.
Затворена тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 34

Тема: analen seks!!!

  1. #1
    SlAdurAnA_18
    Guest

    analen seks!!!

    iskam da zadam nqkoklo v1prosa otnosno analniq seks...ammm p1rviq e ako gajeto vi vi br1kne p1rviq p1t samo s pr1st4e kato si izkara pr1sta 6te ima li ostat1ci ot....za6toto ako ima 6te stane mn kofti......sy6tata rabota i ako si vkara penisa..kato si go izkara 6te ima li...?ammm az li4no imam super dobra higiena...i spored men i bez klizma moje da ne stane gaf...iskam i va6ite mneniq...blagodarq predvaritelno!!!...{}{}{}{}amm i o6te ne6to...moje i da napi6ete kakvo znaete za analniq seks ...

  2. #2
    например това би ти било полезно:
    http://www.teenproblem.net/index.php?m=s&id=1243

    това също:
    http://www.teenproblem.net/index.php?m=s&id=1006


    вземи разгледай статийте
    Да знаеш как да печелиш е първата стъпка, но освен това трябва да знаеш и как да извличаш полза от победите.
    Правила на Форума http://www.teenproblem.net/f/pravila.html

  3. #3
    Фен
    Регистриран на
    Oct 2003
    Град
    in the neighbourhood
    Мнения
    102
    da tva za dali ima ostatyci ot lai*a i az iskam da znam?
    .: your friendly neighbourhood spider-man :.

    KAKVA LUBOV

  4. #4
    ne pravi analen seks boli

    [size=10][b]

  5. #5
    Не прави анален секс ! Извратено е, но ако ще правиш си направи клизма задължително !

  6. #6
    Цитирай Първоначално написано от mis_marry_jane_13
    ne pravi analen seks boli
    С две момичета съм го правил, ловим ли бас, че боли само първия път. Естествено е важен и партныора, колко разбира и колко му пука. Анален секс - единствено с овлажнител.
    2т. забрана за ползване на профил

  7. #7
    Цитирай Първоначално написано от LoRinSeR
    Цитирай Първоначално написано от mis_marry_jane_13
    ne pravi analen seks boli
    С две момичета съм го правил, ловим ли бас, че боли само първия път. Естествено е важен и партныора, колко разбира и колко му пука. Анален секс - единствено с овлажнител.
    analen bez ovlajnitel staa samo za momi4eta s mazohisti4ni naklonnosti..
    The PerfekT LiFe [LoVe,SeX,SkaTe,MetALL,FrienDs]
    My LifE iS PerFecT
    ,BuT i STilL lifE in HelL,
    yes ,i lOve The DeviL

  8. #8
    Цитирай Първоначално написано от An`Ji_l4
    Цитирай Първоначално написано от LoRinSeR
    Цитирай Първоначално написано от mis_marry_jane_13
    ne pravi analen seks boli
    С две момичета съм го правил, ловим ли бас, че боли само първия път. Естествено е важен и партныора, колко разбира и колко му пука. Анален секс - единствено с овлажнител.
    analen bez ovlajnitel staa samo za momi4eta s mazohisti4ni naklonnosti..
    E тя представяш ли си, на 13 какво ли разбира от вагинален секс, пък вече говори за анален ...
    2т. забрана за ползване на профил

  9. #9
    Повече от фен
    Регистриран на
    Sep 2005
    Мнения
    310
    Цитирай Първоначално написано от mis_marry_jane_13
    ne pravi analen seks boli
    Boli vednuj, boli vtoriq put i na tretiq samo tam shte iskash da te boli

  10. #10

    Регистриран на
    Dec 2005
    Град
    София
    Мнения
    75
    Еми да възможно е да има нещичко и това не зависи от това дали имаш супер добра лична хигиена росто щото се дразни дебелото черво и особено ако се изпразни в теб после почти 100% ще ти се ходи до тоалетната. Аз винаги когато се изпразня в нея след известно време на нея и се ходи така, че и при теб ще стане така сигурно така, че или капут или клизма!!! :P

  11. #11
    Фен
    Регистриран на
    Dec 2005
    Град
    sofia
    Мнения
    231
    Цитирай Първоначално написано от Ronald
    Не прави анален секс ! Извратено е, но ако ще правиш си направи клизма задължително !
    abe vie ne ste dobre!1voto koeto e ne e izvrateno!naprostiv kat se svikne daje e priqtno!!!2roto koeto e klizmata ne e zadaljitelna!!!!no za preporu4vane e analniq sex da se pravi s lubrikant,za da bude pronikvaneto po lesno!nqma ni6to izvrateno v sexa,vsi4ko e vapros na naglasa!

  12. #12
    Guest
    Ot li4en opit moga da kaje,4e analniq sex moje da e boleznen ,no moje i da e nai vurhovnoto izjivqvane zavisi kak se podhojda i v kakva poza se pravi.A otnosno dali ostava.....Trqbva da se spazva super higiena i e za predpo4itane da si hodila do WC-to predi sex i da si se izmila dobre za da si sugurna 4e vuv vurhoviq moment niama da ti se dohodi do toaletnata a i kato se ima pred vid 4e pravi6 analen sex.....susu sigurnost niama da moje6 da se sdurji6 i 6te stane niakoi fal.

  13. #13
    Цитирай Първоначално написано от LoRinSeR
    Цитирай Първоначално написано от An`Ji_l4
    Цитирай Първоначално написано от LoRinSeR
    Цитирай Първоначално написано от mis_marry_jane_13
    ne pravi analen seks boli
    С две момичета съм го правил, ловим ли бас, че боли само първия път. Естествено е важен и партныора, колко разбира и колко му пука. Анален секс - единствено с овлажнител.
    analen bez ovlajnitel staa samo za momi4eta s mazohisti4ni naklonnosti..
    E тя представяш ли си, на 13 какво ли разбира от вагинален секс, пък вече говори за анален ...
    Na 15 sum ve4e.i e mis_marry_jane_13 za6toto sum nomer 13 v klas i mi e liubimoto 4islo.I razbiram ot mnogo ne6ta za tvoe svedenie.Vodq polov jivot ot 2 god i se pak ne misli6 li 4e sum nau4ila mnogo?!

    [size=10][b]

  14. #14
    Повече от фен Аватара на aLakaZam
    Регистриран на
    Feb 2006
    Мнения
    366
    Цитирай Първоначално написано от mis_marry_jane_13
    ne pravi analen seks boli
    Не си попаднала на точния човек. Всичко е въпрос на нъгласа и разбира се какъв е партньора


  15. #15
    Супер фен
    Регистриран на
    Feb 2006
    Мнения
    1 008
    klizma ili ovlajnitel :P

    I'm gonna do what ever I want,so why to risk it ?

  16. #16
    ti da ne si luda znae6 li kak boli tova,az li4no ne sam go probvala no sa mi razkazvali 4uvstvoto e otvratitelno,a bolkata e prosto netarpima naistina ti prepora4vam da ne pravi6 analen sex.tova e moeto mnenie

  17. #17
    Абе защо коментирате без да сте го пробвали, баси хората ...
    2т. забрана за ползване на профил

  18. #18
    Супер фен Аватара на rowzz
    Регистриран на
    Dec 2005
    Град
    Варна
    Мнения
    1 130
    Цитирай Първоначално написано от LoRinSeR
    Абе защо коментирате без да сте го пробвали, баси хората ...
    ти пробвал ли си, а ?.. и като си пробвал колко пъти са ти го давали в дупето ей така за лично инфо да знам.. момичетата казват че не им харесва на 80 процента а ти спориш..
    Искам да бъде точно както едно време, не всеки които ме срещне да гледа да вземе, да смуче, да бяга това ли е играта.. добре тогава ти решаваш блъскаи си главата.. !

  19. #19
    Цитирай Първоначално написано от [CSKA
    f0r3v3r]
    Цитирай Първоначално написано от LoRinSeR
    Абе защо коментирате без да сте го пробвали, баси хората ...
    ти пробвал ли си, а ?.. и като си пробвал колко пъти са ти го давали в дупето ей така за лично инфо да знам.. момичетата казват че не им харесва на 80 процента а ти спориш..
    Ми за разлика от тебе, не са ме боцвали в дупето, говоря от това, че с колкото момичета съм го правил са оставали доволни, чу ли шамарче
    2т. забрана за ползване на профил

  20. #20
    Супер фен Аватара на rowzz
    Регистриран на
    Dec 2005
    Град
    Варна
    Мнения
    1 130
    Цитирай Първоначално написано от LoRinSeR
    Цитирай Първоначално написано от [CSKA
    f0r3v3r]
    Цитирай Първоначално написано от LoRinSeR
    Абе защо коментирате без да сте го пробвали, баси хората ...
    ти пробвал ли си, а ?.. и като си пробвал колко пъти са ти го давали в дупето ей така за лично инфо да знам.. момичетата казват че не им харесва на 80 процента а ти спориш..
    Ми за разлика от тебе, не са ме боцвали в дупето, говоря от това, че с колкото момичета съм го правил са оставали доволни, чу ли шамарче
    окей окей.. ся ше си замълча въпреки че са чуствам "нареден".. достатъчно станаха негативите с който сички ма заливат..
    Искам да бъде точно както едно време, не всеки които ме срещне да гледа да вземе, да смуче, да бяга това ли е играта.. добре тогава ти решаваш блъскаи си главата.. !

  21. #21
    Анален секс може да се прави и без подобни смазки.Какво ще кажете след вагинален секс - анален.Достатъчно е колко ти е овлажнен пениса за да проникнеш отзад.Личен опит,а и до сега не съм виждал лай.. по члена си...Успех
    Прави любов, а не война!!! Пий Кока-Кола, а не боза!!!

  22. #22
    hora koi vi luje 4e pri analniq sex boli, do sega sum go pravil s nekolko momi4eta i na si4ki im haresva i ne gi boli, spored mene ne ste popadali na podhodq6t partnior

    kolega, sled vaginalen sex - analen stava bez nikakuv problem, obratnoto oba4e ne 6tot ima mnogo mikrobi otzad i moje da se polu4i nekoq infekciq pri momi4eto kato trugnete da go pravite vaginalno za tva smenqi prezervativite predi sled analen sex

    lubrikantite sa po-dobri no v kraen slu4ai i tva stava

    Skype: captainkuchiki

  23. #23
    Фен
    Регистриран на
    Mar 2006
    Град
    В най - якия град
    Мнения
    126
    Много ясно , че няма да има е Вие к'ви ги говорите .... Е ако правите анален секс , 5 минути след като мацката е акала, тогава може и да има , ама иначе няма , понеже пениса неможе да влезе толкова навътре

    Правете анален секс

  24. #24

    Re: analen seks!!!

    Цитирай Първоначално написано от SlAdurAnA_18
    iskam da zadam nqkoklo v1prosa otnosno analniq seks...ammm p1rviq e ako gajeto vi vi br1kne p1rviq p1t samo s pr1st4e kato si izkara pr1sta 6te ima li ostat1ci ot....za6toto ako ima 6te stane mn kofti......sy6tata rabota i ako si vkara penisa..kato si go izkara 6te ima li...?ammm az li4no imam super dobra higiena...i spored men i bez klizma moje da ne stane gaf...iskam i va6ite mneniq...blagodarq predvaritelno!!!...{}{}{}{}amm i o6te ne6to...moje i da napi6ete kakvo znaete za analniq seks ...
    az sy6to sym na 15 i ot 2 godini vodq polov jivot, no dosega ne sym pravila analen sex i nqmam i namerenie 1vo 4e tozi otvor e daden za syvsem drugo prednazna4enie, 2ro 4e 6te trqqq da si zimam razni ovlajniteli i da si pravq klizma tva kvo zna4i?!sexa nqma da e spontaten,a imenno toi e nai-priqten, a planiran, ot klizmata debeloto 4ervo stava "myrzelivo" vqrno dobre se po4istva no izvestno vreme 6te ima zatrudneniq s hodeneto po-golqma nujda...dr koeto e na mn mesta sym 4ela 4e se polu4avat stra6ni hemoroidi, a operaciqta se pravi bez opoika za6toto TAM IMA MN NERVNI OKON4ANIQ koito ako bydat zasegnati moje da ostane6 invalid ve4e ima i lazarni operacii no ne blagodarq predpo4itam da si pravq vaginalen sex!a pyk ako ne ti izleznat hemoroidi debeloto ti 4ervo 6te "цъфне" kato maiska roza mn e bolezneno a i ne minava byrzo i 6te zeme nakraq da stane - въръ-серъ-въръ-серъ ne iskam da vi pla6a no istinata e takava pravete sex tam kydeto vi dostavq udovolstvie ne si jertvaite zdraveto zaradi sulio i pulio....poe4e ne iskam ni6to da kaja dano da ste me razbrali pravilno

  25. #25
    MOMI4E KAK MOJE ZADALJITELNO 6TE IMA PO EDNO PAR4ENCE OT AKO (LAINO) NO NE SE PRITESNQVAI TOVA 6TE E PARVIQ TI PAT NE SE PRITESNQVAI AKO STANE NQKAF GAF 6TE MU SA IZVINI6 SPOKOINO AIDE USPEH USPEH {}

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си