.
Затворена тема
Резултати от 1 до 12 от общо 12
  1. #1
    N0ble
    Guest

    Matemati4esko sustezanie Kenguro

    Zdraveite!Ot daskaloto ni ni karat da se zapi6eme na takova sustezanie.Do kolkoto razbrah to ne e svurzano tolkova s znaniqta ti po matematika kolkoto s logi4eskoto mislene.Ta ako nqkoi e hodil na takova sustezanie ili moje da nameri takuv tip zada4i koito biha mogli da se padnat molq da pi6e Iskam da gore-dolu da razbera kakvi 6te sa zada4ite i da imam nqkakva podgotovka predi da otida. 10x predvaritelno

  2. #2
    Фен
    Регистриран на
    Feb 2006
    Град
    nqkade si
    Мнения
    151
    Do sega vs godina hodq na tova sastezanie i dori 2 pati spe4elih 1 mqsto(nagrada-20lv!).Zada4ite imat po 4 podusloviq taka 4e dori da ne znae6 otgovora 6ansat da go poznae6 e dosta golqm!Zada4ite sa logi4eski i nqkoi ot tqh gi davat kakto na 2 klas,taka i na 10.

  3. #3
    Guest
    kazaha mi 4e e pod formata na test no ne sym siguren dali ima otgovori i ti trqbva da ogradi6 verniq... tova li ima6e predvid?

  4. #4
    Супер фен Аватара на Devilsplaymate
    Регистриран на
    Nov 2004
    Град
    Nowhereland
    Мнения
    1 280
    Мда , 'Кенгуро' е като тест доколкото съм чувала
    Simplicity, complexity, oh what a tragedy! Reality, insanity, strange normality. Incredible, untouchable, but just visual...

  5. #5
    Фен
    Регистриран на
    Feb 2006
    Град
    nqkade si
    Мнения
    151
    Da-to4no test i na vseki otgovor ima6 po 4 varianta za otgovor.Drugo kakvo da ti kaja?

  6. #6
    Guest
    ami nz.. imam vreme do utre da si pomislq dali da se zapi6a na men mnogo ne mi e zor ama gospojata mi kaza 4e ako se spravq dobre 6te imam 6 za godinata a tva si zaslujava priqtelite mi vikat s tiq 5 leva da hapna i da piina ne6to ama.. nz

  7. #7
    Фен
    Регистриран на
    Feb 2006
    Град
    nqkade si
    Мнения
    151
    Moeto mnenie e-idi.5 leva za 6 sa si izgodna sdelka!(a s pove4ko kasmet ti kazah-moje6 da grabne6 20 lv) e,vse pak ti si re6ava6!

  8. #8
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от rosenceto
    Do sega vs godina hodq na tova sastezanie i dori 2 pati spe4elih 1 mqsto(nagrada-20lv!).Zada4ite imat po 4 podusloviq taka 4e dori da ne znae6 otgovora 6ansat da go poznae6 e dosta golqm!Zada4ite sa logi4eski i nqkoi ot tqh gi davat kakto na 2 klas,taka i na 10.

  9. #9
    Фен
    Регистриран на
    Jun 2006
    Град
    zoo....
    Мнения
    284
    Междудругото това състезание е много хубаво защото не е свързано толкова със знания колкото със логическо мислене.Нужно е малко да си поръзчовъркаш фантазията за да решиш някоя задача.Освен това добър метод е да тръгнеш да решаваш задачата от дадените отговори! Аз така съм правила и съм уцелвала.Само че времето не е достатъчно за да решиш всичките задачи.Мисля че беше час и 25 мин. ще ти се сотри добре но нее така.

    П.П.По-добре отиди.Заслужава си
    ....Don't bother!Be happy!....

  10. #10
    Фен
    Регистриран на
    Feb 2006
    Град
    nqkade si
    Мнения
    151
    Само не мога да си обясня защо отново отваряте теми,които са били актуални преди 6 месеца?!
    Искам ги YOUR EYES,
    защото са VERY NICE.
    Първо LOOK AT ME,
    после DON'T FORGET ME.

  11. #11
    Фен
    Регистриран на
    Jun 2006
    Град
    zoo....
    Мнения
    284
    Opps sorry ама нямам навика да гледам датите изобщо
    ....Don't bother!Be happy!....

  12. #12
    Цитирай Първоначално написано от rosenceto
    Само не мога да си обясня защо отново отваряте теми,които са били актуални преди 6 месеца?!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си