.
Затворена тема
Резултати от 1 до 4 от общо 4
  1. #1
    Майсторът
    Guest

    Болки в коляното

    Имам много странен проблем.
    Боли ме коляното но под капачката. Например седя си нормално и в един момент всякаш нещо зацепва.Опъвам си крака целия и усещам пареща болка която се усилва страшно много, дори движението не помага, след 2 минути болката затихва.Двуома се от какво е - лошото време, ходенето на фитнес, да ми се е изтъркал хрущяла, да има притиснат нерв или разстежни болки (защото преди доста време имах същия проблем с левия крак, но тогава бях много тежък а сега съм в нормите).Та ако някой е имал такъв проблем да пише и да ми помогне.
    Благодаря предварително

  2. #2
    Guest

    Re: Болки в коляното

    Цитирай Първоначално написано от Майсторът
    Имам много странен проблем.
    Боли ме коляното но под капачката. Например седя си нормално и в един момент всякаш нещо зацепва.Опъвам си крака целия и усещам пареща болка която се усилва страшно много, дори движението не помага, след 2 минути болката затихва.Двуома се от какво е - лошото време, ходенето на фитнес, да ми се е изтъркал хрущяла, да има притиснат нерв или разстежни болки (защото преди доста време имах същия проблем с левия крак, но тогава бях много тежък а сега съм в нормите).Та ако някой е имал такъв проблем да пише и да ми помогне.
    Благодаря предварително
    Takaa...
    В коляното, под капачката, може да се събира вода. Знаеш какво е това Вода в коляното-премахва се чрез операция, не е сложна доколкото знам,
    Втори случай=-при напрягане: може да си разтегнал сухожилие.
    Трети случай: ако си висок и често изкачваш набързо стълби или клякаш и упражняваш голяма тежест върху краката си, това може да е заради претриването на костите,хрущяла.

  3. #3

    Мога да ви препоръчам нов алтернативен метод!

    Кинезио лентата помага за много проблеми свързани със ставите и мускулите.Всичко за нея може да научите от сайта www.kinesiotapebg.eu

  4. #4
    Мега фен Аватара на kalpazanka
    Регистриран на
    Jan 2007
    Град
    пространството на Дисе
    Мнения
    15 777
    Стара тема.

    Чудиш се дали си бременна? Кажи:
    1. Дата на последна редовна менструация /ПРМ/ 2. Дата на рисков полов акт и 3. Продължителност на менструалния цикъл /МЦ/.
    Списък на медикаментите, отпускани без рецепта- http://www.bda.bg/images/stories/doc...ed_inf/OTC.pdf За всички останали отнасяте БАН!

    Шофирай разумно- стигни жив!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си