeme6..oba4e spoko ot vit C ni6to ne moje da ti stane

  9. #9
    Цитирай Първоначално написано от fti4ka
    mi mnogo 1-2-3 opakofki nqkude trqq da zeme6..oba4e spoko ot vit C ni6to ne moje da ti stane
    Само може да получиш витаминоза...

    "Music, sweet music, I wish I could caress, caress, caress..."

  10. #10
    Цитирай Първоначално написано от fti4ka
    mi mnogo 1-2-3 opakofki nqkude trqq da zeme6..oba4e spoko ot vit C ni6to ne moje da ti stane
    Само бъбреците може да отидат на кино, ама карай, то т`ва са подробности...
    Ей, заради такива като вас докторите гладни ще умрат!
    Иди на лекар, кажи си проблема и той ще ти предпише каквото трябва! Ама то много акъл се иска, я! :P

  11. #11

    Re: ne6to za spirane na cikal

    Цитирай Първоначално написано от obi4anoto
    sujelqvam za vuprosa no ima li nqkvi hap4eta koito da namalqt ili napravo da sprat cikala? ako nqkoi znae molq da kaje blagodarq predvaritelnojavascript:emoticon('[-o<')
    Pray
    ee gadno ne gadno shte tyrpish 20-30 godini i shti spre da ti idva spok inache hap4eta nqma .

  12. #12
    Голям фен
    Регистриран на
    Oct 2005
    Град
    София
    Мнения
    950
    Цитирай Първоначално написано от Майка ти
    Цитирай Първоначално написано от fti4ka
    mi mnogo 1-2-3 opakofki nqkude trqq da zeme6..oba4e spoko ot vit C ni6to ne moje da ti stane
    Само бъбреците може да отидат на кино, ама карай, то т`ва са подробности...
    Ей, заради такива като вас докторите гладни ще умрат!
    Иди на лекар, кажи си проблема и той ще ти предпише каквото трябва! Ама то много акъл се иска, я! :P
    maika mi ma mnogo gi razbira6 tiq raboti.. =D> ot 1 put kvo 6e i stane?! az sum si go spirala ne 1 ili 2 puti i ni6to mi nqma samo na sledva6tiq mesec me boli korema.. ako spe6no i trqbva na momi4eto da pie vit C ako ne 6te da prai kvo iska.. pitala e kak se spira i az sum otgovorila..

  13. #13
    Всеки първи път води до втори, трети и т.н. С всичките му последици.
    В случая стана ясно, че не е въпрос на каприз (да се изчука с гаджето например), а проблем с менструацията. За такива неща си има лекари, а не чули-недочули пикли. Ясна ли съм вече?

  14. #14
    Guest
    Mojesh da go namalish s vitamin c no ne te syvetvam da piesh zashtoto sled tova pak shte se vyrna v dvoino kolichestvo :P.Posyvetvai se s ginekolog ili s lichen lekyr kakvo da piesh za menstrualni bolki!!!

    Uspeh!!!

  15. #15
    Голям фен
    Регистриран на
    Oct 2005
    Град
    София
    Мнения
    950
    Цитирай Първоначално написано от Майка ти
    Всеки първи път води до втори, трети и т.н. С всичките му последици.
    В случая стана ясно, че не е въпрос на каприз (да се изчука с гаджето например), а проблем с менструацията. За такива неща си има лекари, а не чули-недочули пикли. Ясна ли съм вече?
    i kuf problem moje da ima s menstruaciqta?! sigurno i te4e kato ot kran4e i se 4udi kak da namali struqta.. taka li? to4no 6tot i se ebe ili ne6to ot roda e.. q pomisli pak koq e 4ulata-nedo4ula pikla

  16. #16
    Мега фен
    Регистриран на
    Nov 2005
    Мнения
    9 621
    Проблеми с менструацията много, но те се решават с медикаменти, предписани от лекар! Научете се да ходите на лекар!

  17. #17
    Цитирай Първоначално написано от fti4ka
    i kuf problem moje da ima s menstruaciqta?! sigurno i te4e kato ot kran4e i se 4udi kak da namali struqta.. taka li? to4no 6tot i se ebe ili ne6to ot roda e.. q pomisli pak koq e 4ulata-nedo4ula pikla
    Моли се да не разбереш от личен опит!!!

  18. #18
    obi4anata
    Guest
    blagodarq vi za pomo6ta no nz mai ima obratniqt efekt tozi vitamin c

  19. #19
    ako naistina e kruvoizliv hodi po nai burziq na4in na lekar! posle stava opasno! IDI NA LEKAR!!!
    black cat or white cat,that is the question!!!

  20. #20
    Мега фен
    Регистриран на
    Nov 2005
    Мнения
    9 621
    Една позната пие Витамин Це, за да предизвика цикъл и казва, че И помага, но може да си внушава.

  21. #21
    obi4anata
    Guest
    a moje li toq kruvoizliv da e ot pritesnenie ili otricatelni emocii

  22. #22
    Повече от фен
    Регистриран на
    Nov 2005
    Мнения
    421
    Emi vseki moje da ti kaje ne6to,no sled kato ima6 takuv problem za po-sigurno moje da otide6 na lekar.Toi sas sigurnost 6te znae kakvo da ti kaje a pie6 i kak d\da se opravi6.Uspeh!

  23. #23
    Guest
    po-dobre idi na lekar shtoto edna pr imashe takuv pr i imashe kruvoizliv i dosta vreme i trebvashe da se opravi

  24. #24
    Супер фен
    Регистриран на
    Mar 2006
    Град
    Другата страна на Земята (още разследвам дали е тъмната или не)
    Мнения
    1 866
    "Няколко пъти съм правила, нищо ми няма" - ами, ще ти има. След няколко години ще почнат да се обаждат всичките ти чаркове - и от голия кръст, и от недоспиването, и от цигари, пиене, неправилно хранене, безпризорно лапане на хапчета и т.н.

    Здравните проблеми недейте ги решавате по домашному. Майка ми е лекар и всеки ден в ръцете й умират точно хора, които не са се консултирали с лекар, докато линейката не ги докара вече полу-изстинали.

  25. #25

    Re: ne6to za spirane na cikal

    Цитирай Първоначално написано от KRaLiCa_na_OrGaZmA
    Цитирай Първоначално написано от obi4anoto
    sujelqvam za vuprosa no ima li nqkvi hap4eta koito da namalqt ili napravo da sprat cikala? ako nqkoi znae molq da kaje blagodarq predvaritelnojavascript:emoticon('[-o<')
    Pray
    ee gadno ne gadno shte tyrpish 20-30 godini i shti spre da ti idva spok inache hap4eta nqma .
    Напротив има такива хапчета, но няма да кажа как се казват, за да не почнат да се пият просто ей така...Не мога да разбера защо всеки си мисли, че това е играчка работа...Както вече ти казаха ЗАМИНАВАЙ НА ЛЕКАР!!!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си