.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 7 от общо 7
  1. #1
    Фен
    Регистриран на
    Dec 2003
    Град
    New York
    Мнения
    107

    Закъснява ми .. ?

    Сега първо само ще ви помоля без никакви прости изказвания , защото аз ако знаех нямаше да питам...мерси..

    Ок ,значи имам си приятел от 6 месеца и той ми беше първи ,та от 3 месеца го правя... Сега септември месец ми дойде на 25 и свърши на 30.. Тоя месец ми закъснява бая? Винаги ползваме презервативи, и никога не се е късал доколкото знам. ( разпитвала съм го ) .. Само единствения начин е да се е изхлузил, или пък нещо да се е пипнал и мен после да ме е пипнал, но доколкото знам сперма като е на стайна температура не доживява...

    Сега казаха ми че може да ми закъснява, защотото тепърва съм започнала полов живот и е промяна за хормоните.. или пък, ако съм качила тегло.. аз съм качила сигурно 3 кила , но това преди не ми е влияело... а бтв от 3 години ми идва.. на 15 съм.


    Та...?

  2. #2
    още един фактор е и промяната на времето ...
    или ако си се разболявала...ако си пила антибиотик... други варианти не се сещам...
    НяМаМ нИщО оБщО...:P ~ http://kalmaks.myminicity.com/

  3. #3
    Мега фен Аватара на malka_sladuranka
    Регистриран на
    Nov 2006
    Град
    София
    Мнения
    4 151
    Не бързай да изпадаш в паника. Може да е от стреса, че си започнала да водиш полов живот. Да, ти не се чувстваш стресирана...но това е една голяма промяна. Влияе. Както каза момичето преди мен - времето. За да се поуспокоиш по-добре си направи тест.

  4. #4
    Еми както казаха преди мен много неща влияят-лекарства,стрес,време и т.н.За да се успокоиш си направи тест и успех дано ти няма нищо(в което съм почти сигурна)

  5. #5
    Hei hora pomagaite i az sym vyv sy6toto systoqnie i ve4e se pretesnqvam mnogoooo.......Dano e ot vremeto de

  6. #6
    Ми не знам, според мене е нормално...

  7. #7
    Супер фен Аватара на FelisDirus
    Регистриран на
    May 2007
    Мнения
    2 826
    Нищо ти няма. Не си бременна.

    Още си малка, затова не очаквай да ти идва като по часовник, защото е абсурдно, цикълът ти все още не се е регулирал.

    Има много фактори, оказващи въдействие върху цикъла - стрес, време, хормони, болести (настинки примерно), антибиотици и т.н.
    Колкото повече се притесняваш, толкова по-голяма е вероятността да закъснява още и още.

    И един съвет - ограмоти се. Жена си, тези неща трябва да ги знаеш.
    Собственост на Canis_Dirus

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си