.
Затворена тема
Страница 2 от 2 ПървиПърви 12
Резултати от 26 до 34 от общо 34

Тема: analen seks!!!

  1. #26
    Guest
    i po prust i po penis... kolkoto i da si higieni4na bez klizma ne stava

  2. #27
    Голям фен
    Регистриран на
    Apr 2003
    Мнения
    907
    А не сте ли се замисляли над въпроса, че и той много добре знае какво е принципното предназначение на тоя отвор и е съвсем наясно с възможността да има нещо по оная работа? И че щом иска да го прави въпреки това си знание значи не му пука особено от възможността да се изцапа. Поне аз така мисля, пък за другите не знам, но мисля че който е тръгнал да прави анален секс е наясно с тия неща и съответно ги е приел. Ако не ги приема и му е гадно, гнусно и т.н. просто не иска тоя вид секс. Знам такива хора и те поради тази причина изобщо не искат да правят анален секс, но тия пък които знам че правят и си го искат не им пука

  3. #28
    Guest
    BOLIIIIIIIIIII

  4. #29
    Супер фен Аватара на Glezanka
    Регистриран на
    Oct 2005
    Град
    Sunny Beach
    Мнения
    1 509
    1.Lichnata higiena nqma absolutno nikakwo znachenie w sluchaq!Ti nemojesh da si izmiesh wutre w anusa,zatowa nqkoi hora si prawqt klizmi.
    2.Analniq sex bez owlajnitel ne e mazohistichna proqwa,goworq ot lichen opit,a i az lichno ne se smqtam za mazohistka.
    3.Bolqlo samo purwiq put ... drun drun ... ako momicheto se pritesnqwa ot analniq sex shte boli i prez sledwashtite pyti.
    4.Kwo dawate mneniq kato ne goworite ot lichen opit ...
    5.Shtom momcheto iska analen sex,da se podgotwi psihicheski i za posledstwiqta ...
    6.Nqma 6 i az neznam zashto :P

  5. #30
    kerime_1
    Guest
    еми немога да отговоря ни6то за6тото и аз незнам не с1м опитала и искам да питам не6то ако си п1хне само пениса и да не пуска ни6то пак ставали не6тО

  6. #31
    Guest
    mi spored men ima zna4enie ot li4nata higiena nai ve4e dali 6te ima la*na??!! a ot tova dali 6e te boli,mi samo purviq put boli vsi4ki drugi puti 6e ti e mn priqtno daje emi tva mi e mneniety po vaprosa ne znam mn otnosno analniq seks

  7. #32
    Цитирай Първоначално написано от mis_marry_jane_13
    Na 15 sum ve4e.i e mis_marry_jane_13 za6toto sum nomer 13 v klas i mi e liubimoto 4islo.I razbiram ot mnogo ne6ta za tvoe svedenie.Vodq polov jivot ot 2 god i se pak ne misli6 li 4e sum nau4ila mnogo?!
    ти изби рибата...........
    и аз мога да ти кажа че няма да те боли ако имаш кадърен партняр

    СЪРФИРАТЕ И ПЕЧЕЛИТЕ!!!

  8. #33
    Аватара на swords1010
    Регистриран на
    Jun 2007
    Град
    Асеновград, България
    Мнения
    3 028
    Стара тема!
    Няма път към щастието, щастието е пътят.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си