.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 6 от общо 6

Тема: Pustinor-Duo

  1. #1
    Ivan Marinov
    Guest

    Pustinor-Duo

    Здравейте, с приятелката ми правихме секс и се скъса презерватива. На сутринта тя пи 2-те хапчета (6 часа след акта), но се притеснява. Искам да знам, дали е сигурно това лекарство и дали има риск, странични ефекти. Благодаря Ви предварително!

  2. #2
    ДействиеПостинор-Дуо е спешен контрацептив (противозачатъчно средство за използване в извънреден, спешен случай), което се приема през устата.
    Постинор-Дуо може да помогне за предотвратяване на бременност, ако се приеме до 72-ия час след полов акт без предпазни мерки или при неуспешно приложен противозачатъчен метод.

    Нежелани лекарствени реакции
    Както всички лекарства, Постинор-Дуо може да има нежелани реакции.
    Възможната честота на нежеланите реакции е, както следва:
    • Повече от 10%: гадене, болка в долната част на корема, отпадналост,
    главоболие, замайване, напрежение в гърдите.
    • Между 1% и 10%: повръщане, диария.

    Надявам се,че съм ти била полезна

  3. #3
    Супер фен
    Регистриран на
    Mar 2006
    Град
    Другата страна на Земята (още разследвам дали е тъмната или не)
    Мнения
    1 866
    Доколкото знам, двете хапчета се пият през интервал, не наведнъж. А иначе, за сигурност, поне доколкото съм чувал, е над 90%.

  4. #4
    100% сигурност няма, но е надеждно (т.е няма от какво толкова да се притеснява)! Странични ефекти могат да се получат. Най- често се изразяват в объркване на цикъла (т.е да и дойде по-рано, по-късно, да продължи по-дълго и т.н). И още нещо не трябва да го пие пак в близките един-два месеца. Попринцип не трябва да се приема повече от веднъж между два цикъла, но като цяло хапчето е доста вредно, имайте го в напредвид за в бъдеще.
    П.С shizzle от доста време хапчетата се приемат и двете на веднъж, не през 12 часа както беше преди!

  5. #5
    Супер фен
    Регистриран на
    Mar 2006
    Град
    Другата страна на Земята (още разследвам дали е тъмната или не)
    Мнения
    1 866
    Благодаря, Divotia Все пак, да чукам на дърво, скоро не ми се е налагало да ползвам лично. Хахаха *зло*

  6. #6
    Повече от фен
    Регистриран на
    Mar 2006
    Град
    В една приказка :)
    Мнения
    396
    shizzle
    МнениеПуснато на: Нед Мар 12, 2006 1:55 pm Заглавие:
    Доколкото знам, двете хапчета се пият през интервал, не наведнъж. А иначе, за сигурност, поне доколкото съм чувал, е над 90%.
    Двете хапчета се пият едновременно вече..

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си